Справа № 307/1608/20
Закарпатський апеляційний суд
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
23.06.2020 м. Ужгород
Закарпатський апеляційний суд в складі суддів ОСОБА_1 (головуючий), ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , за участі секретарки судового засідання ОСОБА_4 , розглянув у відкритому судовому засіданні провадження № 11п/4806/75/20 за поданням голови Тячівського районного суду ОСОБА_5 про передачу обвинувального акту в кримінальному провадженні № 42019071160000001 щодо ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, уродженки с. Угля Тячівського району Закарпатської області мешканки АДРЕСА_1 , пенсіонерки, не судимої, обвинуваченої в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 190, ч.4 ст. 359 КК України, до іншого суду в межах юрисдикції Закарпатського апеляційного суду.
У поданні вказується, що в Тячівському районному суді неможливо утворити склад суду для розгляду цього обвинувального акту, оскільки в суді працюють п`ятеро суддів, з яких двоє брали участь у кримінальному провадженні як слідчі судді, ще двоє перебувають у відпустці, один на лікарняному.
Апеляційний суд заслухав доповідь судді про зміст подання, перевірив наведені в ньому доводи і приходить до висновку, що воно підлягає до задовільнення з таких підстав.
Як убачається з подання, реєстру матеріалів досудового розслідування, інформації порталу «Судова влада України», в Тячівському районному суду працюють п`ятеро суддів, ще три посади суддів є вакантними. Судді ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , як слідчі судді, брали участь у розгляді цього кримінального провадження на стадії досудового розслідування.
Судді ОСОБА_5 та ОСОБА_8 , згідно з наказами № 40-5.3.2, 48-5.3.2, перебуватимуть у відпустці з 19.06.2020 по 17.07.2020 та з 19.06.2020 по 31.07.2020 відповідно, суддя ОСОБА_10 перебуває на лікарняному.
Згідно з протоколом та звітом щодо неможливості автоматизованого розподілу судової справи між суддями призначення не відбулося, оскільки не вистачає потрібної кількості суддів для розподілу справи (а. с. 26-28). Отже в Тячівському районному суді неможливо провести розподіл та утворити склад суду для розгляду обвинувального акту щодо ОСОБА_11 .
Відповідно до ч.1 ст. 76 КПК України суддя, який брав участь у кримінальному провадженні під час досудового розслідування, не має права брати участі у цьому ж провадженні в суді першої, апеляційної і касаційної інстанцій.
Відповідно до частин 1,2 ст. 34 КПК України кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для його розгляду. Питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за поданням місцевого суду або за клопотанням сторін чи потерпілого не пізніше п`яти днів із дня внесення подання чи клопотання, про що постановляється вмотивована ухвала.
Обвинувальний актв кримінальномупровадженні №42019071160000001щодо ОСОБА_11 слід передати на розгляд місцевого суду Закарпатської області, який є найбільш територіально наближеним до Тячівського районного суду.
Керуючись статтями 34,418,419КПК України,апеляційний суд
П О С Т А Н О В И В :
подання голови Тячівського районного суду Закарпатської області ОСОБА_5 задовольнити.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 42019071160000001 щодо ОСОБА_11 передати на розгляд Хустського районного суду Закарпатської області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення й оскарженню не підлягає.
Судді:
Суд | Закарпатський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.06.2020 |
Оприлюднено | 09.02.2023 |
Номер документу | 90042096 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Закарпатський апеляційний суд
Гошовський Г. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні