Справа № 713/1762/20
Провадження №2/713/444/20
РІШЕННЯ
іменем України
(вступна та резолютивна частини)
20.10.2020 м. Вижниця
Вижницький районний суд Чернівецької області в складі: головуючого судді Кириляк А.Ю., за участі секретаря Матейчук Л.Ю., позивача ОСОБА_1 її представника ОСОБА_2 третьої особи: ОСОБА_3 розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Вижниця цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Банилівської сільської ради Вижницького району Чернівецької області, треті особи: ОСОБА_4 , ОСОБА_3 про визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом,-
УХВАЛИВ:
Позов ОСОБА_1 до Банилівської сільської ради Вижницького району Чернівецької області, треті особи: ОСОБА_4 , ОСОБА_3 про визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом ,- задовольнити частково.
Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), право власності на спадкове майно, яке залишилося після смерті чоловіка ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 , а саме на житловий будинок з надвірними будівлями та господарськими спорудами, що на схемі розташування будівель і споруд позначено літерами А (житловий будинок), Б (літня кухня), В (сарай), Г (сарай), Д (сарай), Е (убиральня), К (Колодязь), Пд (підвал), а також на будівельні матеріали, які були використані на будівництво житлового будинку Літ. Ж вартістю 96092 грн. (станом на 08.07.2019р.), що знаходяться у АДРЕСА_1 .
Рішення суду може бути оскаржене до Чернівецького апеляційного суду через Вижницький районний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Суддя А. Ю. Кириляк
Суд | Вижницький районний суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 20.10.2020 |
Оприлюднено | 22.10.2020 |
Номер документу | 92339359 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вижницький районний суд Чернівецької області
Кириляк А. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні