СЬОМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

У Х В А Л А

Справа № 120/1297/20-а

03 вересня 2020 року

м. Вінниця

Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

головуючого судді: Залімського І. Г.

суддів: Мацького Є.М.

секретар судового засідання: Чорнокнижник О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області на рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 16 червня 2020 року у справі за адміністративним позовом комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія", третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Політехносервіс" до управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування висновку,

В С Т А Н О В И В :

В провадженні Сьомого апеляційного адміністративного суду перебуває зазначена справа.

Ухвалою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 26.08.2020 розгляд справи призначено на 03.09.2020 о 13:45.

У судове засідання 03.09.2020 прибули представник управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області Кучабська В.В. та комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" Король С.І., які не були допущені до участі у судовому засідання з огляду на наступне.

Відповідно до статті 131-2 Конституції України виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.

Згідно частини 2 підпункту 11 пункту 16-1 Розділу XV «Перехідні положення» Конституції України представництво органів державної влади та органів місцевого самоврядування в судах виключно прокурорами або адвокатами здійснюється з 01.01.2020.

Законом можуть бути визначені винятки щодо представництва в суді у трудових спорах, спорах щодо захисту соціальних прав, щодо виборів та референдумів, у малозначних спорах, а також стосовно представництва малолітніх чи неповнолітніх осіб та осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена.

Відповідно до частин 1 та 2 статті 57 КАС України представником у суді може бути адвокат або законний представник.

У справах незначної складності та в інших випадках, визначених цим Кодексом, представником може бути фізична особа, яка відповідно до частини другої статті 43 цього Кодексу має адміністративну процесуальну дієздатність.

Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду від 29.04.2020 розгляд даної справи призначено у порядку загального позовного провадження, що вказує на те, що дана справа не є справою незначної складності.

Відтак, представництво інтересів управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області та комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" під час розгляду даної справи може здійснювати виключно адвокат.

Разом з цим, представники управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області та комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" на підтвердження своїх повноважень надали виключно довіреності та копію посадової інструкції, однак не надали доказів того, що вони мають статус адвоката та здійснюють представництво у суді як адвокати.

Враховуючи викладене, суд констатує, що в установленому законом порядку не підтверджено права Кучабської В.В. на представництво інтересів управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області та Короля С.І. на представництво інтересів комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" Король С.І.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Політехносервіс" в судове засідання 03.09.2020 повноважних представників не направило, хоча було належним чином повідомлене про дату, час та місце апеляційного розгляду справи, що підтверджується матеріалами справи.

Відповідно до п. 1, 2 ч. 1 ст. 311 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі: відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю; неприбуття жодного з учасників справи у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання.

Враховуючи, що в матеріалах справи достатньо доказів, на підставі яких її може бути вирішено, суд вважає за можливе перейти з відкритого судового засідання до розгляду справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Керуючись ст.ст. 199, 202, 205, 248, 311 КАС України, суд

У Х В А Л И В :

апеляційний розгляд справи за адміністративним позовом комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія", третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Політехносервіс" до управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування висновку проводити в порядку письмового провадження.

Повідомити сторін, що судове рішення за наслідками апеляційного розгляду даної справи буде складено у повному обсязі згідно вимог ч.4 ст.243, ч.1 ст.309, п.3 Прикінцевих положень КАС України.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддями та оскарженню не підлягає.

Головуючий Залімський І. Г. Судді Мацький Є.М. Сушко О.О.

Дата ухвалення рішення 03.09.2020
Зареєстровано 04.09.2020
Оприлюднено 07.09.2020

Судовий реєстр по справі 120/1297/20-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 21.01.2021 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 22.12.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 28.10.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Постанова від 07.09.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.09.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 26.08.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.07.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.07.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 16.06.2020 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 29.04.2020 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.04.2020 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.03.2020 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону