Ухвала
від 06.10.2020 по справі 20/84б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

просп. Науки, 5, м. Харків, 61022, тел./факс (057)702-10-79, inbox@lg.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

06 жовтня 2020 року м.Харків Справа № 20/84б

Господарський суд Луганської області у складі судді М.Ю. Ковалінас, секретар судового засідання Н.О. Селіверстова, розглянувши матеріали справи

за заявою кредитора - Управління Пенсійного Фонду України

в Ленінському районі м. Луганська

до боржника - Малого колективного підприємства

«Луганській експедиційний загін

підводно-технічних робіт» , м. Луганськ

Про банкрутство

У засіданні брали участь:

від кредитора - не прибули;

ліквідатор банкрута Остапенко Р.В. - не прибув.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ: банкрутство, ліквідаційна процедура.

Розглянувши матеріали справи та додатково надані, суд

в с т а н о в и в:

Постановою Господарського суду Луганської області від 26.08.2010 у справі №20/84б боржника - Мале колективне підприємство «Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт» , ідентифікаційний код 13382782, м. Луганськ, вул. Чайковського, буд. 72 визнано банкрутом, та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців тобто до 26.08.2011, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Федоренка Д.В..

Ухвалою Господарського суду Луганської області від 11.10.2012 новим ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Остапенка Р.В. (ліцензія №547748 від 08.09.2010, що мешкає за адресою: м. Лутугіне Луганської області, вул. Лихачова, 6).

Господарським судом Луганської області неодноразово було продовжено повноваження арбітражного керуючого Остапенка Р.В. в якості ліквідатора банкрута.

Ухвалою Господарського суду Луганської області від 16.06.2014, розгляд справи у судовому засіданні було відкладено на 21.08.2014, яке не відбулося, у зв`язку з проведенням антитерористичної операції на території Луганської області.

Розпорядженням Вищого господарського суду України від 02.04.2015 №18-р, відповідно до ч.1 ст.3 Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв`язку з проведенням антитерористичної операції» , Указу Президента України від 12.11.2014 № 868/2014 «Про внесення змін до мережі господарських судів України» та на підставі подання Державної судової адміністрації України від 27.03.2015 № 8-5754/15 про можливість відновлення роботи Господарського суду Луганської області, керуючись ст.34 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» відновлено роботу Господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5.

Господарським судом Харківської області відповідно до ухвали від 06.05.2015 матеріали справи №20/84б про банкрутство МКП «Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт» , передано за територіальною підсудністю Господарському суду Луганської області.

Ухвалою Господарського суду Луганської області від 17.06.2015 справу №20/84б про банкрутство МКП «Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт» , призначено до розгляду у засіданні суду.

Ухвалою Господарського суду Луганської області від 28.01.2016 відновлено матеріали справи №20/84б в частині ухвал Господарського суду згідно переліку та постанови Господарського суду Луганської області від 26.08.2010 про визнання боржника банкрутом.

У дане судове засідання ліквідатор банкрута Остапенко Р. В. не прибув, відомостей щодо проведення ліквідаційної процедури у справі №20/84б про банкрутство МКП «Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт» не надав.

За таких обставин, розгляд справи слід призначити у іншому засіданні суду.

Керуючись ст.ст.1, 2, 6, 58-67, 68-89, п.п.1, 2, 4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 233-235 Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в:

1.Призначити розгляд справи у засіданні суду на 01.12.2020, на 11 годин 50 хвилин , яке відбудеться у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Науки, б.5, к. 204.

2. Ліквідатору банкрута Остапенка Р. В. - в строк до 30.11.2020 надати до суду поточний (або підсумковий звіт й окремо фінансовий) про стан проведення ліквідаційної процедури у справі, у т.ч. з наданням відомостей щодо реалізації ліквідаційної маси банкрута та задоволення вимог кредиторів тощо, з доказами його розгляду комітетом кредиторів (у вигляді відповідного протоколу засідання з дотриманням приписів ст.16 Закону) та з рішеннями комітету кредиторів щодо подальшого руху справи, зокрема щодо можливості припинення провадження у справі №20/84б; надати всі наявні у нього документи, які пов`язані з провадженням у цій справі.

3.Дану ухвалу надіслати: ліквідатору Остапенку Р.В.; банкруту; кредиторам у справі; Східному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції .

Інформація про час і місце судового засідання додатково розміщена на сторінці суду (у розділі "Новини та події суду") офіційного веб-порталу "Судова влада в Україні" в мережі Інтернет (www.court.gov.ua/sudy/).

Ухвала набирає законної сили з дня її підписання 07.10.2020 та оскарженню не підлягає.

Суддя М.Ю. Ковалінас

Надр. 6 прим.

1 - до справи;

2-5 - кредиторам по справі:

- ГУ ДПС у Луганській області вул. Енергетиків, 72, м. Сєвєродонецьк Луганської області, 93400).;

- УПФУ у Ленінському районі м. Луганська (92800, смт. Біловодськ, вул. Філоненко, 11);

-ГУ ПФУ у Луганській області (вул. Шевченка 9, м. Сєвєродонецьк Луганської області)

- Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (проспект Гвардійський, буд. 30, м. Сєвєродонецьк Луганської області, 93411);

6 - Східному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків) .

- банкруту - МКП «Луганський експедиційний загін підводно-технічних робіт» , м. Луганськ, вул. Чайковського, буд. 72, не направляється згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014р. № 1085-р, враховуючи інформацію за листом УДППЗ "Укрпошта" від 16.03.2015р. № 511-30-100, повідомлення здійснюється на сайті суду.

- ліквідатору Остапенку Р.В., вул. Совєтська, 73, м. Луганськ не направляється згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014р. № 1085р, враховуючи інформацію за листом УДППЗ "Укрпошта" від 16.03.2015р. № 511-30-100, повідомлення здійснюється на сайті суду.

Вих. №

5 прим.

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення06.10.2020
Оприлюднено08.10.2020
Номер документу92037040
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —20/84б

Ухвала від 16.12.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Пуль Олена Анатоліївна

Ухвала від 02.12.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Пуль Олена Анатоліївна

Ухвала від 21.10.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Пуль Олена Анатоліївна

Ухвала від 01.10.2024

Господарське

Господарський суд Луганської області

Ковалінас М.Ю.

Ухвала від 16.07.2024

Господарське

Господарський суд Луганської області

Ковалінас М.Ю.

Ухвала від 14.05.2024

Господарське

Господарський суд Луганської області

Ковалінас М.Ю.

Ухвала від 14.03.2024

Господарське

Господарський суд Луганської області

Ковалінас М.Ю.

Ухвала від 15.02.2024

Господарське

Господарський суд Луганської області

Ковалінас М.Ю.

Ухвала від 14.06.2022

Господарське

Господарський суд Луганської області

Ковалінас М.Ю.

Ухвала від 15.02.2022

Господарське

Господарський суд Луганської області

Ковалінас М.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні