Єдиний унікальний номер 219/4747/20
Номер провадження 22-ц/804/3134/20
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
08 жовтня 2020 року м. Бахмут
Донецький Апеляційний суд в складі судді-доповідача Никифоряка Л.П., розглянувши в приміщенні суду апеляційну скаргу Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу Донбаський державний педагогічний університет , подану через представника Бєліцьку Євгенію Миколаївну на заочне рішення Артемівського міськрайонного суду Донецької області від 02 вересня 2020 року у цивільній справі за позовом Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу Донбаський державний педагогічний університет до ОСОБА_1 про стягнення збитків (головуючий у суді 1 інстанції Погрібна Н.М.), -
ВСТАНОВИВ:
Заочним рішенням Артемівського міськрайонного суду Донецької області від 02 вересня 2020 року відмовлено у задоволенні позову.
В апеляційному порядку судове рішення оскаржив позивач та подав апеляційну скаргу, яка разом з матеріалами справи надійшла до Донецького апеляційного суду.
Ухвалою Донецького апеляційного суду від 22 вересня 2020 року апеляційну скаргу залишено без руху.
Позивач у встановлений строк виконав вимоги зазначені в ухвалі суду та надіслав квитанцію про сплату судового збору та копію апеляційної скарги з додатками для позивача.
Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні, тому апеляційне провадження підлягає відкриттю.
Відповідно до вимог частини 1 статті 360 ЦПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. Вимоги до оформлення відзиву містяться в частині 2 статті 360 ЦПК України.
Згідно частини 1 статті 368 ЦПК України, справа розглядається судом апеляційної інстанції за правилами, встановленими для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, з особливостями, встановленими главою Апеляційне провадження .
За таких обставин, апеляційне провадження у даній справі належить відкрити.
Керуючись ст.ст. 356, 357, 359, 360, 361, 368 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу Донбаський державний педагогічний університет , подану через представника Бєліцьку Євгенію Миколаївну на заочне рішення Артемівського міськрайонного суду Донецької області від 02 вересня 2020 року у цивільній справі за позовом Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу Донбаський державний педагогічний університет до ОСОБА_1 про стягнення збитків.
Разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження надіслати копії апеляційної скарги з додатками учасникам справи.
Зазначеним особам надати строк 15 днів з дня отримання копій апеляційної скарги та додатків для надання відзиву на апеляційну скаргу.
Суддя Донецького апеляційного суду Л.П.Никифоряк
Суд | Донецький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 08.10.2020 |
Оприлюднено | 09.10.2020 |
Номер документу | 92092070 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Донецький апеляційний суд
Никифоряк Л. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні