ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
21 грудня 2020 року м. Київ № 640/25505/20
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Бояринцевої М.А, розглянувши матеріали справи
за позовомПлешканівської сільської ради доЦентральної виборчої комісії про визнання протиправним та скасування рішення в частині, зобов`язання вчинити дії, В С Т А Н О В И В:
Плешканівська сільська рада звернулася до суду з позовом, в якому просить:
визнати протиправним та скасувати додаток 22 Перелік сільських, селищних, міських територіальних громад Черкаської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 25 жовтня 2020 року до постанови Центральної виборчої комісії від 08.08.2020 №160 в частині не включення до переліку територіальних громад, на яких відбуватимуться вибори, Плешканівської сільської територіальної громади, та не включення до переліку сільських рад територіальних громад, до яких проводяться вибори, Плешканівської сільської ради, яка включає території Плешканівської, Коврайської, Підставківської, Беспальчівської територіальних громад, а також в частині включення до Гельмязівської сільської територіальної громади, на якій проводяться вибори голови та депутатів Гельмязівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області, територій Плешканівської, Коврайської, Підставківської, Беспальчівської територіальних громад;
зобов`язати Центральну виборчу комісію призначити чергові вибори голови та депутатів Плешканівської сільської ради на території Плешканівської територіальної громади, до складу якої включено Плешканівську, Коврайську, Підставківську, Беспальчівську територіальні громади з адміністративним центром територіальної громади у селі Плешкані.
Ухвалою суду від 23.10.2020 відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження.
30.11.2020 від позивача надійшло клопотання про зупинення провадження у справі до набрання законної сили судовим рішенням по справі №640/23444/20.
Представником відповідача подані заперечення щодо зупинення провадження у даній справі, в яких представник відповідача зазначив, що на підставі постанови Центральної виборчої комісії від 08.08.2020 №160 25.10.2020 проведені вибори Гельмязівського сільського голови та вибори депутатів Гельмязівської сільської ради Золотоніського району, що включає території с. Беспальче, с. Підставки та с. Плешкані.
Наведене свідчить, що рішення у даній справі може вплинути на права, обов"язки та інтереси Гельмязівської сільської ради Золотоніського району.
Згідно з частиною другою статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.
За таких обставин, суд приходить до висновку про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Гельмязівську сільську раду Золотоніського району.
Керуючись ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України Окружний адміністративний суд міста Києва, -
У Х В А Л И В:
1. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Гельмязівську сільську раду Золотоніського району (вул. Центральна, 1, с. Гельмязів, Золотоніський район, Черкаська область, 19715).
2. Зобов"язати позивача надіслати на адресу третьої особи копію позовної заяви з доданими до неї матеріалами протягом двох днів з дня отримання даної ухвали суду, докази чого надати суду.
3. Повідомити, що в зв"язку з відсутністю в Окружному адміністративному суді міста Києва коштів на відправлення кореспонденції та поштових марок, надіслання процесуальних документів суду буде здійснено на електронну адресу учасників справи.
4. Запропонувати третій особі подати до суду письмові пояснення відповідно до статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України протягом 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали суду.
Повідомити, що при поданні до суду заяв по суті справи, інших заяв, клопотань, заперечень необхідно надати докази їх надіслання іншим учасникам справи.
Повідомити, що відповідно до частини дев"ятої статті 79 Кодексу адміністративного судочинства України копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.
Суддя М.А. Бояринцева
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.12.2020 |
Оприлюднено | 24.12.2020 |
Номер документу | 93705762 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Бояринцева М.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні