Справа № 462/3799/20
провадження 1-кп/462/514/20
У Х В А Л А
13 серпня 2020 року Залізничний районний суд м.Львова у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1
з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
захисника ОСОБА_4
обвинуваченого ОСОБА_5
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в приміщенні суду в м.Львові обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 32020140000000003 відносно ОСОБА_5 про обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.2051 КК України,
встановив:
До Залізничного районного суду м.Львова 30.06.2020 року надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 32020140000000003 по обвинуваченню ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.2051 КК України, до якого долучено реєстр матеріалів досудового розслідування та розписку про отримання копії обвинувального акта та реєстру матеріалів досудового розслідування ОСОБА_5 і його захисником ОСОБА_4 .
В підготовчому судовому засіданні прокурор подав письмове клопотання про повернення вказаного обвинувального акта на виконання вимог Прикінцевих та перехідних положеньЗакону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень», оскільки ОСОБА_5 обвинувачується у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.2051 КК України в редакції до 28.04.2020 року.
Обвинувачений та його захисник проти повернення обвинувального акта з наведених прокурором мотивів не заперечили.
Заслухавши думку учасників судового провадження щодо заявленого клопотання, вивчивши обвинувальний акт, суд дійшов наступних висновків.
Згідно з п.3 ч.3ст.314КПК України у підготовчому судовому засіданні суд має право прийняти рішення, зокрема, про повернення обвинувального акта прокурору.
01.07.2020 року набрав чинностіЗакон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень», яким були внесені зміни доКримінального кодексу УкраїнитаКримінально процесуального кодексу Українищодо порядку розгляду судами кримінальних проступків.
Згідно з п.5 ч.4 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення вищезазначеного Закону обвинувальні акти, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру у кримінальних провадженнях про злочини, що визначені як кримінальні проступки, які направлені до суду до набрання чинності цим Законом і не призначені на момент набрання ним чинності до судового розгляду, повертаються прокурору для внесення з урахуванням вимогглави 25 КПК України.
Відповідно до ч.2 ст.12 КК Україникримінальним проступком є передбачене цим Кодексом діяння (дія чи бездіяльність), за вчинення якого передбачене основне покарання у виді штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або інше покарання, не пов`язане з позбавленням волі.
Згідно із санкцією ч.1ст.2051 КК України, в редакції до 28.04.2020 року, за якою обвинувачується ОСОБА_5 , дії, передбачені даною частиною караються штрафом від п`ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
Враховуючи наведене правове регулювання, те, що обвинувальний акт відносно ОСОБА_5 у кримінальному провадженні про кримінальне правопорушення, що визначене як кримінальний проступок, направлений до суду до набрання чинності вищезазначеним Законом і не призначений на момент набрання ним чинності до судового розгляду, суд вважає за необхідне обвинувальний акт повернути прокурору для внесення з урахуванням вимог глави 25 КПК України.
Керуючись п.5 ч.4 Прикінцевих та перехідних положень ЗаконуУкраїни «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень», ст.314 КПК України, суд
постановив:
Клопотання прокурора -задовольнити.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні №32020140000000003 відносно ОСОБА_5 про обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.2051 КК України, повернути прокурору для внесення з врахуванням вимогглави 25 КПК України.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду через Залізничний районний суд м.Львова протягом семи днів з дня її оголошення.
Суддя /підпис/
З оригіналом згідно.
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Залізничний районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 13.08.2020 |
Оприлюднено | 09.02.2023 |
Номер документу | 90948826 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері господарської діяльності Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб - підприємців |
Кримінальне
Залізничний районний суд м.Львова
Колодяжний С. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні