Справа № 192/2001/20
Провадження № 2/192/1499/20
Ухвала
про залишення позовної заяви без руху
"23" грудня 2020 р. смт Солоне
Солонянський районний суд Дніпропетровської області
суддя Кітов О.В.
справа № 192/2001/20
учасники справи:
позивач ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1
відповідач Солонянська районна рада, ЄДРПОУ 25004697, місцезнаходження: 52400, Дніпропетровська область, Солонянський район, смт. Солоне, вул. Задернюка,3
вимоги : про визначення додаткового строку на прийняття спадщини
Обставини справи
ОСОБА_1 звернувся до Солонянського районного суду Дніпропетровської області з позовом до Солонянської районної ради про визначення додаткового строку на прийняття спадщини.
21.12.2020 року дана справа отримана Солонянським районним судом Дніпропетровської області та передана для розгляду судді Кітову О.В.
Висновки та мотиви суду
Відповідно до ст.13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
У ст.ст.175, 177 ЦПК України визначено вимоги до форми та змісту позовної заяви.
Даним вимогам позовна заява та додатки до неї не відповідають, оскільки в тексті позовної заяви не зазначено ціни позову або відомостей про те, що цей позов є немайновим спором.
ч. 5 ст. 95 ЦПК України передбачено, що учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Проте, позовна заява ОСОБА_1 не відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України , встановленим указаними пунктами даної норми, зокрема - не завірені додатки до позову належним чином.
Також суд звертає увагу позивача на те. що належними відповідачами у спорах про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини є спадкоємці, які прийняли спадщину, а у випадку відсутності таких - територіальні громади в особі органів місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини (відповідні сільські, селищні, міські ради).
Для виконання згаданих вище вимог та приведення позовної заяви та додатків до неї у відповідність до вимог Цивільного процесуального кодексу України позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачу на підставі ст.185 ЦПК України строк для усунення зазначених недоліків.
Керуючись ст.ст.175-177, 185, 258, 260 ЦПК України,
п о с т а н о в и в :
позовну заяву ОСОБА_1 до Солонянської районної ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини - залишити без руху, надавши позивачу строк, який не може перевищувати десять днів з дня вручення даної ухвали, для усунення недоліків позовної заяви.
Роз`яснити позивачу, що у випадку невиконання вимог цієї ухвали, позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Кітов О.В.
Суд | Солонянський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 23.12.2020 |
Оприлюднено | 24.12.2020 |
Номер документу | 93761819 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Солонянський районний суд Дніпропетровської області
Кітов О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні