Справа № 138/2876/20
Провадження №:2-о/138/88/20
УХВАЛА
про прийняття до розгляду
та відкриття провадження у справі
11.11.2020 p. м. Могилів-Подільський
Суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Холодова Т.Ю., ознайомившись із заявою та доданими до неї документами ОСОБА_1 , заінтересована особа Бронницька сільська рада Могилів-Подільського району Вінницької області про встановлення факту, що має юридичне значення, -
ВСТАНОВИВ:
Заявник звернулась до Могилів-Подільського міськрайонного суду з вказаною вище заявою в порядку окремого провадження.
Заява подана з додержанням вимог ст. 318 ЦПК України, справа підсудна Могилів-Подільському міськрайонному суду Вінницької області.
Підстави для залишення заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні, тому заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Також заявник подала клопотання про допит в якості свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , які можуть підтвердити, що ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 була рідною матір`ю заявника.
За змістомст. 76, 90 ч. 1 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються, зокрема, показаннями свідків.
Відповідно до ч. 1, 4 ст. 91 ЦПК України виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. В ухвалі про відкриття провадження у справі або в іншій ухвалі, якою суд вирішує питання про виклик свідка, суд попереджає свідка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Враховуючи, що заявлені свідки можуть підтвердити обставини, які мають значення для вирішення справи, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання заявника та викликати в судове засідання для допиту свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_3 .
На підставі викладеного та керуючись ст. 76, 90, 91, 187, 260-261, 293-294, 315, 316, 318 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), заінтересована особа Бронницька сільська рада Могилів-Подільського району Вінницької області (вул. Зарічна, 4, с. Бронниця, Могилів-Подільський район, Вінницька область) про встановлення факту, що має юридичне значення.
Розгляд справи проводити в порядку окремого провадження.
Призначити судове засідання у справі в залі судових засідань Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області за адресою: вул. Сагайдачного, 1/30, м. Могилів-Подільський Вінницької області на 10 грудня 2020 року на 10 год. 00 хв.
Клопотання заявника про допит свідків задовольнити.
Викликати в судове засідання свідків:
1. ОСОБА_2 (місце проживання: АДРЕСА_1 )
2. ОСОБА_3 ( місце проживання: АДРЕСА_1 ).
Попередити свідків про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві показання чи відмову від давання показань на вимогу суду відповідно до ст. 384, 385 КК України.
Про час та місце розгляду справи повідомити учасників судового розгляду.
Направити заявнику копію ухвали про відкриття провадження у справі, а заінтересованій особі - копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією заяви та копіями доданих до неї документів.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на сторінці на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud0215/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя: Т.Ю. Холодова
Суд | Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 11.11.2020 |
Оприлюднено | 12.11.2020 |
Номер документу | 92782558 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Холодова Т. Ю.
Цивільне
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Холодова Т. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні