Герб України

Ухвала від 20.07.2020 по справі 910/11234/19

Північний апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"20" липня 2020 р. Справа№ 910/11234/19

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Куксова В.В.

суддів: Хрипуна О.О.

Іоннікової І.А.

перевіривши матеріали апеляційної скарги Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод"

на рішення Господарського суду міста Києва

від 09.12.2019 (повний текст складено 16.12.2019)

у справі №910/11234/19 (суддя Сташків Р.Б.)

за позовом Фізичної особи - підприємця Арутюнова Рубена Оганесовича

до Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Фізична особа - підприємець Войтенко Володимир Володимирович

про стягнення 189056,10 грн.,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду міста Києва від 09.12.2019 позов задоволено повністю.

Стягнуто з Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод" на користь Фізичної особи-підприємця Арутюнова Рубена Оганесовича 189056,10 грн. грошових коштів отриманих, як дохід від безпідставно набутого майна, а також 2835,87 грн. судового збору та 181 грн. витрат пов`язаних з вчиненням інших процесуальних дій, необхідних для розгляду справи або підготовлення її до розгляду.

Не погодившись з прийнятим рішенням, Публічне акціонерне товариство "Експериментальний механічний завод" звернулось до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати судове рішення Господарського суду міста Києва від 09.12.2019 та прийняти нове рішення, яким у позові про стягнення грошових коштів, отриманих як дохід від безпідставно набутого майна відмовити.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 22.01.2020 апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод" на рішення Господарського суду міста Києва від 09.12.2019 у справі №910/11234/19 передано на розгляд колегії суддів у складі: головуючого судді (судді-доповідача) Куксова В.В., судді Шаптали Є.Ю., Яковлєва М.Л.

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 27.01.2020 апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод" на рішення Господарського суду міста Києва від 09.12.2019 у справі №910/11234/19 - залишено без руху, надавши скаржнику строк не більше десяти днів з дня отримання копії даної ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги, зазначених у її мотивувальній частині.

11.02.2020 від скаржника через відділ забезпечення документообігу суду та моніторингу виконання документів надійшла заява про усунення недоліків апеляційної скарги, до якої додана квитанція про сплату №93890 від 10.02.2020 про сплату судового збору в сумі 4253,81 грн.

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 25.02.2020 апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод" на рішення Господарського суду міста Києва від 09.12.2019 у справі №910/11234/19 прийняти до провадження у визначеному складі суддів: головуючого судді Куксова В.В., судді: Тищенко А.І., Шаптали Є.Ю.

Відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод" на рішення Господарського суду міста Києва від 09.12.2019 у справі №910/11234/19.

Роз`яснено учасникам справи, що апеляційна скарга буде розглянута без повідомлення учасників справи.

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 08.04.2020 клопотання Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод" про зупинення провадження у справі №910/11234/19 задоволенои. Зупинено провадження у справі №910/11234/19 до вирішення справи №758/14876/19 за позовом Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод" до Арутюнова Рубена Оганесовича та державного реєстратора Комунального підприємства "Реєстраційне бюро" Тарасенко І.М. про визнання протиправним та скасування рішення та набрання рішенням законної сили.

Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 08.07.2020 касаційну скаргу Фізичної особи-підприємця Арутюнова Рубена Оганесовича задоволено. Ухвалу Північного апеляційного господарського суду від 08.04.2020 у справі № 910/11234/19 скасувано. Справу № 910/11234/19 вирішено передати до Північного апеляційного господарського суду для продовження розгляду.

Розпорядженням керівника апарату Північного апеляційного господарського суду від 13.07.2020 у зв`язку з перебуванням суддів Тищенко А.І та Шаптали Є.Ю. у відпустці, призначено повторний автоматизований розподіл судової справи № 910/11234/19.

Відповідно до витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.07.2020 для розгляду справи № 910/11234/19 сформовано судову колегію у складі головуючий суддя Куксов В.В., судді: Хрипун О.О., Іоннікова І.А.

Порядок визначення/зміни складу господарського суду врегульовано ст. 32 Господарського процесуального кодексу України.

За змістом абз. 2 ч. 10 ст. 32 ГПК України якщо зі складу колегії суддів не може продовжувати розгляд справи суддя, який не є суддею-доповідачем у такій справі, що може перешкодити розгляду справи у строки, встановлені цим Кодексом, заміна такого судді з ініціативи судді-доповідача за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду здійснюється Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою з числа резервних суддів.

У разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження (ч. 14 ст. 32 ГПК України).

Враховуючи вищевикладене, з метою здійснення подальшого розгляду апеляційної скарги визначеним складом суду, справа підлягає прийняттю до свого провадження.

Відповідно до ч.1 ст. 230 ГПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.

Керуючись статтями 32, 234, 230 та Розділом ХІ Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,-

УХВАЛИВ:

1. Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Експериментальний механічний завод" на рішення Господарського суду міста Києва від 09.12.2019 у справі №910/11234/19 прийняти до провадження у визначеному складі суддів: головуючого судді Куксова В.В., суддів: Хрипуна О.О., Іоннікової І.А.

2. Поновити апеляційне провадження у справі №910/11234/19.

Роз`яснити учасникам справи, що апеляційна скарга буде розглянута без повідомлення учасників справи.

3. Копію даної ухвали надіслати учасникам справи.

4. Попередити учасників справи, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Головуючий суддя В.В. Куксов

Судді О.О. Хрипун

І.А. Іоннікова

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення20.07.2020
Оприлюднено22.07.2020
Номер документу90513944
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/11234/19

Ухвала від 04.02.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Суховий В.Г.

Постанова від 16.11.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Куксов В.В.

Ухвала від 07.09.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Куксов В.В.

Ухвала від 20.07.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Куксов В.В.

Постанова від 08.07.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пільков К.М.

Ухвала від 19.05.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пільков К.М.

Ухвала від 08.04.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Куксов В.В.

Ухвала від 25.02.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Куксов В.В.

Ухвала від 27.01.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Куксов В.В.

Рішення від 09.12.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сташків Р.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні