Справа №303/2558/20
УХВАЛА
про передачу справи на розгляд іншому суду
03 серпня 2020 року м. Мукачево
Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Куцкір Ю.Ю., вивчивши позовну заяву Мукачівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі відділу охорони здоров`я Мукачівської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача: Комунальне некомерційне підприємство Мукачівська центральна районна лікарня про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого від злочину, -
ВСТАНОВИВ:
Мукачівська місцева прокуратура в інтересах держави в особі відділу охорони здоров`я Мукачівської міської ради звернулася до суду із позовною заявою до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача: Комунальне некомерційне підприємство Мукачівська центральна районна лікарня про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого від злочину.
Із відповіді відділу обліку та моніторингу інформації місця проживання ГУДМС України в Закарпатській області від 27.07.2020 року та паспорта громадянина України серії НОМЕР_1 вбачається, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 зареєстрований в АДРЕСА_1 .
Відповідно до ч.1 ст.27 ЦПК України позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.
При таких обставинах, суддя приходить до висновку, що позивач подав позовну заяву з порушенням правил територіальної юрисдикції (підсудності), а тому відповідно до вимог п.1 ч.1 ст.31 ЦПК України, суд передає справу на розгляд іншому суду, тобто Перечинському районному суду Закарпатської області.
Беручи до уваги вищевикладене, керуючись ст.ст. 2, 19, 27, 28, 30, 31, 258, 260 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Справу за позовною заявою Мукачівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі відділу охорони здоров`я Мукачівської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача: Комунальне некомерційне підприємство Мукачівська центральна районна лікарня про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого від злочину передати за територіальною юрисдикцією (підсудністю) на розгляд до Перечинського районного суду Закарпатської області (89200, м.Перечин, пл.Народна, буд.15, Закарпатська область).
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до Закарпатського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.
Суддя Мукачівського
міськрайонного суду Ю.Ю. Куцкір
Суд | Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 03.08.2020 |
Оприлюднено | 05.08.2020 |
Номер документу | 90734279 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Куцкір Ю. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні