Справа № 308/5018/20
У Х В А Л А
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження
у справі
10 червня 2020 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Бенца К.К., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю ОТП Факторинг Україна , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: ОСОБА_2 , Приватний нотаріус Дніпропетровського міського нотаріального округу Боднар Ірина Михайлівна про визнання виконавчого напису таким, що не пілдягає виконанню,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 (місце проживання АДРЕСА_1 ) звернувся до Ужгородського міськрайонного суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю ОТП Факторинг Україна (місце знаходження вул. Фізкультури, 28 Д, м. Київ, 03680) третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_2 (місце проживання АДРЕСА_1 ), Приватний нотаріус Дніпропетровського міського нотаріального округу Боднар Ірина Михайлівна (місце знаходження вул. Центральна, 6/9, м. Дніпро, 49000) про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.
Предмет позову - визнання виконавчого напису таким, що не пілдягає виконанню.
Позивач в якості підстав позову зазначив такі обставини:
- сума заборгованості у виконавчому написі нотаріуса відмінна від суми, яка стягнута відповідно до судового рішення про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Позовна заява подана за вибором позивача відповідно до приписів ч.12 ст. 28 ЦПК України, тому справа підсудна Ужгородському міськрайонному суду Закарпатської області.
Визначені статтями 185 - 186 ЦПК України підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Позовна заява оплачена судовим збором відповідно до вимог ЗУ « Про судовий збір» .
Дослідивши матеріали заяви, враховуючи норми чинного законодавства, зокрема приписи ч.4 ст.274 ЦПК України, з огляду на предмет позову суд вважає, що вказана справа не може бути визнана малозначною та розглянута в порядку спрощеного позовного провадження, а відтак дана справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
З метою виконання вимог ч.1 ст.189 ЦПК України по справі слід розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання.
На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 19, 27, 187, 258-260 ЦПК України, суд ,-
У Х В А Л И В:
Прийняти подану позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю ОТП Факторинг Україна , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_2 , Приватний нотаріус Дніпропетровського міського нотаріального округу Боднар Ірина Михайлівна про визнання виконавчого напису таким, що не пілдягає виконанню.
Розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 17 липня 2020 року о 14 год. 00 хв. та провести у залі судових засідань Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, розташованому за адресою: м. Ужгород, вул. Загорська 53, Закарпатська область.
В підготовче засідання викликати сторони.
Встановити відповідачу строк п`ятнадцять днів з дня вручення йому цієї ухвали, протягом якого він має право подати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України. Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи копію відзиву та доданих до нього документів. Роз`яснити відповідачу , що в разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до ч.1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов до позивача.
Встановити позивачу(ам) пятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої пятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу строк п`ять днів з дня отримання відповіді на відзив, протягом якого він має право подати суду заперечення, передбачене статтею 180 ЦПК України, до якого застосовуються правила, встановлені частинами третьою - п`ятою ст. 178 ЦПК України . Копію заперечення і доданих до нього докуменів одночасно з поданням його суду відповідач повинен надіслати іншим учасникам справи.
Третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору має право протягом 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали подати до суду письмове пояснення щодо позову .
Встановити третій особі, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору строк десять днів з дня отримання копії відзиву, протягом якого він має право подати суду пояснення на відзив, передбачену ст. 181 ЦПК України. Копію пояснень щодо позову та відзиву одночасно з поданням його суду третя особа повинна надіслати іншим учасникам справи.
З метою виконання вимог ч.1 ст.189 ЦПК України розпочати підготовче провадження у справі.
Відповідно до ст.190 ЦПК України,надіслати ухвалу про відкриття провадження у справі учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази. Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі учасникам справи надсилається копія позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
З підстав, зазначених у статтях 36, 37 і 38 ЦПК України, судді, секретарю судового засідання, експерту, спеціалісту, перекладачу може бути заявлено відвід учасниками справи. Відвід повинен бути вмотивованим і заявленим протягом десяти днів з дня отримання учасником справи ухвали про відкриття провадження у справі, але не пізніше першого судового засідання. Після спливу вказаного строку заявляти відвід (самовідвід) дозволяється лише у виняткових випадках, коли про підставу відводу (самовідводу) заявнику не могло бути відомо до спливу вказаного строку, але не пізніше двох днів із дня, коли заявник дізнався про таку підставу.
Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами, шляхом подання завідомо безпідставного позову, позову за відсутності предмета спору або у спорі, який має очевидно штучний характер; умисного неповідомлення про осіб, які мають бути залучені до участі у справі, тощо.
Учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами.
У разі, якщо подання скарги, заяви, клопотання буде визнане зловживанням процесуальними правами, суд з урахуванням обставин справи має право залишити без розгляду або повернути скаргу, заяву, клопотання.
У разі подання будь-якої заяви, передбаченої п. 2 ч. 2 та ч. ч. 3, 4 ст. 49 ЦПК України, до суду подаються докази направлення копії такої заяви та доданих до неї документів іншим учасникам справи. У разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву, про що зазначає у рішенні суду.
Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.
До закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - ug.zk.court.gov.ua.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч.5 ст. 272 ЦПК України.
Відповідачу та третім особам разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Ухвала окремо від рішення суду не підлягає оскарженню в апеляційному порядку (ст. 353 ЦПК України).
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду К.К. Бенца
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 10.06.2020 |
Оприлюднено | 25.06.2020 |
Номер документу | 90021651 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Бенца К. К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні