ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
пр. Волі, 54а, м. Луцьк, 43010, тел./факс 72-41-10 E-mail: inbox@vl.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 03499885
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ПРО НЕПЛАТОСПРОМОЖНІСТЬ
03 грудня 2020 року Провадження № 08/903/845/20
Господарський суд Волинської області у складі судді Войціховського Віталія Антоновича, за участі секретаря судового засідання Сердюкової Аліни Олегівни
та за відсутності заявника у зв`язку з його неявкою в судове засідання
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Луцьку у приміщенні Господарського суду Волинської області матеріали по справі №903/845/20
за заявою фізичної особи ОСОБА_1 , м. Луцьк
про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
ВСТАНОВИВ:
12 листопада 2020 року фізична особа ОСОБА_1 звернувся до господарського суду із заявою від 12.11.2020р. про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність. При цьому заявник просить суд керуючим реструктуризацією боржника призначити арбітражного керуючого Григор`єва В.В.
Ухвалою господарського суду від 16.11.2020р. відповідну заяву було прийнято до розгляду, підготовче засідання призначено на 03 грудня 2020 року, запропоновано боржнику подати додаткові докази, які свідчать про його неплатоспроможність (за наявності), явку боржника та арбітражного керуючого у підготовче засідання визнано не обов`язковою.
У визначений судом день та час ОСОБА_1 своїм правом на участь в судовому розгляді не скористався, причини неявки (особистої чи представника) в судове засідання суду не повідомив, хоча про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином (ухвала від 16.11.2020р. про прийняття до розгляду заяви була отримана особисто ОСОБА_1 17.11.2020р.).
Відповідно до ст. 113 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи-підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.
Згідно з приписами ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом заяви. Підготовче засідання проводиться у порядку, передбаченому цим Кодексом. За наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.
Розглянувши у підготовчому судовому засіданні подані документи, дослідивши надані заявником докази, господарський суд,-
ВСТАНОВИВ:
Частиною 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Цей Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.
Згідно з ч. 1 ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов`язання, строк виконання яких настав.
При цьому, грошове зобов`язання - зобов`язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов`язань належать також зобов`язання щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загально-обов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов`язання, що виникають внаслідок неможливості виконання зобов`язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях. До складу грошових зобов`язань боржника, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов`язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров`ю громадян, зобов`язання з виплати авторської винагороди, зобов`язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов`язань, у тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням відсотків, які зобов`язаний сплатити боржник, визначаються на день подання до господарського суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство, якщо інше не встановлено цим Кодексом. При поданні заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство розмір грошових зобов`язань визначається на день подання до господарського суду такої заяви.
Неплатоспроможність - неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до статті 113 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.
Статтею 115 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи може бути відкрито лише за заявою боржника.
Як встановлено судом та вбачається з матеріалів заяви, ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) звернувся до Господарського суду Волинської області із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.
Відповідно до ч. 1 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом заяви.
В обґрунтування заяви ОСОБА_1 зазначає, про:
- наявність обставин припинення погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців;
- існування інших обставин, які підтверджують, що найближчим часом він не зможе виконувати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі перед кредиторами.
За наслідками дослідження долучених до заяви документів, судом встановлено, що 09 серпня 2013 року між Приватним підприємством "Лімекс Інвест" та Публічним акціонерним товариством КБ "Приватбанк" через систему інтернет клієнт-банкінгу було підписано із використанням (електронного цифрового підпису) анкету - заяву про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг "Овердрафтовий кредит". Відповідно до цієї заяви ПП "Лімекс Інвест" приєднався до розділу 3.2.4. Умов та правил надання банківських послуг, які розміщені на офіційному веб-сайті ПАТ КБ "Приватбанк" https://privatbank.ua.
На підставі зазначених документів Приватному підприємству "Лімекс Інвест" було перераховано на рахунок 540 000 грн.
Відповідно до положень п.3.2.4.1.1. Умов Банк за наявності вільних грошових коштів та за умови належного оформлення договору поруки зобов`язується здійснити овердрафтове обслуговування Клієнта, яке полягає у проведенні платежів Клієнта понад залишок коштів на його поточному рахунку, відкритому в Банку, за рахунок кредитних коштів в межах Ліміту, встановленого відповідно до п. 3.2.4.1.5 цього Договору, шляхом дебетування поточного рахунку в порядку та на умовах, визначених Умовами та Правилами надання банківських послуг в обмін на зобов`язання Клієнта з повернення Кредиту, сплати процентів в обумовлені цим Договором терміни.
Враховуючи вимоги п.3.2.4.1.1. Умов та Правил між фізичною особою ОСОБА_1 (на той час директором підприємства) та ПАТ КБ "Приватбанк" було укладено Договір поруки №POR1422447039338 від 28.01.2015р. за яким ОСОБА_1 (Поручитель) поручився за зобов`язаннями ПП "Лімекс Інвест" та відповідно взяв на себе солідарну відповідальність з позичальником за порушення виконання зобов`язань за договором.
При цьому, як стверджується заявником, позичальник та поручитель припинили виконувати свої зобов`язання із березня місяця 2018 року.
Засвідчує на тому, що припинив погашення кредиту чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців у зв`язку із фінансовою неплатоспроможністю, як наслідок існує непогашена заборгованість за тілом кредиту в розмірі 540 000,00 грн.
Також, судом встановлено, що 17 липня 2017 року між Приватним підприємством "Лімекс Інвест" та Публічним акціонерним товариством КБ "Приватбанк" через систему інтернет клієнт-банкінгу було підписано із використанням електронного цифрового підпису анкету - заяву про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг КУБ . Відповідно до цієї заяви ПП "Лімекс Інвест" приєднався до розділу 3.2.8. Умов та правил надання банківських послуг, які розміщені на офіційному веб-сайті ПАТ КБ "Приватбанк" https://privatbank.ua.
На підставі укладених документів ПАТ КБ "Приватбанк" було перераховано на рахунок ПП "Лімекс Інвест" 500 000 грн.
Одночасно з цим, з метою забезпечення виконання зобов`язань ПП "Лімекс Інвест", які виникають з умов договору від 17.07.2017р. між фізичною особою ОСОБА_1 ( на той час директором підприємства) та ПАТ КБ "Приватбанк" було укладено договір поруки №POR1500276374672 предметом якого було надання поруки за виконання зобов`язань підприємства.
Судом встановлено, що рішенням Господарського суду Волинської області від 23.07.2019р. по справі №903/417/19, було постановлено стягнути солідарно із Приватного підприємства "Лімекс Інвест" (43005, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Шопена, буд. 22, оф. 183, код ЄДРПОУ 33170459), як основного боржника та фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ), як поручителя, на користь Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" (01001, м.Київ, вул. Грушевського, буд 1-Д, код ЄДРПОУ 14360570) 124 999, 97 грн. заборгованості.
При цьому боржник зазначає, що у зв`язку із неможливістю виконання зазначеного рішення Господарського суду Волинської області від 23.07.2019р. по справі №903/417/19 через фінансову неспроможність поручителя, за фізичною особою ОСОБА_1 існує непогашена заборгованість перед АТ КБ "Приватбанк" у розмірі 124 999, 97 грн.
Частиною 2 ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що боржник має право звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у разі, якщо:
1) розмір прострочених зобов`язань боржника перед кредитором (кредиторами) становить не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати;
2) боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців;
3) ухвалено постанову у виконавчому провадженні про відсутність у фізичної особи майна, на яке може бути звернено стягнення;
4) існують інші обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).
У відповідності до ч.3 ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства до складу грошових вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.
Суд, враховуючи долучені до матеріалів справи документи, зазначає, що матеріалами справи підтверджується обґрунтованість тверджень ОСОБА_1 про наявність та неможливість виконання останнім грошових зобов`язань перед банком на загальну суму 664 999,97 грн.
При цьому, боржник - фізична особа ОСОБА_1 , зазначає, що на даний момент він не працює, останнє місце роботи: ПП "Лімекс Інвест" на посаді директора товариства, із займаної посади був звільнений 17.05.2019р. відповідно до наказу №4/4 від 16.05.2019р., зазначений факт підтверджується копією трудової книжки, долученої до матеріалів заяви.
ОСОБА_1 не був зареєстрований фізичною особою - підприємцем та не здійснював підприємницьку діяльність, а відповідно записи щодо відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, відсутні.
Поруч з цим, ОСОБА_1 повідомив суд, що був учасником ПП "Лімекс Інвест" та володів 50 % статутного капіталу підприємства, однак в березні 2019 року вийшов зі складу учасників підприємства.
Відповідно до Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, щодо ОСОБА_1 , відповідні відомості з вищезазначених реєстрів відсутні.
Відповідно до відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, відносно ОСОБА_1 винесено постанову головним державним виконавцем Першого відділу ДВС у м. Луцьку ГТУЮ у Волинській області Старенько В.А. про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження від 25.09.2019р. №60142747.
Також ОСОБА_1 , зазначає, про відсутність відкритих банківських рахунків, а також депозитних рахунків у будь-яких фінансових установах. Членами сім`ї боржника є малолітня донька ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка не володіє жодним рухомим чи нерухомим майном та грошовими коштами.
Судом за наслідками дослідження поданих документів, зокрема, Декларації про майновий стан боржника за 2017-2020 роки, довідок боржника про опис майна, що належить йому на праві власності, із зазначенням місцезнаходження або місця зберігання майна, про перелік майна, що перебуває в заставі (іпотеці) або є обтяженими в інший спосіб, довідка про наявні рахунки боржника (у тому числі депозитні рахунки), відкриті в банках та інших фінансово-кредитних установах України, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо ОСОБА_1 , встановлено, що у боржника відсутнє будь-яке нерухоме та рухоме майно.
Також при цьому судом встановлено, що згідно з довідкою серії ІІА №2161748, виданої Департаментом Інформатизації Міністерства внутрішніх справ України, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , станом на 19.10.2020 до кримінальної відповідальності не притягувався, не знятої чи непогашеної судимості не має та в розшуку не перебуває.
В порядку п. 7 ст. 116 Кодексу України з процедур банкрутства ОСОБА_1 довідкою від 12.11.2020р. повідомляє суд про невчинення ним протягом року до дня подання заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, правочинів щодо належного йому майна, цінних паперів, часток у статутному капіталі, транспортних засобів та угод на суму не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати.
Також відповідно до п. 6 ст. 116 Кодексу України з процедур банкрутства ОСОБА_1 повідомив суд про відсутність майна, що перебуває у заставі (іпотеці) або є обтяженим у інший спосіб.
Згідно частини 3 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства за наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.
Згідно ч. 4 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд постановляє ухвалу про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність, якщо:
1) відсутні підстави для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність;
2) боржник виконав зобов`язання перед кредитором (кредиторами) у повному обсязі до підготовчого засідання суду;
3) боржника притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності за неправомірні дії, пов`язані з неплатоспроможністю;
4) боржника визнано банкрутом протягом попередніх п`яти років.
Враховуючи викладені обставини, суд засвідчує, що загальний розмір доведених у встановленому порядку та документально підтверджених грошових зобов`язань перед ПАТ КБ "Приватбанк" складає Відтак, в підготовчому засіданні господарським судом не встановлено підстав для відмови в відкритті провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 .
Зважаючи на викладене, за наслідками розгляду у підготовчому засіданні заяви ОСОБА_1 господарський суд дійшов висновку, що боржник неспроможний виконати свої грошові зобов`язання перед ПАТ КБ "Приватбанк" в загальному розмірі 664 999,97 грн., доводи про ініціювання провадження у справі про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника є обґрунтованими, узгоджуються з нормами Кодексу України з процедур банкрутства та підлягають задоволенню.
При цьому суд засвідчує, що відповідно до ч. 4 ст. 116 Кодексу України з процедур банкрутства до заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника ОСОБА_1 долучено проект плану реструктуризації богів боржника.
Згідно з ч. 5 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства питання введення процедури реструктуризації боргів боржника та призначення керуючого реструктуризацією, вирішується господарським судом в ухвалі про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Пунктом 2 1 "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
Частиною 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрута встановлено, що розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі:
1) які є заінтересованими особами у цій справі;
2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;
3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом;
4) які мають конфлікт інтересів;
5) які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження;
6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.
До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 в заяві про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність просить суд керуючим реструктуризацією боржника призначити арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича (Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №310 від 12.03.2013р., АДРЕСА_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ).
До заяви ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність долучено заяву арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича від 11.11.2020р. про згоду останнього на участь у справі в якості керуючого реструктуризацією.
Суд, розглянувши заяву арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича від 11.11.2020р. про участь в даній справі в якості керуючого реструктуризацією, зазначає, що арбітражним керуючим було повідомлено суд про те, що він не належить до жодної з категорії осіб, передбачених ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства. Арбітражний керуючий повідомив суд про наявність організаційних та технічних можливостей виконувати обов`язки керуючого реструктуризацією у даній справі.
До матеріалів заяви долучено Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №310 від 12.03.2013р., свідоцтва про підвищення кваліфікації, договір страхування відповідальності арбітражного керуючого №0466-0000246/01ВАК від 19.06.2020р., договір оренди нежитлового приміщення від 01.08.2014р.
З огляду на вищевикладене, суд вважає за можливе призначити арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича (Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №310 від 12.03.2013р., АДРЕСА_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ) керуючим реструктуризацією боргів боржника у даній справі про банкрутство.
Керуючись ст.ст. 1, 2, 28, 113 , 114, 115, 119-122, пунктом 2 1 "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 , серія та номер паспорта: НОМЕР_3 , виданий Луцьким МВ УМВС України у Волинській області, 26.02.2005р., дата народження ІНФОРМАЦІЯ_2 ).
2. Ввести процедуру реструктуризації боргів боржника - фізичної особи ОСОБА_1.
3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника - фізичної особи ОСОБА_1.
4. Керуючим реструктуризацією боргів боржника - фізичної особи ОСОБА_1 призначити арбітражного керуючого Григор`єва Валерія Васильовича (Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №310 від 12.03.2013р., м. Луцьк, вул. Коперника, 36, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ).
5. Грошову винагороду керуючому реструктуризацією боргів за три місяці виконання відповідних повноважень визначити в розмірі п`яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб за кожен місяць виконання арбітражним керуючим повноважень за рахунок коштів фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 , серія та номер паспорта: НОМЕР_3 , виданий Луцьким МВ УМВС України у Волинській області, 26.02.2005р., дата народження ІНФОРМАЦІЯ_2 ) авансованих на депозитний рахунок Господарського суду Волинської області.
6. Заборонити боржнику - фізичній особі ОСОБА_1 вчиняяти заходи, спрямовані на відчуження майна.
7. Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення (повідомлення) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 , серія та номер паспорта: НОМЕР_3 , виданий Луцьким МВ УМВС України у Волинській області, 26.02.2005р., дата народження ІНФОРМАЦІЯ_2 ), текст котрого додається.
8. Зобов`язати керуючого реструктуризацією боргів Григор`єва Валерія Васильовича:
- подати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів в строк до 15.01.2021р.;
- підготувати та подати до господарського суду план реструктуризації боргів боржника до 03.02.2021р.
9. Зобов`язати керуючого реструктуризацією Григор`єва Валерія Васильовича спільно з боржником організувати та забезпечити проведення інвентаризації усіх активів боржника, у тому числі встановити обсяг майна, що підлягає обов`язковій реєстрації, та визначити його вартість; документально оформлені результати проведеної інвентаризації та визначення вартості майна боржника подати у наступне судове засідання.
10. Зобов`язати Головне управління ДПС у Волинській області надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про доходи боржника - фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 , серія та номер паспорта: НОМЕР_3 , виданий Луцьким МВ УМВС України у Волинській області, 26.02.2005р., дата народження ІНФОРМАЦІЯ_2 ).
11. Зобов`язати Адміністрацію Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601) надати керуючому реструктуризацією боргів боржника та суду інформацію про перетинання боржником (фізичною особою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 , серія та номер паспорта: НОМЕР_3 , виданий Луцьким МВ УМВС України у Волинській області, 26.02.2005р., дата народження ІНФОРМАЦІЯ_2 ) та членами його сім`ї державного кордону за останні три роки.
12. Розгляд справи в попередньому засіданні призначити на "21" січня 2020 р. на 10:20 год. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Волинської області (м. Луцьк, пр. Волі, 54а , в залі судових засідань №210).
13. Керуючому реструктуризацією Григор`єву Валерію Васильовичу до наступного судового засідання подати суду звіт про поведену роботу.
У відповідності до ст. 121 Кодексу України з процедур банкрутства мораторій на задоволення вимог кредиторів вводиться строком на 120 днів, з моменту відкриття провадження у справі про неплатоспроможність. Ухвала про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність є підставою для зупинення вчинення виконавчих дій стосовно боржника. Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: зупиняється виконання боржником грошових зобов`язань, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), термін виконання яких настав до відкриття провадження у справі про неплатоспроможність; зупиняється стягнення з боржника за всіма виконавчими документами, крім виконавчих документів за вимогами про стягнення аліментів чи про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, а також крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум, у тому числі одержаних від продажу майна боржника, або перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж; не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов`язань із задоволення вимог, на які поширюється мораторій; зупиняється перебіг позовної давності щодо вимог до боржника; не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошових зобов`язань боржника. Дія мораторію припиняється з дня закриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Згідно із ст. 118 Кодексу України з процедур банкрутства заходи для забезпечення вимог кредиторів вживаються господарським судом у порядку та на умовах, визначених у Книзі третій цього Кодексу. До заходів для забезпечення вимог кредиторів належать, зокрема: заборона боржнику укладати правочини (договори); зобов`язання боржника передати майно, інші цінності на зберігання третім особам; вчинення або утримання від вчинення певних дій; заборона боржнику розпоряджатися його нерухомим майном та цінними паперами; накладення арешту на конкретне майно боржника; інші заходи для збереження майна боржника; заборона виїзду боржника за кордон.
Відповідно до ст. 120 Кодексу України з процедур банкрутства з моменту відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника: пред`явлення кредиторами вимог до боржника та задоволення таких вимог може відбуватися лише в межах провадження у справі про неплатоспроможність та у порядку, передбаченому цим Кодексом; арешт майна боржника та інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про неплатоспроможність, а попередньо накладені арешти та обмеження можуть бути зняті на підставі ухвали господарського суду; припиняється нарахування штрафів та інших фінансових санкцій, а також відсотків за зобов`язаннями боржника; здійснення корпоративних прав боржника та реалізація майнових прав відбуваються з урахуванням обмежень, встановлених цим Кодексом; вводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів; строк виконання всіх грошових зобов`язань боржника вважається таким, що настав; будь-яке відчуження та розпорядження майном боржника здійснюються виключно в порядку, передбаченому цим Кодексом.
У відповідності до ч. 8 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства ухвала про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника набирає законної сили з моменту її постановлення.
Відповідно до ст. ст. 253, 256, 257 ГПК України апеляційна скарга на ухвалу суду може буте подана до Північно-західного апеляційного господарського суду протягом десяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
У той же час згідно підпункту 17.5 пункту 17 Перехідних положень ГПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справи витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Ухвала підписана 04.12.2020р.
Суддя В. А. Войціховський
Суд | Господарський суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2020 |
Оприлюднено | 04.12.2020 |
Номер документу | 93294685 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Волинської області
Войціховський Віталій Антонович
Господарське
Господарський суд Волинської області
Войціховський Віталій Антонович
Господарське
Господарський суд Волинської області
Войціховський Віталій Антонович
Господарське
Господарський суд Волинської області
Войціховський Віталій Антонович
Господарське
Господарський суд Волинської області
Войціховський Віталій Антонович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні