ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про прийняття заяви про відкриття провадження у
справі про банкрутство
"10" грудня 2020 р. Справа № 922/3745/20
Господарський суд Харківської області у складі: судді Усатого В.О.,
розглянувши заяву
Товариства з обмеженою відповідальністю "Амбросія" про визнання банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельна компанія "Російський продукт" код ЄДРПОУ 36459077 ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду Харківської області 20.11.2020 надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Амбросія" (вх. 3745/20), в якій просить суд: відкрити провадження у справі про банкрутство "Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгівельна компанія "Російський продукт" (61037, м. Харків, вул. Плеханівська, 126/1, код ЄДРПОУ 36459077). Визнати кредиторські вимоги ТОВ "Амбросія" до боржника у розмірі 1536316,51 грн. Розпорядником майна просить призначити арбітражного керуючого Омельченко А.А. свідоцтво на право провадження діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1909 від 03.05.2019.
Зазначає про те, що рішенням Господарського суду Харківської області від 06.08.2018 по справі № 922/1252/18 присуджено до стягнення з ТОВ "ТК "Російський продукт" на користь ТОВ "Амбросія" заборгованість за договором поставки у розмірі 1513612,32 та витрати по сплаті судового збору у розмірі 22704,19 грн. На виконання рішення виданий відповідний наказ.
Станом на листопад 2020 рішення суду не виконано, заборгованість ТОВ "ТК "Російський продукт" на користь ТОВ "Амбросія" не сплачена.
Дослідивши подану ТОВ "Амбросія" заяву та перевіривши її відповідність вимогам Кодексу України з процедур банкрутства та вимогам Господарського процесуального кодексу України, суд ухвалою від 23.11.2020 залишив її без руху та надав заявникові 10-ти денний строк з моменту отримання ним копії ухвали про залишення заяви без руху для усунення недоліків, а саме: надати суду:
- докази сплати судового збору за звернення із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство у розмірі 21 020 грн (в оригіналі);
- докази авансування винагороди арбітражному керуючому у розмірі 45000 грн (в оригіналі);
- докази направлення копії заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство з додатками боржнику (листом з описом вкладення).
Відповідно до наявного в матеріалах справи повідомлення про вручення поштового відправлення копію ухвали ТОВ "Амбросія" отримав 27.11.2020.
07.12.2020 до суду від ТОВ "Амбросія" надійшла заява про усунення недоліків заяви, до якої додано: докази сплати судового збору, докази авансування винагороди арбітражному керуючому, докази направлення копії заяви на адресу боржника, заяву про згоду на участі у справі від арбітражного керуючого Омельченко А.А.
Перевіривши зарахування судового збору до державного бюджету, судом встановлено, що судовий збір у відповідному розмірі зараховано до відповідного фонду державного бюджету. Також, судом встановлено, що заявником усунуто виявлені судом недоліки заяви. Заява про усунення недоліків подана до суду в межах встановленого процесуальним законом та судом строку. Отже, заява про відкриття провадження у справі про банкрутство відповідає вимогам процесуального закону, що є підставою для призначення її до розгляду.
Відповідно до статті 35 Кодексу України з процедур банкрутства у разі відсутності підстав для відмови у прийнятті, залишення без руху або для повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство господарський суд приймає заяву до розгляду, про що не пізніше п`яти днів з дня її надходження постановляє ухвалу, в якій зазначаються:
дата проведення підготовчого засідання суду;
прізвище, ім`я та по батькові арбітражних керуючих, визначених шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.
Відповідно до п. 2 з позначкою 1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
У разі якщо заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) не містить пропозиції щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією або до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) не додано заяви цього арбітражного керуючого про участь у справі, або з підстав, визначених частиною третьою статті 28 цього Кодексу, цього арбітражного керуючого не може бути призначено розпорядником майна або керуючим реструктуризацією, або заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство подано боржником - юридичною особою, призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією здійснюється господарським судом самостійно з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, у порядку, що діяв до дня введення цього Кодексу в дію, шляхом застосування автоматизованої системи.
Як вбачається із заяви ініціюючого кредитора, в ній міститься пропозиція про призначення розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Омельченко А.А. До заяви додано заяву арбітражного керуючого Омельченко А.А. про згоду на участь у справі про банкрутство в якості розпорядника майна боржника ТОВ "Торгівельна компанія "Російський продукт", в якій повідомляє суд про те, що не є особою, яка має конфлікт інтересів згідно Кодексу України з процедур банкрутства та Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" , не є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів відповідно до статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства, має договір добровільного страхування відповідальності арбітражного керуючого з розміром страхової суми 1500000,00 грн.
Керуючись ст. 34, 35, 36 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Амбросія" про відкриття провадження у справі про банкрутство до розгляду.
2. Підготовче засідання по справі призначити на "21" грудня 2020 р. о(б) 12:20 год. у приміщенні господарського суду Харківської області, за адресою: м. Харків, м-н Свободи, 5, Держпром, 8 під`їзд, зал №328.
3. Боржнику надати суду: відзив на заяву про відкриття провадження у справі, до якого долучити докази відправлення заявнику копії відзиву, а також довідку органів приватизації (органів, уповноважених управляти об`єктами державної власності) про наявність або відсутність на балансі підприємства, щодо якого відкрито провадження у справі, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до статутного капіталу боржника.
У відзиві боржника зазначаються:
- заперечення боржника щодо вимог заявника (заявників);
- загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами за зобов`язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), з виплати заробітної плати;
- відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків;
- відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установах, їх реквізити;
- відомості про проведення боржником діяльності, пов`язаної з державною таємницею;
- докази необґрунтованості вимог заявника (за наявності).
- інші відомості, що мають значення для розгляду справи.
Дану ухвалу направити: боржнику, державному реєстратору за місцем знаходження боржника, арбітражному керуючому Омельченко А.А., Міжрайонному відділу державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального Управління юстиції у Харківській області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.
Суддя В. О. Усатий
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 10.12.2020 |
Оприлюднено | 21.12.2020 |
Номер документу | 93623875 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні