ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

УХВАЛА

за підсумками попереднього

судового засідання у справі про банкрутство

05.10.2020м. ДніпроСправа № 904/2980/20

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Річ Таун Ірпінь", м. Ірпінь

до боржника товариства з обмеженою відповідальністю "БУДТРЕЙД СЕРВІС", м. Дніпро

про визнання банкрутом

Суддя Мартинюк С.В.

за участю секретаря судового засідання Ільєнко В.Ю.

Представники:

Від ініціюючого кредитора: не з`явився;

Від боржника: не з`явився;

Від розпорядника майна ТОВ "БУДТРЕЙД СЕРВІС": Різник О.Ю., посв. №2005 від 08.01.2020, арбітражний керуючий.

ВСТАНОВИВ:

04.06.2020 Товариство з обмеженою відповідальністю "Річ Таун Ірпінь" звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство, на підставі ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвалою господарського суду від 09.06.2020 заяву залишено без руху.

29.07.2020 до господарського суду від ТОВ "Річ Таун Ірпінь" надійшло клопотання про доручення документів до матеріалів справи.

31.07.2020 господарським судом здійснено запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення розпорядником майна.

Для виконання повноважень розпорядника майна у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "БУДТРЕЙД СЕРВІС" (49069, м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, буд.91, оф. 26; ідентифікаційний код юридичної особи 37563935) автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України визначено наступні кандидатури:

1. Різник Олександр Юрійович.

2. Немашкалов Василь Михайлович.

3. Ющенко Віталіна Михайлівна .

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 03.08.2020 прийнято заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Річ Таун Ірпінь", м. Ірпінь про відкриття провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "БУДТРЕЙД СЕРВІС", м. Дніпро до розгляду в підготовчому засіданні на 12.08.2020.

03.08.2020 на електронну адресу суду надійшла заява арбітражного керуючого Ющенко В.М. про участь у справі про банкрутство ТОВ "БУДТРЕЙД СЕРВІС".

03.08.2020 та 06.08.2020 до суду надійшла заява арбітражного керуючого Різник О.Ю про згоду на участь у справі про банкрутство ТОВ "БУДТРЕЙД СЕРВІС".

04.08.2020 до господарського суду від ТОВ "Річ Таун Ірпінь" надійшло клопотання про доручення документів до матеріалів справи.

05.08.2020 через систему "Електронній суд" до суду надійшла заява арбітражного керуючого Потупало Н.І. про участь у справі про банкрутство.

06.08.2020 на електронну адресу суду надійшла заява арбітражного керуючого Вербицького О.В. про участь у справі про банкрутство.

06.08.2020 на електронну адресу суду надійшло клопотання арбітражного керуючого Різник О.Ю про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

07.08.2020 через систему "Електронній суд" до суду надійшла заява арбітражного керуючого Сиволобова М.М. про участь у справі про банкрутство.

12.08.2020 до господарського суду від арбітражного керуючого Різник О.Ю. надійшло клопотання про проведення судового засідання без його участі.

12.08.2020 від боржника надійшов відзив на заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство, за змістом якого останній підтверджує наявну перед кредитором заборгованість та просить провести судове засідання без його участі.

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 12.08.2020 відкрито провадження у справі №904/2980/20 за заявою ТОВ "Річ Таун Ірпінь" про визнання банкрутом ТОВ "БУДТРЕЙД СЕРВІС" та призначено розпорядником майна ТОВ "БУДТРЕЙД СЕРВІС" (49069, м.Дніпро, вул. Січових Стрільців, б.81, оф.26; ідентифікаційний код юридичної особи: 37593935) арбітражного керуючого Різника Олександра Юрійовича.

12.08.2020 на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет Господарським судом Дніпропетровської області здійснено офіційне оприлюднення повідомлення про порушення провадження у справі про банкрутство ТОВ "БУДТРЕЙД СЕРВІС".

08.09.2020 до господарського суду надійшов потосний звіт розпорядника майна ТОВ "БУДТРЕЙД СЕРВІС" .

28.08.2020 до господарського суду від розпорядника майна надійшло клопотання про доручення до матеріалів справи разом з реєстром вимог кредиторів.

05.10.2020 до господарського суду надійшло клопотання ініціюючого кредитора про розгляд справи без його участі.

Відповідно до частини 2 статті 47 Кодексу України з процедур банкрутства у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.

Відповідно до частини 2 статті 47 Кодексу України з процедур банкрутства за результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються, зокрема, розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів.

Отже, незалежно від того чи визнані вимоги кредитора боржником разом з розпорядником майна, чи ні, чи були стосовно них рішення юрисдикційних органів, чи визнані вони в претензійному порядку, суд самостійно розглядає кожну заявлену грошову вимогу, перевіряє її відповідність чинному законодавству та визначає правомірність і обґрунтованість грошових вимог кредитора до боржника й за результатами такого розгляду визнає або відхиляє частково чи повністю грошові вимоги кредитора.

Згідно з пунктом 3 статті 59 Кодексу України з процедур банкрутства з метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов`язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, господарський суд здійснює офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-порталі судової влади України.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення розпорядника майна, встановлено наступне.

Конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство (часина 1 статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства).

Відповідно до статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства для кредиторів, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, усі дії, вчинені у судовому процесі, є обов`язковими так само, як вони є обов`язковими для кредиторів, вимоги яких були заявлені протягом встановленого строку. Вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, задовольняються в порядку черговості, встановленої цим Кодексом. Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів. Якщо кредитор заявив вимоги після здійснення розрахунків з іншими кредиторами, то сплачені таким кредиторам кошти поверненню не підлягають.

Згідно з частини 5 статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна не пізніше ніж на 10 день з дня закінчення встановленого частиною першою цієї статті строку з урахуванням результатів розгляду вимог кредиторів боржником повністю або частково визнає їх або відхиляє з обґрунтуванням підстав визнання чи відхилення, про що письмово повідомляє заявників і господарський суд, а також подає до суду письмовий звіт про надіслані всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами разом з копіями повідомлень про вручення поштового відправлення та описів вкладення у поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредиторам.

Розпорядником майна відповідно до реєстру вимог кредиторів включено грошові вимоги ініціюючого кредитора, які визнано наступним чином:

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Річ Таун Ірпінь" у розмірі 21 020,00 грн. судового збору (1 черга) та основана заборгованість в розмірі 6218100,04 грн. - 4 черга.

Відповідно до абзацу 1 частини 8 статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна зобов`язаний окремо повідомити господарський суд про вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за відсутності таких заяв - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з відповідним державним реєстром.

Доказів наявності у боржника майна, що перебуває у заставі (іпотеці) на підставі інших господарських договорів, суду не подано.

Відповідно до абзацу 2 частини 8 статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна зобов`язаний окремо повідомити господарський суд про вимоги щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також про вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров`ю громадян, згідно із заявами таких кредиторів та/або даними обліку боржника.

Заяви з вимогами щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров`ю громадян до суду не надходили.

У реєстрі вимог кредиторів містяться відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, черговість задоволення кожної вимоги.

Отже, поданий реєстр відповідає всім необхідним вимогам, а тому підлягає затвердженню господарським судом.

Враховуючи вищевикладене, є всі необхідні підстави для закінчення попереднього засідання.

Протягом 10 днів з дня постановлення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна письмово повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення (частина 1 статті 48 Кодексу України з процедур банкрутства).

З огляду на викладене, суд вважає за необхідне визначити дату проведення зборів кредиторів не пізніше 15.10.2020.

Керуючись статтями 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, статтями 44 45, 46, 47, 48, 64 Кодексу України з процедур банкрутства, Господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "Річ Таун Ірпінь" кредитором товариства з обмеженою відповідальністю майна "Будтрейд сервіс" (49069, м.Дніпро, вул. Січових Стрільців, б.81, оф.26; ідентифікаційний код юридичної особи: 37593935) в розмірі 21020,00 грн. судового збору (1 черга), 6218100,04грн. основної заборгованості (4 черга).

2 Зобов`язати розпорядника майна арбітражного керуючого Різник О.Ю. у 10-ти денний строк після проведення попереднього засідання відповідно до статті 48 Кодексу України з процедур банкрутства повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення.

3. Встановити дату проведення зборів кредиторів не пізніше 15.10.2020 (частина 1 стаття 48 Кодексу України з процедур банкрутства).

4. Рішення зборів кредиторів подати до суду протягом п`яти днів після його проведення.

5. Підсумкове засідання призначити на 17.11.2020 об 10:30год., яке відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 1-309 за адресою: вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027.

6. Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.

7. Копію ухвали направити кредиторам, розпоряднику майна боржника.

8. Ухвала набирає законної сили 05.10.2020 та може бути оскаржена у 10-ти денний строк до Центрального апеляційного господарського суду через Господарський суд Дніпропетровської області.

Суддя С.В. Мартинюк

Дата ухвалення рішення 05.10.2020
Оприлюднено 05.10.2020

Судовий реєстр по справі 904/2980/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 06.09.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 26.07.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 21.06.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 17.02.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 27.01.2022 Центральний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 23.11.2021 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 19.11.2021 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 28.10.2021 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 18.10.2021 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 25.08.2021 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 05.10.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 25.09.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 18.08.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 12.08.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 07.08.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 03.08.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 09.06.2020 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 904/2980/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону