Справа № 933/711/20
Номер провадження № 2/933/168/20
У Х В А Л А
про залишення заяви без руху
02 жовтня 2020 року смт. Олександрівка
Суддя Олександрівського районного суду Донецької області Щербак Ю.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Спасько-Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області про поновлення на роботі,
В С Т А Н О В И В:
Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про поновлення на роботі,заявляючи при цьому вимоги про визнання незаконним та скасування накауз директора Спасько-Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області від 30.06.2020 року № 31,зобов`язання директора навчального закладу укласти трудовий договір та стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу.
У відповідності з ч.4 ст.177 ЦПК України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Порядок сплати та розмір судового збору визначено Законом України від 08 липня 2011 року Про судовий збір , який набрав чинності 01 листопада 2011 року.
Відповідно до частини першої статті 4 Закону України Про судовий збір (у редакції на момент подачі позову) судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Станом на 01 січня 2020 року прожитковий мінімум для працездатних осіб був встановлений у розмірі 2102 грн.
Згідно із підпунктом 1 пункту 1 частини другої статті 4 Закону України Про судовий збір за подання до суду позовної заяви немайнового характеру (визнання наказу про звільнення незаконним та його скасування), яка подана фізичною особою, ставка судового збору становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб,що складає 840,8 грн.
Згідно із підпунктом 1 пункту 1 частини другої статті 4 Закону України Про судовий збір за подання до суду позовної заяви немайнового характеру (зобовязати директора укласти трудовий договір), яка подана фізичною особою, ставка судового збору становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб,що складає 840,8 грн.
Згідно із підпунктом 1 пункту 1 частини другої статті 4 Закону України Про судовий збір (у редакції на час вчинення процесуальної дії) за подання до суду позовної заяви майнового характеру (стягнення середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу), яка подана фізичною особою, ставка судового збору становить 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.Проте зазначити яку саме суму треба сплатити визначити наданий час неможливо через те,що позивачкою не додано розрахунку середньомісячного заробітку,яку вона просить стягнути.
Беручи до уваги, що позивачкою у позові зазначено 2 вимоги немайнового характеру та одну- майнового,відповідно до ч.3 ст.6 ЗУ Про судовий збір ,за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру. У разі коли в позовній заяві об`єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Таким чином ,позивачці необхідно сплатити вказані суми судового збору на р/р UA478999980313111206000005098 ,отримувач -Олександрів.УК/Олексан.р-н/22030101, код отримувача (ЄДРПОУ) 37980376, банк отримувача (ГУДКСУ) казначейство України (ЕАП), код банку МФО ГУДКСУ)899998, код класифікації доходів бюджету22030101, найменування коду класифікації доходів - судовий збір (Державна судова адміністрація України, 050). Отже, позивачці необхідно надати квитанцію про сплату судового збору або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, якщо заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 177 цього Кодексу, суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє заявника і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання ним ухвали.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 177,185 ЦПК України,суддя -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Спасько-Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області про поновлення на роботі, залишити без руху.
Повідомити позивача про необхідність усунути недоліки у строк ,який не може перевищувати десяти днів з дня отримання ним ухвали суду та роз`яснити, що інакше заява вважається неподаною та повертається позивачеві.
Суддя Ю.В. Щербак
Суд | Олександрівський районний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 02.10.2020 |
Оприлюднено | 05.10.2020 |
Номер документу | 91948961 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Олександрівський районний суд Донецької області
Щербак Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні