ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014,м.Львів, вул.Личаківська, 128
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23.10.2020 Справа № 914/1526/20
Господарський суд Львівської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали заяви: Товариства з обмеженою відповідальністю Кормел Груп , м. Київ
про: банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319)
Суддя В.М. Артимович,
секретар судового засідання Н.Р. Когут
За участю представників:
від кредитора: не з`явився;
від боржника: не з`явився;
розпорядник майна: не з`явився.
ВСТАНОВИВ:
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю Кормел Груп , м. Київ, про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319).
30.06.2020 господарським судом здійснено електронний запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого у відповідності до ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства та Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство.
Згідно запиту до суду надійшла довідка від 30.06.2020, відповідно до якої автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство визначено три кандидатури арбітражних керуючих: Хомишин І.Г., Терещук О.В., Зубачик В.Р.
Ухвалою суду від 30.06.2020 заяву ТзОВ Кормел Груп про відкриття провадження у справі про банкрутство ТзОВ ПМПК-2 прийнято до розгляду, підготовче засідання суду призначено на 15.07.2020, зобов`язано арбітражних керуючих Хомишина І.Г., Терещука О.В., Зубачика В.Р. до дати проведення судового засідання у справі надати суду заяви про участь у справі з повідомленням про неналежність до жодної з категорії осіб, зазначених у ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, із долученням додаткових документів.
13.07.2020 від арбітражного керуючого Хомишина І.Г. надійшла заява про згоду на участь у даній справі.
13.07.2020 від арбітражного керуючого Терещука О.В. надійшла заява про згоду на участь у даній справі.
23.07.2020 від боржника надійшов відзив на заяву про відкриття провадження. У поданому відзиві просить відкрити провадження у справі про банкрутство ТзОВ ПМПК-2 , розгляд справи здійснювати без участі уповноваженого представника.
Ухвалою суду від 24.07.2020 відкрито провадження у справі про банкрутство ТзОВ ПМПК-2 , визнано вимоги кредитора ТзОВ Кормел Груп в сумі 300000,00 грн., введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника , введено процедуру розпорядження майном ТзОВ ПМПК-2 , розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Хомишина І.Г., встановлено розпоряднику майна арбітражному керуючому Хомишину І.Г. грошову винагороду в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень, за рахунок коштів, авансованих кредитором ТзОВ Кормел Груп на депозитний рахунок Господарського суду Львівської області, коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі, заяву арбітражного керуючого Терещука О.В. від 10.07.2020 р. за № 01-18/28 залишено без розгляду, оприлюднено на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство ТзОВ ПМПК-2 , попереднє засідання суду призначено на 23.09.2020.
21.09.2020 від ТзОВ Кормел Груп надійшло клопотання про розгляд справи без участі представника.
21.09.2020 розпорядником майна на розгляд суду подано звіт про виконану роботу в даній справі.
22.09.2020 від ТзОВ ПМПК-2 надійшло клопотання про розгляд справи без участі представника.
Ухвалою суду від 02.10.2020 визначено перелік та розмір визнаних вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 , які підлягають внесенню розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів боржника, підсумкове засідання суду призначено на 21.10.2020.
15.10.2020 від арбітражного керуючого Хомишина І.Г. надійшло клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
19.10.2020 від ТзОВ ПМПК-2 надійшло клопотання про розгляд справи без участі представника.
19.10.2020 на розгляд суду ТзОВ Кормел Груп подано клопотання з проханням припинити процедуру розпорядження майном боржника та повноваження розпорядника майна, визнати ТзОВ ПМПК-2 банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру, призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Шимана Є.О., розгляд справи здійснювати без участі представника.
19.10.2020 від арбітражного керуючого Шимана Є.О. надійшла заява про згоду на участь у даній справі.
В судове засідання 21.10.2020 представники ініціюючого кредитора, боржника та розпорядник майна не з`явилися, хоча належним чином були повідомлені про дату, час та місце судового засідання.
Розглянувши матеріали справи та оцінивши наявні в матеріалах справи документи, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. ч. 1-3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі. До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. У разі наявності обставин, що не дають зборам кредиторів можливості у встановлені строки прийняти одне з таких рішень, збори кредиторів можуть прийняти рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом. У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до ч. 1 ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.
З системного аналізу норм Кодексу України з процедур банкрутства вбачається, що боржник визнається банкрутом, коли господарським судом встановлено неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані вимоги кредиторів інакше як через застосування ліквідаційної процедури. Відповідно до реєстру вимог кредиторів, визначенню підлягає розмір пасиву боржника. Відомості про актив боржника, мають міститися у звіті арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією) про фінансово - майновий стан божника, що повинен бути наданий комітету кредиторів та на основі якого комітет кредиторів вирішує питання про введення наступної судової процедури. Завдання підсумкового засідання суду полягає у з`ясуванні ознак банкрутства та наявності можливості визначення наступної судової процедури і подальшого здійснення провадження по справі, виходячи з клопотання зборів кредиторів, однак остаточна їх оцінка надається судом.
Суд зазначає, що встановлення факту неоплатності боржника здійснюється на підставі аналізу активів і пасивів підприємства, зокрема активи визначаються відповідно до даних інвентаризації майна підприємства, пасиви боржника визначаються згідно реєстру вимог кредиторів.
У поданих арбітражним керуючим Хомишиним І.Г. звітах розпорядника майна у справі № 914/1526/20 про визнання банкрутом ТзОВ ПМПК-2 зазначено, що у ході розпорядження майна проведена інвентаризація ТзОВ ПМПК-2 , матеріали інвентаризації подані до Господарського суду Львівської області. Згідно інвентаризаційних описів та актів інвентаризації жодних майнових та фінансових активів Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 не виявлено.
Розпорядником майна також укладено договір з ТзОВ Оціночна фірма Полінформ на проведення аналізу фінансово-господарської діяльності ТзОВ ПМПК-2 за період 2017, 2018, 2019 рр. За результатами проведення вказаного аналізу встановлено, що ознаки дій приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства на початок періоду порушення справи про банкрутство на підставі наданих для досліджень документів не встановлені. На фінансово-господарську діяльність роботи підприємства важливу роль відіграють зовнішні фактори, що впливають на ефективність роботи підприємства. У підприємства немає можливості впливати на зовнішні чинники або цей вплив дуже слабкий, неплатоспроможність зумовлена відсутністю доходів від господарської діяльності. Без проведення заходів щодо відновлення платоспроможності, подальша його діяльність неможлива.
У звітах розпорядника майна у справі зазначено, що з метою виявлення активів підприємства-банкрута розпорядник майна звернувся до відповідних державних органів реєстрації. У своїх звітах розпорядник майна вказує, що за результатами розгляду його запитів Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС у Львівській області, Галицькою митницею Держмитслужби, департаментом льотної придатності Державної авіаційної служби України, Головним управлінням Держпраці у Львівській області, Обласним комунальним підприємством Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки , Шевченківським ВДВС у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, Державною службою України з безпеки на транспорті, повідомлено, що транспортні засоби за ТзОВ ПМПК-2 не зареєстровані, відсутня інформація щодо митного оформлення експортно-імпортних операцій по боржнику, повітряні судна за вказаною юридичною особою не зареєстровані, за ТзОВ ПМПК-2 не зареєстровано рухомого та нерухомого майна, що підлягає реєстрації або взяттю на облік відповідно до наданих повноважень, реєстрація права власності на нерухоме майна за ТзОВ ПМПК-2 не здійснювалася, не виявлено відомостей щодо заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, земельних ділянок в користуванні боржника не зареєстровано. З інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна боржника вбачається відсутність прав на нерухоме майна та прав власності на нерухоме майно за ТзОВ ПМПК-2 .
Розпорядник майна зазначає, що він прозвітував про проведену роботу на засіданні зборів кредиторів 12.10.2020.
Зборами кредиторів ТзОВ ПМПК-2 вирішено затвердити звіт розпорядника майна боржника та результати проведення аналізу фінансово-господарської діяльності боржника та аналізу виявлення ознак фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, обрати комітет кредиторів в особі представника ТзОВ Кормел Груп Вдовенка О.М., оформленого протоколом проведення перших зборів кредиторів ТзОВ ПМПК-2 у справі № 914/1526/20 від 12.10.2020.
З протоколу зборів комітету кредиторів від 12.10.2020 за № 1 вбачається, що кредиторами вирішено затвердити оплату послуг розпорядника майна ТзОВ ПМПК-2 Хомишина І.Г. станом на 12.10.2020 на суму 38631,97 грн., звернутись до Господарського суду Львівської області з клопотанням про визнання ТзОВ ПМПК-2 банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Шимана Є.О.
Як встановлено судом, загальний розмір визнаних судом вимог кредиторів, відповідно до ухвали суду від 02.10.2020 становить 321020,00 грн. (з яких: 21020,00 грн. судового збору та 300000,00 грн. основного боргу), про що також відображено в наданому розпорядником майна реєстрі вимог кредиторів станом на 28.08.2020.
Як вбачається з матеріалів справи, згідно з актом про результати інвентаризації грошових коштів, актом інвентаризації грошових документів, бланків документів суворої звітності, актом інвентаризації фінансових інвестицій, актом інвентаризації розрахунків з дебіторами і кредиторами, актом розрахунків щодо відшкодування матеріальних збитків, відомістю результатів інвентаризації необоротних активів та запасів, та згідно інвентаризаційними описами необоротних активів, які підписані розпорядником майна та директором ТзОВ ПМПК-2 , жодних майнових та фінансових активів Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 не виявлено.
Отже, фінансовий стан боржника характеризується ознаками неплатоспроможності, суми грошових коштів та активів ТзОВ ПМПК-2 недостатньо для погашення поточних боргів, строк сплати яких настав, пропозицій щодо санації боржника чи укладення мирової угоди не поступало, тому погашення визнаних судом вимог кредитора можливе не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
З огляду на викладене, враховуючи встановлені обставини та наведені положення законодавства, беручи до уваги рішення зборів комітету кредиторів, оформлене протоколом від 12.10.2020 за № 1, суд дійшов висновку про необхідність припинення процедури розпорядження майном ТзОВ ПМПК-2 , припинення повноважень розпорядника майна Хомишина І.Г. у справі № 914/1526/20, визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
Відповідно до ч. 1 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.
При вирішенні питання про призначення ліквідатора у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (ідентифікаційний код 30540319), суд виходить з наступного.
Відповідно до абз. 2 ч.1 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, у разі відсторонення розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, визначеного Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою, від виконання повноважень, керуючий санацією, керуючий реалізацією та ліквідатор призначаються господарським судом за клопотанням комітету кредиторів.
Пунктом 4 ч. 8 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого.
Згідно з протоколом засідання комітету кредиторів від 12.10.2020 за № 1 прийнято рішення призначити ліквідатором арбітражного керуючого Шимана Є.О.
Арбітражним керуючим Шиманом Є.О. 19.10.2020 подано до суду відповідну заяву про згоду на участь у справі про банкрутство.
Як вбачається з матеріалів справи, відповідно до доданих до заяви про участь у справі документів арбітражний керуючий Шиман Є.О. не відноситься до категорії осіб, визначених ч. 2 ст. 11 та ч. 3 ст. 28 Кодексу (доказів протилежного суду не надано). До заяви долучено копію свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1747 від 05.11.2015, копії свідоцтв про підвищення кваліфікації від 25.03.2017, від 02.02.2018, від 13.07.2019, копію договору договору добровільного страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого від 13.07.2020 за № ДЦВАК/232/20.
З огляду на викладене, враховуючи рішення зборів комітету кредиторів, оформлене протоколом від 12.10.2020 за № 1, суд дійшов висновку призначити ліквідатором у даній справі арбітражного керуючого Шимана Є.О.
В судовому засіданні судом також розглянуто клопотання арбітражного керуючого Хомишина І.Г. про виплату основної грошової винагороди від 21.10.2020 за № 27/914/1526/20.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 12 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право отримувати винагороду в розмірі та порядку, передбачених цим Кодексом.
Частиною 1 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.
Згідно з абз. 1, 5, 6 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.
Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.
Відповідно до ч. 3, ч. 4, ч. 7 ст. 43 Конституції України використання примусової праці забороняється; кожен має право на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом; право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Відповідно до ч. 2 ст. 4 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (ратифікованої Законом № 475/97-ВР від 17.07.1997 р.) ніхто не може бути присилуваний виконувати примусову чи обов`язкову працю.
Нормами ч. 2 ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що до заяви кредитора про відкриття провадження у справі про банкрутство додаються докази авансування винагороди арбітражному керуючому трьох розмірів мінімальної заробітної плати за три місяці виконання повноважень.
Як вбачається з матеріалів справи, на депозитний рахунок Господарського суду Львівської області ініціюючим кредитором було авансовано грошові кошти в сумі 42507,00 грн. згідно квитанції від 25.06.2020 за № 5527-25-005/С.
З огляду на наведене, врахувавши право арбітражного керуючого на отримання грошової винагороди, перевіривши нараховану розпорядником майна Хомишиним І.Г. грошову винагороду за період з 24.07.2020 по 21.10.2020 в сумі 42507,00 грн., суд дійшов висновку про її обґрунтованість та наявність підстав для задоволення клопотання.
Суд звертає увагу на те, що відповідно до ч. 4 ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства ухвали та постанова про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, прийняті господарським судом у справі про банкрутство, набирають законної сили з моменту їх прийняття, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Враховуючи наведене, оскільки учасники провадження у даній справі в судове засідання 21.10.2020 не з`явилися, постанову складено та підписано 23.10.2020.
Керуючись ст. ст. 1, 2, 9, 12, 30, 48, 49, 58-67 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Заяву арбітражного керуючого Хомишина І.Г. від 15.10.2020 за № 26-914/1526/20 та заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Кормел Груп від 16.10.2020 за № 1610/20 задовольнити. Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319).
2. Припинити повноваження арбітражного керуючого Хомишина Ігоря Григоровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1067 від 12.06.2013 р., адреса: 79019, м. Львів, вул. Сінна, 20), як розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319).
3. Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319) банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.
4. Заяву арбітражного керуючого Шимана Є.О. від 13.10.2020 за № 01-34/863 задовольнити. Призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319) арбітражного керуючого Шимана Євгена Олександровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1747 від 05.11.2015, адреса: 49038, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 101).
5. Зобов`язати ліквідатора: 1) здійснити ліквідаційну процедуру банкрута в порядку, встановленому Кодексом України з процедур банкрутства; 2) надати суду документально підтверджений звіт про виконану роботу з інформацією про фінансове становище і майно боржника при проведенні ліквідаційної процедури станом на день подання звіту; 3) у разі отримання ним заяв з вимогами до банкрута письмово повідомити про це суд та надати докази їх визнання або ж відхилення у встановленому порядку.
6. Господарську діяльність Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319) завершити.
7. Строк виконання всіх грошових зобов`язань Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319) вважати таким, що настав.
8. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.
9. Оприлюднити у встановленому ч. ч. 3, 4 ст. 59 КУзПБ порядку на офіційному веб-порталі судової влади України повідомлення про визнання боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
10. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном.
11. Зобов`язати посадових осіб Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319) протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора банкрута передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону.
12. Клопотання арбітражного керуючого Хомишина І.Г. від 21.10.2020 за № 27-914/1526/20 задовольнити.
Сплатити арбітражному керуючому Хомишину Ігорю Григоровичу (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1067 від 12.06.2013 р., адреса: 79019, м. Львів, вул. Сінна, 20; ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) на рахунок № НОМЕР_2 , IBAN НОМЕР_3 , в АТ Укрсиббанк (ідентифікаційний код 09807750), номер рахунку для поповнення НОМЕР_4 , основну грошову винагороду за виконання повноважень розпорядника майна у справі № 914/1526/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ПМПК-2 (вул. Авраама Лінкольна, буд. 57, оф. 32, м. Львів, 79059, ідентифікаційний код 30540319) за період з 24.07.2020 по 21.10.2020 в сумі 42507,00 грн. за рахунок коштів, авансованих Товариством з обмеженою відповідальністю Кормел Груп на депозитний рахунок Господарського суду Львівської області, згідно квитанції від 25.06.2020 за № 5527-25-005/С.
13. Судове засідання призначити на 09.12.2020 о 10:30 год., яке відбудеться в приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128.
14. Участь у судовому засіданні ліквідатора та інших учасників провадження - на власний розсуд.
15. Копію постанови направити банкруту, ліквідатору, кредиторам, державній виконавчій службі за місцезнаходженням боржника, державному реєстратору та арбітражному керуючому Хомишину І.Г., Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Львів).
16. Постанова набирає законної сили негайно після її оголошення та може бути оскаржена до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, встановлені ст. ст. 256, 257 ГПК України.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://lv.arbitr.gov.ua /sud5015/.
Суддя В.М. Артимович
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 23.10.2020 |
Оприлюднено | 26.10.2020 |
Номер документу | 92384294 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Артимович В.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні