Справа № 569/14138/19
УХВАЛА
про участь учасника цивільного процесу у судовому засіданні
в режимі відеоконференції
27 липня 2020 року м. Рівне
Рівненський міський суд Рівненської областіу складі:
головуючого судді Кучиної Н.Г.,
при секретарі судового засідання Добровчан К.Ю.,
з участю:
представника позивача - Дяденчука А.І ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Рівне цивільну справу № 569/14138/19 за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна", Приватного підприємства "Вотранс" про відшкодування шкоди, завданої внаслідок ДТП та стягнення суми страхового відшкодування, -,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Рівненського міського суду перебуває цивільна справа №569/14138/19 за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна", Приватного підприємства "Вотранс" про відшкодування шкоди,завданої внаслідок ДТП та стягнення суми страхового відшкодування.
Ухвалою Рівненського міського суду від 19 червня 2020 року по справі було призначене судове засідання в режимі відеоконференції на 27 липня 2020 року, однак судове засідання відкладене на 28 вересня 2020 року.
Суд вважає за доцільне повторно провести судове засідання по справі в режимі відеоконференції 28 вересня 2020 року, доручивши Північному апеляційному господарському суду забезпечити проведення судового засідання на вказану дату.
Відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України , суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Згідно ст. 11 ЗУ Про судоустрій та статус суддів , учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Отже, відеоконференція покликана захистити сторони від надмірного затягування судового процесу, оскільки основною причиною затягування справи є неявка учасників процесу до зали судового засідання.
Оскільки, справа не розглянута, обставини що стали підставою призначення судового засідання у режимі відеоконференції не зникли, враховуючи віддаленість місця знаходження учасників процесу і наявну технічну можливість проведення судового засідання в такому режимі, з метою забезпечення своєчасності розгляду справи та полегшення участі в ньому всіх учасників процесу, суд вважає за можливе провести наступне судове засідання у режимі відеоконференції з Північним апеляційним господарським судом.
На підставі викладеного і керуючись ст. 212 , 258 , 260 ЦПК України ,-
УХВАЛИВ:
Провести повторно судове засідання по справі 569/14138/19 за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна", Приватного підприємства "Вотранс" про відшкодування шкоди, завданої внаслідок ДТП та стягнення суми страхового відшкодування, яке призначено на 11 годину 00 хвилин 28 вересня 2020 року , в режимі відеоконференції з Північним апеляційним господарським судом за участі представника Публічного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна".
Копію ухвали направити в Північний апеляційний господарський суд, якому доручити забезпечити проведення відеоконференції.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/ Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Н. Г. Кучина
Суд | Рівненський міський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 27.07.2020 |
Оприлюднено | 28.07.2020 |
Номер документу | 90609663 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Рівненський міський суд Рівненської області
Кучина Н. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні