Ухвала
від 23.09.2020 по справі 440/3513/20
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про відкладення підготовчого засідання

23 вересня 2020 року м. Київ № 440/3513/20

Окружний адміністративний суд міста Києва в складі судді Донця В.А., секретар судового засідання Барміна Г.Ю., розглянувши у підготовчому судовому засіданні питання про відкладення розгляду справи за позовом Супрунівської сільської ради Полтавського району Полтавської області до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача - Гожулівська сільська рада Полтавського району Полтавської області про визнання протиправними та нечинним розпорядження, зобов`язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Супрунівська сільська рада звернулась до Полтавського окружного адміністративного суду з позовом про:

- визнання протиправним та нечинним розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 №571-р "Про затвердження плану формування територій громад Полтавської області" в частині виключення Супрунівської об`єднаної територіальної громади та включення Супрунівської та Гожулівської сільських рад Полтавського району Полтавської області до Полтавської об`єднаної територіальної громади з адміністративним центром м. Полтава;

- зобов`язання Полтавської обласної державної адміністрації внести зміни до проекту перспективного плану формування територій громад Полтавської області, а саме об`єднати Супрнівську та Гожулівську сільську рада Полтавського району Полтавської області в Супрунівську об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром в с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області.

Ухвалою суду від 17.09.2020 заяву представника Полтавської обласної державної адміністрації про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

У призначений час суду не вдалось встановити відеозв`язок з Полтавською обласною державною адміністрацією.

Відповідно до пункту 3 частини другої статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку в зв`язку з виникненням технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи.

Оскільки у зв`язку з технічними причинами судове засідання в режимі відеоконференції за участі відповідача не відбулося, представник позивача у судове засідання не прибув, суд дійшов висновку про необхідність відкладення підготовчого судового засідання.

Керуючись статтею 205 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Відкласти підготовче засідання, яке відбудеться 02 листопада 2020 року об 11:30 год. у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, зал судового засідання №7.

Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Кодексом адміністративного судочинства України не передбачено оскарження ухвали про відкладення підготовчого судового засідання.

Повний текст ухвали складено 05 жовтня 2020 року.

Суддя В.А. Донець

СудОкружний адміністративний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення23.09.2020
Оприлюднено09.10.2020
Номер документу92047939
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —440/3513/20

Ухвала від 29.11.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панченко Н.Д.

Ухвала від 18.06.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Балаклицький А. І.

Ухвала від 16.02.2021

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Донець В.А.

Ухвала від 12.01.2021

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Донець В.А.

Ухвала від 12.11.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Донець В.А.

Ухвала від 02.11.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Донець В.А.

Ухвала від 05.10.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Донець В.А.

Ухвала від 23.09.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Донець В.А.

Ухвала від 17.09.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Донець В.А.

Ухвала від 25.08.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Донець В.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні