Справа № 815/1875/16
УХВАЛА
про заміну сторони виконавчого провадження
19 жовтня 2020 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд в складі:
Головуючого судді Бойко О.Я.,
розглянувши у порядку письмового провадження заяву Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про заміну сторони по справі № 815/1875/16 за адміністративним позовом Національної комісії, що здійснює державне регулювання к сфері фінансових послуг до Повного товариства Буберман і компанія Лрмбард Аурум про стягнення штраф у розмірі 17 000,00 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебувала справа №815/1875/16за адміністративним позовом Національної комісії, що здійснює державне регулювання к сфері фінансових послуг до Повного товариства Буберман і компанія Лрмбард Аурум про стягнення штраф у розмірі 17 000,00 грн.
Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 20.05.2016 р. позов задоволено та стягнуто з Повного товариства Буберман і компанія Лрмбард Аурум до Державного бюджету України штраф у сумі 17000,00 грн.
01.10.2020 р. до суду від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг надійшла заява про заміну стягувача у виконавчому провадженні у справі №815/1875/16, яка передана на розгляд головуючому судді Левчук О.А.
13.10.2020 р. відповідно до розпорядження Одеського окружного адміністративного суду №220 у зв`язку з находженням головуючого судді Левчук О.А. на лікарняному здійснено автоматизований розподіл заяви у справі №815/1875/16.
Згідно з автоматизованим розподілом дану заяву 13.10.2020 р. передано на розгляд судді Бойко О.Я.
В обґрунтування поданої заяви позивач посилається на припинення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг шляхом ліквідації та передачі її повноважень Національному банку України.
Розглянувши заяву та надані документи, суд зазначає наступне.
Судом встановлено, що у зв`язку із набранням 01.07.2020 чинності Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг від 12.09.2019 №79-ІХ, з 1 липня 2020 року Національний банк України є правонаступником Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, у здійсненні повноважень та виконанні функцій з державного регулювання та нагляду у сфері ринків фінансових послуг у межах повноважень, встановлених Законом України Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг .
Згідно з даних Єдиного державного реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг перебуває у процесі припинення.
Відповідно до частини першої статті 52 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов`язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов`язкові для особи, яку він замінив.
З урахуванням наведеного, суд робить висновок про наявність правових підстав для заміни Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на її правонаступника - Національний банк України.
Керуючись положеннями ст. 52, ч. 4 ст. 243 КАС України суд,-
У Х В А Л И В:
1.Заяву Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про заміну сторони-задовольнити.
2.Замінити позивача у справі Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на її правонаступника - Національний банк України (вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601, код ЄДРПОУ 00032106).
Порядок і строки оскарження ухвали визначаються ст.ст.256,295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту іі підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти з днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвалу суду не була вручена у день її проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Апеляційна скарга подається учасниками справи відповідно до п.15.5 ч.1 розділу VІІ Перехідні положення КАС України через Одеський окружний адміністративний суд до П`ятого апеляційного адміністративного суду.
Суддя: О.Я. Бойко
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.10.2020 |
Оприлюднено | 20.10.2020 |
Номер документу | 92258975 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Бойко О.Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні