Ухвала
від 14.08.2020 по справі 554/2515/20
РЕШЕТИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

єдиний унікальний номер справи 554/2515/20

номер провадження 2/546/294/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 серпня 2020 року м. Решетилівка

Суддя Решетилівського районного суду Полтавської області Романенко О.О., вивчивши заяву Фермерського господарства ФАВОРИТ-АГРО ПЛЮС , в особі представника - адвоката Салашного Михайла Олексійовича, про забезпечення його позову до ОСОБА_1 , за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору - приватного нотаріуса Решетилівського районного нотаріального округу Полтавської області Бєлаша Юрія Дмитровича, про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним,

в с т а н о в и в :

19.03.2020 позивач звернувся до Октябрського районного суду м. Полтави із вищевказаною позовною заявою шляхом направлення його до суду засобами поштового зв`язку, в якій просить визнати договір купівлі-продажу земельної ділянки, кадастровий номер 5324280901:01:001:0139, площею 0,6588 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та нежитлових будівель, загальною площею 2133,6 кв.м, які розташовані за адресою: АДРЕСА_1 , - дійсним.

Октябрським районним судом м. Полтави позов отримано 23.03.2020.

24.03.2020 ухвалою судді Октябрського районного суду м. Полтави Савченко Л.І. вищевказану позовну заяву передано на розгляд до Решетилівського районного суду Полтавської області на підставі п. 1 ч. 1 ст. 31 ЦПК України.

Решетилівським районним судом Полтавської області позов отримано 15.04.2020.

Через відсутність у Решетилівському районному суді Полтавської області суддів, які б мали повноваження на здійснення судочинства, проведення автоматизованого розподілу справи не відбулося, що підтверджується протоколом від 15.04.2020.

За результатами повторного автоматизованого розподілу справ між суддями, 12.08.2020 справу передано на розгляд головуючому судді ОСОБА_2 , яку зараховано до штату суду наказом від 06.07.2020 № 27а-ОС та повноваження на здійснення правосуддя якої розпочалися із 28.07.2020.

Разом із вищевказаним позовом позивачем подано до суду заяву, у якій він просить суд забезпечити позов шляхом накладення арешту на майно, що належить відповідачці у справі, а саме:

-нежитлові будівлі, загальною площею 2133,6 кв.м, які розташовані за адресою: АДРЕСА_1 ;

-нежитлову будівлю А-ІІ, загальною площею 1675,1 кв.м, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 ;

-нежитлову будівлю, загальною площею 3526,7 кв.м., яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 .

Зважаючи на характер позовних вимог, предмет та підстави позову, а також враховуючи наслідки у разі його задоволення, позовні вимоги носять майновий характер, оскільки фактично направлені на легалізацію набуття права власності на нерухоме майно відповідно до попереднього договору купівлі-продажу від 19.02.2019.

Статтею 151 ЦПК України встановлені вимоги до форми та змісту заяви про забезпечення позову.

Вищенаведена заява не відповідає вимогам п. 5 ч. 1 ст. 151 ЦПК України, оскільки у заяві не зазначено ціну позову, про забезпечення якого просить заявник .

У відповідності до ч. 9 ст. 153 ЦПК України, суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 149-153, 260 , 261 , 353 ЦПК України ,

у х в а л и в :

Заяву Фермерського господарства ФАВОРИТ-АГРО ПЛЮС , в особі представника - адвоката Салашного Михайла Олексійовича, про забезпечення його позову до ОСОБА_1 , за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору - приватного нотаріуса Решетилівського районного нотаріального округу Полтавської області Бєлаша Юрія Дмитровича, про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним - повернути заявнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Полтавського апеляційного суду через Решетилівський районний суду Полтавської області .

У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя О.О. Романенко

СудРешетилівський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення14.08.2020
Оприлюднено18.08.2020
Номер документу90994409
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —554/2515/20

Рішення від 21.10.2021

Цивільне

Решетилівський районний суд Полтавської області

Романенко О. О.

Рішення від 21.10.2021

Цивільне

Решетилівський районний суд Полтавської області

Романенко О. О.

Ухвала від 11.05.2021

Цивільне

Решетилівський районний суд Полтавської області

Романенко О. О.

Ухвала від 29.10.2020

Цивільне

Решетилівський районний суд Полтавської області

Романенко О. О.

Ухвала від 09.10.2020

Цивільне

Решетилівський районний суд Полтавської області

Романенко О. О.

Ухвала від 30.09.2020

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Кривчун Т. О.

Ухвала від 01.09.2020

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Кривчун Т. О.

Ухвала від 14.08.2020

Цивільне

Решетилівський районний суд Полтавської області

Романенко О. О.

Ухвала від 24.03.2020

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Савченко Л. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні