ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

УХВАЛА

Справа № 646/4508/20

№ провадження 1-кп/646/794/2020

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

21.08.2020 м. Харків

Червонозаводський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого судді - ОСОБА_1 ,

за участю прокурора ОСОБА_2 ,

обвинуваченої ОСОБА_3 ,

секретар судового засідання ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Харкові кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.191 КК України,

В С Т А Н О В И В :

У провадженні Червонозаводського районного суду м. Харкова перебуває кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.191 КК України.

Ухвалою Червонозаводського районного суду м. Харкова від 11 серпня 2020 року призначено судовий розгляд по справі та доручено представнику уповноваженого органу з питань пробації Шевченківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області до судового розгляду скласти та надати до суду досудову доповідь щодо обвинуваченої ОСОБА_3

17 серпня 2020 року на адресу суду надійшло клопотання начальника Шевченківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області ОСОБА_5 про продовження строку для підготовки досудової доповіді відносно ОСОБА_3 до 28 серпня 2020 року через наявність об`єктивних причин, що унеможливлюють своєчасне подання досудової доповіді.

Прокурор у судовому засіданні не заперечував проти задоволення клопотання начальника Шевченківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» ОСОБА_5 про продовження строку для підготовки досудової доповіді.

Обвинувачена у судовому засіданні не заперечувала проти задоволення клопотання.

Відповідно до п. 3 ч. 3 ст.72-1 КПК Українипредставник органу з питань пробації зобов`язаний невідкладно повідомляти суд про наявність або виникнення об`єктивних обставин, що унеможливлюють підготовку або своєчасне подання досудової доповіді.

Заслухваши думкусторін кримінальногопровадження,враховуючи,що досудовадоповідь представникоморгану пробаціїне буласкладена івідповідно долиста від17серпня 2020року наявнанеобхідність внаданні додатковогостроку дляскладання досудовоїдоповіді,суд вважаєза можливеклопотання начальника Шевченківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» ОСОБА_5 про продовження строку для підготовки досудової доповіді задовольнити.

На підставі викладеного, керуючись ст. 72-1 КПК України, суд,-

У Х В А Л И В :

Клопотання начальника Шевченківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області ОСОБА_5 про продовження строку для підготовки досудової доповіді відносно обвинуваченої ОСОБА_3 задовольнити.

НадатиШевченківському районному відділу філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області додатковий строк до 10 вересня 2020 року для підготовки досудової доповіді щодо обвинуваченої ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 .

Відкласти судове засідання з розглдяду кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.191 КК України, на 10 вересня 2020 року на 09 годину 00 хвилин.

В судове засідання викликати учасників судового провадження.

Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення20.08.2020
Оприлюднено09.02.2023

Судовий реєстр по справі —646/4508/20

Вирок від 10.09.2020

Кримінальне

ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Демченко С. В.

Ухвала від 21.08.2020

Кримінальне

ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Демченко С. В.

Ухвала від 11.08.2020

Кримінальне

ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Демченко С. В.

Ухвала від 31.07.2020

Кримінальне

ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Демченко С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні