ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ПЕРЕДАЧУ АДМІНІСТРАТИВНОЇ СПРАВИ ЗА ПІДСУДНІСТЮ
21 вересня 2020 року Справа № 280/6390/20 м.Запоріжжя Запорізький окружний адміністративний суду у складі головуючого судді Калашник Ю.В., розглянувши матеріали адміністративного позову Головного управління ДПС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд.166, код ЄДРПОУ 43143945) до Товариства з обмеженою відповідальністю Брокер Фаворит (51933, Дніпропетровська область, Південний район, м. Кам`янське, пр. Свободи, буд. 74-А, код ЄДРПОУ 39565682) про стягнення податкового боргу,
ВСТАНОВИВ:
14.09.2020 Головне управління ДПС у Запорізькій області (далі - позивач) звернулось до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Брокер Фаворит (далі - відповідач) про стягнення податкового боргу у розмірі 104029,86 грн.
Розглянувши матеріали позовної заяви суддя зазначає наступне.
Так, у позовній заяві відповідачем зазначено Товариство з обмеженою відповідальністю Брокер Фаворит , яке за офіційними відомостями, які містяться на сайті Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch) має місцезнаходження на території Дніпропетровської області (51933, Дніпропетровська область, Південний район, м. Кам`янське, пр. Свободи, буд. 74-А).
Відповідно до ч. 2 ст. 26 КАС України, позови до юридичних осіб пред`являються в суд за їхнім місцезнаходженням згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Виходячи з наведеної норми дана справа не підсудна Запорізькому окружному адміністративному суду, оскільки відповідач зареєстрований на території Дніпропетровської області.
Відповідно до пункту 2 частини першої статті 29 КАС України, суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо при відкритті провадження у справі суд встановить, що справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про наявність підстав для передачі даної адміністративної справи на розгляд Дніпропетровському окружному адміністративному суду (за місцем реєстрації відповідача).
Відповідно до частини восьмої статті 29 КАС України, передача адміністративної справи з одного суду до іншого на підставі відповідної ухвали, яка підлягає оскарженню, здійснюється не пізніше наступного дня після закінчення строку на оскарження такої ухвали, а в разі подання апеляційної скарги - після залишення її без задоволення.
Керуючись ст.ст. 26, 29, 241, 248, 256 КАС України, суд,
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Головного управління ДПС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд.166, код ЄДРПОУ 43143945) до Товариства з обмеженою відповідальністю Брокер Фаворит (51933, Дніпропетровська область, Південний район, м. Кам`янське, пр. Свободи, буд. 74-А, код ЄДРПОУ 39565682) про стягнення податкового боргу, - передати за підсудністю на розгляд Дніпропетровському окружному адміністративному суду (49089, м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4).
Копію ухвали надіслати Головному управлінню ДПС у Запорізькій області.
Ухвала набирає законної сили у порядку встановленому статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Ю.В.Калашник
Суд | Запорізький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.09.2020 |
Оприлюднено | 25.09.2020 |
Номер документу | 91715428 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Кадникова Ганна Володимирівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Кадникова Ганна Володимирівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Кадникова Ганна Володимирівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Калашник Юлія Вікторівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні