Ухвала
від 09.09.2020 по справі 921/527/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

09 вересня 2020 рокум. ТернопільСправа №921/527/20

Господарський суд Тернопільської області

Суддя Чопко Ю.О. розглянув позовну заяву № б/н від б/д (вх. № 608 від 06.08.2020)

за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Галицька-33", 48400, м.Бучач, вул.Галицька, 33, Тернопільська область

до відповідача 1 Бучацької міської ради, Майдан Волі, 1 м. Бучач, Тернопільська область

відповідача 2 ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ,

відповідача 3 ОСОБА_2 , АДРЕСА_1

про: 1) визнання незаконним та скасування рішення №951 двадцять другої сесії Бучацької міської ради Тернопільської області шостого скликання від 23.10.2012, щодо надання дозволу ОСОБА_2 на виготовлення проекту землеустрою та відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою АДРЕСА_2 ;

2) Скасування реєстрації права власності ОСОБА_1 на земельну ділянку площею 0,0028 га по АДРЕСА_2 , кадастровий №6121210100:02:003:1510.

Встановив:

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Галицька-33" 06.08.2020 звернулося до Господарського суду Тернопільської області з позовом до Бучацької міської ради, надалі - відповідач 1, до ОСОБА_1 , надалі відповідач - 2, до ОСОБА_2 , надалі - відповідач 3, про: 1) визнання незаконним та скасування рішення №951 двадцять другої сесії Бучацької міської ради Тернопільської області шостого скликання від 23.10.2012, щодо надання дозволу ОСОБА_2 на виготовлення проекту землеустрою та відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою АДРЕСА_2 ;

2) Скасування реєстрації права власності ОСОБА_1 на земельну ділянку площею 0,0028 га по АДРЕСА_2 , кадастровий №6121210100:02:003:1510.

Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судових справ між суддями від 06.08.2020, головуючим суддею для розгляду справи № 921/527/20 визначено суддю Чопка Ю.О.

Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 11.08.2020 позовну заяву № б/н від б/д (вх. № 608 від 06.08.2020) Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Галицька-33" залишено без руху; встановлено Об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Галицька-33" строк для усунення недоліків позовної заяви - 10 (десять) днів з дня вручення копії ухвали про залишення позовної заяви без руху, шляхом подання до Господарського суду Тернопільської області: доказів, які підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.

20.08.2020 на виконання ухвали суду від 11.08.2020, на адресу Господарського суду Тернопільської області від Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Галицька-33" надійшов супровідний лист з квитанцією про сплату судового збору в сумі 4 204,00 грн., зі змісту якого вбачається, що останнім у визначений судом строк усунуто недоліки позовної заяви, які було визначено в ухвалі про залишення позовної заяви без руху від 11.08.2020.

Згідно з ч. 3 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України (надалі - ГПК України) якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою в день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.

Подана позовна заява відповідає вимогам, викладеним у статтях 162, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України (надалі - ГПК України). Підстави повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження відсутні.

Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.

За відсутності встановлених главою 10 розділу ІІІ ГПК України обставин в сукупності, справа буде розглядатися за правилами загального позовного провадження.

Відповідно до ст. ст. 47, 50, 53, 165 - 169, 176, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі № 921/527/20.

2. Здійснювати розгляд справи 921/527/20 за правилами загального позовного провадження.

3. Призначити у справі № 921/527/20 підготовче засідання на 05 жовтня 2020 на 15:30 год.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Тернопільської області за адресою: вул. Кн. Острозького, 14 А, м. Тернопіль, 46000, зал судових засідань № 1 (4-поверх).

4. Запропонувати сторонам у справі подати/надіслати суду:

Відповідачам:

- відзив на позов, оформлений згідно вимог ст. 165 ГПК України, разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких він ґрунтуються, якщо такі докази не надані позивачем, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам судового процесу, протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, але не пізніше 25.02.2020;

- заперечення на відповідь на відзив (у разі отримання відповіді на відзив), протягом 5 днів з дня його отримання, оформлені згідно вимог ст. 167 ГПК України, разом із документами, що підтверджують їх надіслання (надання) учасникам справи;

- заяви з процесуальних питань (при наявності).

Позивачу:

- відповідь на відзив (у разі отримання), протягом 5 днів з дня його отримання, оформлену згідно вимог ст. 166 ГПК України, разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких вона ґрунтується, якщо такі докази не надані відповідачами, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив і доданих до неї доказів іншим учасникам справи;

- заяви з процесуальних питань (при наявності).

5. Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

6. Копію ухвали направити сторонам у справі, рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення поштового відправлення.

7. Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб - адресою: https://te.court.gov.ua/sud5022.

Суддя Ю.О. Чопко

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення09.09.2020
Оприлюднено11.09.2020
Номер документу91436521
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —921/527/20

Судовий наказ від 02.02.2021

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Рішення від 16.12.2020

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Ухвала від 02.12.2020

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Ухвала від 09.11.2020

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Ухвала від 05.10.2020

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Ухвала від 09.09.2020

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Ухвала від 11.08.2020

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні