Справа № 643/17935/20
Провадження № 2/643/5011/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.11.2020
24 листопада 2020 року місто Харків
Суддя Московського районного суду м. Харкова Сугачова О.О., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДОМОФОНІЗАЦІЇ ЦИФРАЛ-СЕРВІС ХАРКІВ , ОСОБА_2 про зобов`язання вчинити певні дії, внести зміни до договору та про стягнення шкоди,
в с т а н о в и в:
Позивач звернувся в суд з вищевказаним позовом.
При попередньому ознайомленні з поданими позивачами матеріалами, суд вбачає обставини, що перешкоджають призначенню справи до судового розгляду.
Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з таких підстав.
Позивачами прохальна частина позову викладена неконкретизовано.
Так, у п. 1 прохальної частини позову позивач просить зобов`язати ТОВ ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДОМОФОНІЗАЦІЇ ЦИФРАЛ-СЕРВІС ХАРКІВ видати ОСОБА_1 , для нього та членів його сім`ї, що зареєстровані в квартирі за адресою: АДРЕСА_1 безкоштовно діючі ключі TOUCH-CYFRAL у кількості 6-ти штук .
Такі вимоги суд вважає некоректними, оскільки позивачем не надано відомостей про надання йому права звертатися до суду в інтересах інших осіб, тобто членів його сім`ї.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 47 Цивільного процесуального кодексу України, здатність особисто здійснювати цивільні процесуальні права та виконувати свої обов`язки в суді (цивільна процесуальна дієздатність) мають фізичні особи, які досягли повноліття, а також юридичні особи.
Позов може бути пред`явлений спільно кількома позивачами або до кількох відповідачів. Кожен із позивачів або відповідачів щодо другої сторони діє в цивільному процесі самостійно.
Окрім того, в п. 4 та п. 5 прохальної частини позову позивач просить стягнути з відповідачів Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДОМОФОНІЗАЦІЇ ЦИФРАЛ-СЕРВІС ХАРКІВ та ОСОБА_2 суму моральної шкоди в розмірі 50 000,00 грн та суму судових витрат у розмірі 3 000,00 грн, однак без зазначення солідарного чи часткового стягнення з відповідачів таких сум на користь позивача.
Неконкретизованість позовних вимог може викликати в подальшому ускладнення виконання судового рішення. Так, відповідно до ч. 1 ст. 13 Цивільного процесуального кодексу України, суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог ст.ст. 175, 177 Цивільного процесуального кодексу України, постановляє ухвалу про залишення позову без руху і надає позивачу строк на усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 175, 177, 185 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
п о с т а н о в и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДОМОФОНІЗАЦІЇ ЦИФРАЛ-СЕРВІС ХАРКІВ , ОСОБА_2 про зобов`язання вчинити певні дії, внести зміни до договору та про стягнення шкоди - залишити без руху.
Надати позивачу строк на усунення недоліків протягом 10 днів з моменту отримання копії ухвали.
Попередити позивача, що у разі не усунення недоліків протягом зазначеного часу позов буде визнано неподаним та йому повернуто.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.О. Сугачова
Суд | Московський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 24.11.2020 |
Оприлюднено | 09.12.2020 |
Номер документу | 93380685 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Московський районний суд м.Харкова
Сугачова О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні