Ухвала
від 02.12.2020 по справі 766/11335/19
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №766/11335/19

н/п 1-в/766/953/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02.12.2020 року м. Херсон

Херсонський міський суд Херсонської області у складі:

головуючого судді: ОСОБА_1

за участю:

секретаря: ОСОБА_2

прокурора: ОСОБА_3

представника органу пробації: ОСОБА_4

засудженого: ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні подання заступника начальника Корабельного РВ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонські області ОСОБА_4 про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку засудженого

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м. Херсона, громадянин України, проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,-

встановив:

ОСОБА_5 за вироком Херсонського міського суду Херсонської області 21.10.2019 р. засуджений за ч. 2 ст. 205-1 КК України до 3 років обмеження волі, з позбавленням права займатись підприємницькою діяльністю строком на 1 рік, на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.

Заступник начальника Корабельного РВ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області звернувся до суду з поданням про вирішення питання про звільнення засудженого від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.

В судовому засіданні прокурор та представник органу пробації вважали за можливе звільнити засудженого від призначеного йому покарання.

Засуджений ОСОБА_5 подання органу пробації підтримав та просив звільнити його від призначеного покарання.

Суд, дослідивши матеріали подання, особової справи №71/2019, заслухавши думку учасників судового засідання, вважає за можливе звільнити засудженого від призначеного йому покарання з наступних підстав.

Так, згідно матеріалів справи за час перебування на обліку ОСОБА_5 допустив одне порушення покладених на нього судом обов`язків, а саме - не з`явився для реєстрації до органу пробації 14.07.2020 року, інших порушень не допускав. До адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався. Іспитовий строк закінчився 21.11.2020 р.

Згідно ч. 1 ст. 78 КК України, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

З огляду на наведене, керуючись ст. 78 КК України, ст. 537-539 КПК України суд, -

постановив:

Подання заступника начальника Корабельного РВ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонські області ОСОБА_4 задовольнити.

Звільнити ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від основного покарання, у виді 3 років обмеження волі, призначеного вироком Херсонського міського суду Херсонської області від 21.10.2019 р.

Ухвала суду може бути оскаржена до Херсонського апеляційного суду через Херсонській міський суд Херсонської області протягом 7 (семи) діб з дня її проголошення.

СуддяОСОБА_1

СудХерсонський міський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення02.12.2020
Оприлюднено12.06.2023
Номер документу93290763
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку

Судовий реєстр по справі —766/11335/19

Ухвала від 02.12.2020

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Корольчук Н. В.

Вирок від 21.10.2019

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Корольчук Н. В.

Ухвала від 07.06.2019

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Корольчук Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні