Справа № 350/1607/20
Номер провадження 2/350/587/2020
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про відкриття провадження у справі
та призначення до підготовчого судового засідання
28 жовтня 2020 року селище Рожнятів
Суддя Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області Калиній Г.В. ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки,
В С Т А Н О В И Л А:
28 жовтня 2020 року позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить ухвалити рішення, яким зобов`язати відповідача звільнити та привести до придатного стану земельну ділнку, що знаходиться в АДРЕСА_1 .
Заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України. Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження, встановлених статтями 185, 186 ЦПК України, не встановлено.
За змістом п. 4 ст. 19 ЦПК України, якщо через складність справи чи інші обставини її недоцільно розглядати у спрощеному порядку, справа призначається до розгляду в загальному позовному провадженні.
Відповідно до п. 4 ст. 247 ЦПК України в порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах, що виникають з сімейних відносин, крім спорів про стягнення аліментів та поділ майна подружжя.
За таких обставин, провадження у справі слід відкрити та провести її розгляд в порядку загального позовного провадження.
Керуючись статтями 11, 19, 175, 187 ЦПК України,
П О С Т А Н О В И Л А:
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
Розгляд справи провести в порядку загального позовного провадження.
Справу призначити до підготовчого засідання на 14:30 годин 01 грудня 2020 року у приміщенні Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області (77600, смт Рожнятів, вул. Шкільна, 15 зал.№3) з повідомленням учасників справи, надіславши їм копію даної ухвали, а відповідачу також копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Роз`яснити учасникам справи, що відповідно до ст. 42 ЦПК України вони мають право: ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень; подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам; подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб; ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти; оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках; користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.
Учасники справи зобов`язані: виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу; сприяти своєчасному, всебічному, повному та об`єктивному встановленню всіх обставин справи; з`являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов`язковою; подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази; надавати суду повні і достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні; виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки; виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом.
За змістом ст. 43 ЦПК України учасники судового процесу та їх представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається.
Відповідно до ст. 46 ЦПК України сторони користуються рівними процесуальними правами. Крім прав та обов`язків, визначених у статті 42 цього Кодексу: позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) - на будь-якій стадії судового процесу; позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог - до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження; відповідач має право подати зустрічний позов у строки, встановлені цим Кодексом.
До закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви.
Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.
Встановити відповідачу строк для подання до суду відзиву на позовну заяву і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову протягом п`яти днів з дня одержання копії цієї ухвали.
Запропонувати відповідачу в цей же строк надіслати позивачу копію відзиву та доданих до нього документів та, за наявності законних підстав, пред`явити зустрічний позов.
Роз`яснити відповідачу, що у разі неподання відзиву на позов у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Інформацію щодо даної справи її учасники можуть отримувати за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади: http://court.gov.ua/sud0913
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, однак може бути оскаржена безпосередньо до Івано-Франківського апеляційного суду виключно з підстав порушенням правил підсудності протягом п`ятнадцяти днів з дня її вручення учасникам справи шляхом подачі апеляційної скарги .
В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Г.В. Калиній
Суд | Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 28.10.2020 |
Оприлюднено | 29.10.2020 |
Номер документу | 92489382 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області
Калиній Г. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні