Ухвала
від 05.10.2020 по справі 935/1625/20
КОРОСТИШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Коростишівський районний суд Житомирської області

Справа № 935/1625/20

Провадження № 1-кс/935/756/20

У Х В А Л А

05 жовтня 2020 року м.Коростишів

Слідчий суддя Коростишівського районного суду Житомирської області ОСОБА_1 зі секретарем ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчої СВ Коростишівського ВП ГУНП у Житомирській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, -

встановив:

Слідча СВ Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_3 звернулася до слідчого судді Коростишівського районного суду з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів, в обґрунтування якого вказала, що 17.06.2020 до Коростишівської місцевої прокуратури Житомирської області надійшли матеріали з УСБУ в Житомирській області з приводу неналежного виконання службових обов`язків з боку посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 під час проведення закупівлі твердого палива та укладення договору про постачання вугілля з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».

17.06.2020 відомості за вказаним фактом внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42020061190000024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України.

Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що 01 квітня 2020 року відбулись відкриті торги із закупівлі твердого пaлива UA-2020-03-16-003453-b, «код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо» (вугілля кам`яне ДГКО 25-80) для ІНФОРМАЦІЯ_1 , замовником яких був зазначений навчальний заклад.

У відкритих торгах приймали участь: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (остаточна пропозиція 478 080 грн.); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 (535 540 грн.); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 (539 200 грн.); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (580 000 грн.); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (581 000 грн.); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (676 730 грн.); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (676 960 грн.); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (693 045 грн).

За результатами розгляду тендерних пропозицій конкурсним комітетом ІНФОРМАЦІЯ_1 переможцем визначено ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ: НОМЕР_1 ). При цьому, найнижчі цінові пропозиції, які запропонували інші учасники конкурсу відхилені.

Поряд з цим, в тендерній пропозиції переможця ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », всупереч тендерних вимог надані копії сертифікатів, які не завірені підписом уповноваженої особи та печаткою установи. Крім того, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » надало лист орендодавця про використання його матеріально-технічної бази із зазначенням іншого ідентифікатора предмета закупівлі. Таким чином, відповідно ЗУ «Про публічні закупівлі» конкурсний комітет ІНФОРМАЦІЯ_1 повинен був відхилити тендерну пропозицію ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ». Однак, директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_4 01.06.2020 уклав з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » договір про постачання товару за державні кошти №6.

Під час проведення досудового розслідування, з метою встановлення усіх фактів та обставин, що підлягають доказуванню, виникла необхідність в тимчасовому доступі до оригіналів документів, а саме до реєстраційної справи Товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 , юридична адреса Товариства: АДРЕСА_1 ), яка знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_10

Окрім цього, в ході розслідування було встановлено, що відповідно до ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952-IV організаційну систему державної реєстрації прав становлять:

1) Міністерство юстиції України та його територіальні органи;

2) суб`єкти державної реєстрації прав:

виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська, Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації; акредитовані суб`єкти;

3) державні реєстратори прав на нерухоме майно.

Окрім цього, відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» реєстраційна справа формується у паперовій та електронній формі після відкриття розділу на об`єкт нерухомого майна у Державному реєстрі прав та внесення до нього відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об`єкти та суб`єкти цих прав та зберігається протягом всього часу існування об`єкта. Реєстраційній справі присвоюється реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна. Реєстраційна справа включає документи у паперовій та електронній формі, на підставі яких проведено реєстраційні дії, а також документи, сформовані за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав у процесі проведення таких реєстраційних дій. Документи, на підставі яких проведено реєстраційні дії та які підлягають поверненню заявнику, зберігаються у реєстраційній справі у формі електронних копій документів, виготовлених шляхом сканування під час проведення реєстраційних дій.

Абзацом першим частини шостої вказаної вище статті Закону визначено, що витребування (вилучення) реєстраційних справ або документів із них здійснюється виключно за рішенням суду.

Матеріали реєстраційної справи мають істотне значення для встановлення всіх обставин, що підлягають доказуванню в досудовому розслідуванні, оскільки містять установчі, реєстраційні та інші документи, в тому числі містять зразки підписів посадових осіб юридичної особи, які в подальшому будуть використані для проведення почеркознавчої експертизи і не можуть бути отриманні іншим чином, як в порядку тимчасового доступу.

Слідча просить розглядати клопотання без виклику осіб, у володінні яких знаходяться речі і документи, оскільки їх участь в судовому засіданні призведе до затягування строків розгляду клопотання і може існувати загроза заміни або знищення вказаних речей і документів.

Вказані матеріали мають істотне значення для встановлення обставин справи, не можуть бути отриманні іншим чином, як в порядку тимчасового доступу.

Слідча разом з клопотанням подала заяву, в якій просить розгляд справи проводити без її участі, клопотання підтримує.

На підставі ч. 2. ст. 163 КПК України, розгляд клопотання проведено у відсутності особи, у володінні якої знаходиться інформація.

Відповідно до ч.4 ст. 107 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснювалось.

Розглянувши клопотання, вивчивши матеріали справи, слідчий суддя прийшов до наступного.

Виходячи зі змісту вимог ст.131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження, одним із яких є тимчасовий доступ до речей і документів.

Відповідно до ч.5 ст.163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи та самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Згідно з ч. 7 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

На підставі викладеного, слідчий суддя дійшов висновку про обґрунтованість клопотання слідчого, вказані документи перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_10 та самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається вказане клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а тому наявні підстави для надання тимчасового доступу до документів, з урахуванням мети отримання доступу до речей і документів.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.160-166 КПК України,-

постановив:

Надати слідчому СВ Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_3 , слідчому СВ Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_5 , слідчому СВ Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_6 , старшому слідчому СВ Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_7 тимчасовий доступ до реєстраційної справи Товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ), яка знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_10 , що за адресою: АДРЕСА_2 , з правом їх вилучення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Строк дії ухвали два місяці з дня постановлення ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудКоростишівський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення05.10.2020
Оприлюднено03.06.2024
Номер документу92043097
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —935/1625/20

Ухвала від 22.12.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

Ухвала від 22.12.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

Ухвала від 22.12.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

Ухвала від 22.12.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

Ухвала від 05.10.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

Ухвала від 05.10.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

Ухвала від 14.08.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

Ухвала від 14.08.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

Ухвала від 14.08.2020

Кримінальне

Коростишівський районний суд Житомирської області

Василенко Р. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні