У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 609/990/20
2/609/461/2020
21 вересня 2020 року Суддя Шумського районного суду Тернопільської області Ковтунович О.В., розглянувши позовну заяву та додані до неї матеріали ОСОБА_1 до Підгаєцької сільської ради про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування, -
В С Т А Н О В И В :
18 вересня 2020 року, позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача Підгаєцької сільської ради про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування.
Судом встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам с. 95 ЦПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 95 ЦПК України письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору
Як вказується у ч. 2 ст. 95 ЦПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
Згідно з ч. 4 ст. 95 ЦПК України копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством.
Порядок засвідчення копій документів встановлено Національним стандартом України ДСТУ 4163-2003 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації .
Так, згідно з пунктом 5.27 Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації , затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 7 квітня 2003 року за № 55, відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів Згідно з оригіналом , назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціали та прізвища, дати засвідчення копії і проставляють нижче реквізиту підпис . Така відмітка проставляється на кожному аркуші засвідченої копії документа.
Відповідно до ч.1 ст.185 Цивільного процесуального кодексу України , суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст 175 і 177 цього Кодексу , протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
У відповідності до ч.2 ст.185 ЦПК України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин позовну заяву слід залишити без руху, а позивачу надати строк для усунення недоліків.
На підставі вищесказаного та керуючись ст.ст. 95, 175-177, 185 ЦПК, суд -
П О С Т А Н О В И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Підгаєцької сільської ради про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування слід залишити без руху і надати позивачу строк до десяти днів з дня вручення ухвали суду, для усунення зазначених недоліків.
Роз`яснити позивачу, що в разі не усунення вказаних недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява залишається без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О. В. Ковтунович
Суд | Шумський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 21.09.2020 |
Оприлюднено | 22.09.2020 |
Номер документу | 91676660 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шумський районний суд Тернопільської області
Ковтунович О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні