ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
01 липня 2020 року м. Київ № 640/8276/19
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Літвінової А.В. розглянувши клопотання Київського науково-дослідного інституту судових експертиз про погодження строку виконання експертизи в адміністративній справі
за позовомГромадської організації "Стоп Корупції"
до третя особаНаціонального агентства України з питань виявлення, розшуку, та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Товариство з обмеженою відповідальністю "Амадеус Ко" про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії, ВСТАНОВИВ:
В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва перебуває адміністративна справа №640/8276/19 за позовом Громадської організації "Стоп Корупції" до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку, та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю "Амадеус Ко", про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити дії.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 05.06.2019 у справі призначено будівельно-технічну та оціночно-будівельну експертизу, проведення експертизи доручено Київському науково - дослідному інституту судових експертиз.
На адресу Окружного адміністративного суду міста Києва від Київського науково - дослідного інституту судових експертиз надійшло клопотання щодо погодження термінів проведення експертизи у строк понад 90 днів у зв`язку із запровадженням з 22.05.2020 поетапного послаблення протиепідемічних заходів у місті Києві, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів .
Розглянувши подане клопотання, суд зазначає наступне.
Відповідно до положень пункту 1.13 Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 08.10.1998 №53/5 строк проведення експертизи встановлюється керівником експертної установи (або заступником керівника чи керівником структурного підрозділу) і не повинен перевищувати 90 календарних днів.
У разі значного завантаження експерта (за наявності у нього на виконанні одночасно понад десять експертиз, у тому числі комісійних та комплексних) більший розумний строк установлюється за письмовою домовленістю з органом (особою), який (яка) призначив(ла) експертизу (залучив(ла) експерта), після попереднього вивчення експертом наданих матеріалів.
Враховуючи вищевикладене та у зв`язку із запровадженням з 22.05.2020 поетапного послаблення протиепідемічних заходів у місті Києві, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів та постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 №500 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" та у зв`язку із великою завантаженістю експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, суд дійшов висновку про задоволення клопотання та необхідність погоджнення строк проведення будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи понад 90 календарних днів, призначеної ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 05.06.2019.
Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 2, 9, 102-111 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Клопотання Київського науково-дослідного інституту судових експертиз про погодження строку виконання експертизи у адміністративній справі №640/8276/19 задовольнити.
Погодити Київському науково-дослідного інституту судових експертиз строк проведення експертизи понад 90 календарних днів, призначеної ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 05.06.2019 в адміністративній справі №640/8276/19.
Копію ухвали направити учасникам справи та Київському науково-дослідного інституту судових експертиз.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя Літвінова А.В.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 01.07.2020 |
Оприлюднено | 03.07.2020 |
Номер документу | 90124131 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Літвінова А.В.
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Земляна Галина Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Земляна Галина Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Земляна Галина Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Земляна Галина Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Земляна Галина Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Мельничук Володимир Петрович
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Мельничук Володимир Петрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні