СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
"25" серпня 2020 р. Справа № 480/2808/19
Сумський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Опімах Л.М., розглянувши в порядку письмового провадження в приміщенні суду в м. Суми заяву товариства з обмеженою відповідальністю "САНАВТО" про виправлення описки рішенні суду у справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "САНАВТО" до Головного управління Держпраці у Київській області про визнання протиправною та скасування постанови, -
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 10 жовтня 2019 року було задоволено позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю "САНАВТО" до Головного управління Держпраці у Київській області про визнання протиправною та скасування постанови: визнано протиправною та скасовано постанову Головного управління Держпраці у Київській області № КВ 1112/1359/АВ/НП/СПТД/ФС-414 від 25 червня 2019 року про накладення на Товариство з обмеженою відповідальністю "САНАВТО" штрафу у розмірі 417300 грн. 00 коп.
22.07.2020 р. позивач у справі звернувся до суду з заявою, в якій просить виправити описку, допущену в рішенні суду від 10.10.2019 р., а саме номер оскаржуваної постанови "№ КВ 1112/1359/АВ/НП/СПТД/ФС-414" зазначити як "№ КВ 1112/1359/АВ/НП/СЛТД/ФС-414".
Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що заява про виправлення описки в рішенні суду підлягає залишенню без розгляду, виходячи з наступного.
Відповідно до п. 3 ч. 3, ч. 10 ст. 44 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи мають право подавати заяви та клопотання.
Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).
У даному випадку заява про виправлення описки підписана директором ТОВ "САНАВТО" ОСОБА_2
Разом з тим, відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, керівником Товариства з обмеженою відповідальністю "САНАВТО" (код ЄДРПОУ 34013012) є ОСОБА_1 (а.с.19,115).
Крім того, у ході розгляду справи інтереси ТОВ "САНАВТО" представляла адвокат Кучкова О.В. за довіреністю, підписаною директором ОСОБА_1 (а.с.18,19,42).
У свою чергу, документів на підтвердження посадового становища ОСОБА_2 та його повноважень підписувати та подавати до суду заяви та клопотання суду не надано, у зв`язку з чим суд позбавлений можливості встановити обсяг його повноважень на звернення до суду з даною заявою.
Відповідно до п. 7 ч. 1, ч. 2 ст. 167 КАС України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити, зокрема, інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.
Якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що подана заява підлягає поверненню ТОВ "САНАВТО" як така, що підписана особою, яка не підтвердила свої повноваження щодо її підписання.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 44, 167, 248, 293 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву товариства з обмеженою відповідальністю "САНАВТО" про виправлення описки в рішенні Сумського окружного адміністративного суду у справі № 480/2808/19 за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "САНАВТО" до Головного управління Держпраці у Київській області про визнання протиправною та скасування постанови - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Другого апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Л.М. Опімах
Суд | Сумський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.08.2020 |
Оприлюднено | 27.08.2020 |
Номер документу | 91120390 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Сумський окружний адміністративний суд
Л.М. Опімах
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні