Справа № 420/12458/20
У Х В А Л А
11 грудня 2020 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого судді - Юхтенко Л.Р.,
за участю секретаря судового засідання - Закуріної А.М.,
розглянувши у судовому засіданні за відсутності сторін в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду клопотання представника позивача про зупинення провадження у справі за позовною заявою товариства з обмеженою відповідальністю Донмар (код ЄДРПОУ 33723326, місцезнаходження: 65014, м. Одеса, вул. Маразліївська, б. 1/20, оф. 504) до Херсонського прикордонного загону Південного регіонального управління Прикордонної служби України (код ЄДРПОУ 14321378, місцезнаходження: 75000, м. Херсон, вул. Перекопська, 175) про визнання протиправною та скасування постанови №ПД-013/20 від 27.10.2020 року,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться ця справа.
Ухвалою від 18 листопада 2020 року розгляд справи призначено на 11 грудня 2020 року.
До суду 11 грудня 2020 року (вхід. № ЕП/24090/20) від представника позивача надійшла заява про зупинення провадження у справі до поліпшення епідемічної ситуації щодо COVID-19 та надання можливості позивачу прийняти участь при розгляді справи.
Розглядаючи клопотання представника позивача, суд виходить із предмету спору та матеріалів справи, які належать дослідженню в ході розгляду та вирішення даної справи та необхідності в усному слуханні справи.
За предметом доказування та характеру спірних правовідносин вбачається, що розгляд та вирішення вказаної справи не потребує допиту свідків чи заслуховування експертів, а також суд враховує, що судом не було прийнято рішення щодо обов`язкової участі представників сторін, щоб виключала можливість розгляду справи в порядку письмового провадження. Також суд враховує, що сторонами надані всі процесуальні документи, передбачені процесуальним законом та письмові докази, якими обґрунтовуються доводи та заперечення сторін.
Бажання сторони у справі викласти під час публічних слухань свої аргументи викладені у письмових документах не є безумовною підставою для зупинення провадження у справі.
Згідно з ч. 9 ст. 205 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з`явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Також суд враховує рівень епідемічної небезпеки в м. Одесі.
Так, згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 9 жовтня 2020 року, затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, відповідно до якого з 00:00 години 12 жовтня 2020 р. Помаранчевий рівень встановлено, зокрема: у Одеській області - у місті Одесі. Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2020 року (протокол № 37), в м. Одесі з 19 жовтня 2020 року продовжено помаранчевий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, з 09 листопада 2020 року знову продовжено помаранчевий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в м. Одесі.
Дотримання заходів профілактики інфекційних хвороб та умов карантину є обов`язком фізичних та юридичних осіб та органів державної влади.
Однак, здійснюючи правосуддя, суд має дотримуватись необхідного балансу у дотриманні рівності сторін перед судом та законом та захисту прав сторін, дотримання розумності строку розгляду справи.
За наявності можливості розгляду справи у порядку письмового провадження відповідно до приписів ч. 9 ст. 205 КАС України, суд доходить висновку, що права позивача не порушуються через розгляд справи у порядку письмового провадження, враховуючи, що сторонами надані всі процесуальні документи, передбачені процесуальним законом та письмові докази, якими обґрунтовуються доводи та заперечення сторін.
Тому, враховуючи вищевикладені обставини, з огляду на відсутність потреби у заслуховуванні свідків чи експертів, та визнання явки представників сторін обов`язковою, суд доходить висновку щодо відмови у задоволенні клопотання представника позивача про зупинення провадження у справі.
Керуючись ст. ст. 236, 241, 243, 256, 295,297 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
У задоволенні клопотання представника позивача про зупинення провадження у справі №420/12458/20, - відмовити.
Ухвала суду набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали виготовлено та підписано 15 грудня 2020 року.
Суддя Л.Р.Юхтенко
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.12.2020 |
Оприлюднено | 17.12.2020 |
Номер документу | 93536684 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Юхтенко Л.Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні