УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 321/247/20
2/609/249/2020
03 серпня 2020 року Шумський районний суд Тернопільської області
в складі: головуючого суду Ковтуновича О.В.
при секретарі: Вознюк В.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Шумськ питання про виправлення описки в рішенні суду від 28 липня 2020 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Шумської міської ради Тернопільської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, суд -
В С Т А Н О В И В :
Рішенням Шумського районного суду Тернопільської області від 28 липня 2020 року в задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Шумської міської ради Тернопільської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини відмовлено .
Встановлено, що в рішенні суду від 28 липня 2020 року судом була допущена описка, де в резолютивній частині рішення, помилково зазначено :
Рішення суду про позбавлення батьківських прав після набрання ним законної сили надіслати державному органу реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини. .
Згідно ч.1 ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відтак, суд дійшов до висновку про необхідність виправлення описки допущену в резолютивній частині рішення суду.
На підставі наведеного, керуючись ст. 269 ЦПК України , суд
У Х В А Л И В:
Внести виправлення в резолютивній частині рішення Шумського районного суду від 28 липня 2020 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Шумської міської ради Тернопільської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, викреслити в резолютивній частині рішення, де вказано:
Рішення суду про позбавлення батьківських прав після набрання ним законної сили надіслати державному органу реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини. .
Резолютивну частину рішення слід рахувати наступного змісту:
1. Винести заочне рішення.
2. В задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителька АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Шумської міської ради (місце знаходження: м. Шумськ вул. Українська, 59, Тернопільської області, код ЄДРПОУ 04396259) про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, а саме визначити додатковий строк для подачі ОСОБА_1 до нотаріальних органів заяви про прийняття спадщини за законом після смерті ОСОБА_2 , дата смерті ІНФОРМАЦІЯ_2 , терміном в 12 місяців з часу набрання рішенням суду законної сили - відмовити.
Учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено поза межами судового засідання чи без повідомлення (виклику) учасників справи, копія судового рішення надсилається протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі в електронній формі у порядку, визначеному законом, - у випадку наявності у особи офіційної електронної адреси, або рекомендованим листом з повідомленням про вручення - якщо така адреса відсутня.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених Цивільно процесуальним кодексом України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку, встановленому Цивільно процесуальним кодексом України.
До дня початку функціонування єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Шумський районний суд Тернопільської області.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
Повне рішення складено 28 липня 2020 року.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційної скарги не було подано.
Апеляційна скарга подається Тернопільському апеляційному суду через Шумський районний суд протягом 15 днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: О. В. Ковтунович
Суд | Шумський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 03.08.2020 |
Оприлюднено | 05.08.2020 |
Номер документу | 90738917 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шумський районний суд Тернопільської області
Ковтунович О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні