ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 640/21407/19

УХВАЛА

23 грудня 2020 року м. Київ

Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: судді-доповідача Бабенка К.А., суддів: Беспалова О.О., Парінова А.Б., перевіривши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю Медичний Центр Асклепій Київ на Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 жовтня 2020 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Медичний Центр Асклепій Київ до Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення форми Н , -

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 жовтня 2020 року у задоволенні позовних вимог відмовлено у повному обсязі.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, Позивачем подано апеляційну скаргу, в якій він просить судове рішення суду першої інстанції скасувати та ухвалити нове судове рішення, яким його позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.

Відповідно до частини першої ст. 295 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга, зокрема на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Згідно з частиною другою ст. 295 Кодексу адміністративного судочинства України, учасник справи, якому, зокрема повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Повне судове рішення складено 05 жовтня 2020 року, апеляційну скаргу подано Позивачем вперше 04 листопада 2020 року, що підтверджується зазначеною на відбитку поштового штемпелю на конверті, в якому надіслано апеляційну скаргу, датою.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 20 листопада 2020 року апеляційну скаргу залишено без руху; надано апелянту десятиденний строк на усунення недоліків апеляційної скарги з дня отримання даної ухвали.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 27 листопада 2020 року, яку надіслано Позивачу 01 грудня 2020 року, апеляційну скаргу повернуто особі, яка її подала, оскільки ним не надано доказів сплати судового збору у сумі 779,50 грн.

Позивачем 07 грудня 2020 року повторно подано апеляційну скаргу.

Позивачем в апеляційній скарзі заявлено клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження. Як на підставу для поновлення пропущеного строку Відповідач посилається на усунення недоліків при подачі апеляційної скарги вдруге, що підтверджується Платіжним дорученням від 03 грудня 2020 року №2702.

А як зазначено в Ухвалі Верховного Суду від 23 листопада 2018 року у справі №826/17113/16 за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства Томак до Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, оформлення скарги у відповідності до вимог КАС України, дотримання строків оскарження при первинному зверненні до суду зі скаргою та бажання заявника реалізувати своє права на оскарження судового рішення у даній справі після постановлення ухвали про повернення скарги заявнику у найкоротші строки є підставою для поновлення пропущеного строку та відкриття провадження у справі.

З урахуванням викладеного вище, колегія суддів дійшла висновку щодо наявності підстав для поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Перевіривши апеляційну скаргу на відсутність підстав для залишення її без руху, повернення чи відмови у відкритті апеляційного провадження колегія суддів дійшла висновку про відкриття апеляційного провадження у справі.

Згідно з частиною першою ст. 304 Кодексу адміністративного судочинства України, учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.

Відповідно до частини першої ст. 311 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі: відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю; неприбуття жодного з учасників справи у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання; подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Керуючись ст. ст. 300, 301, частиною другою ст. 312, частиною другою ст. 321, частиною другою ст. 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Поновити Товариству з обмеженою відповідальністю Медичний Центр Асклепій Київ пропущений строк апеляційного оскарження Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 жовтня 2020 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Медичний Центр Асклепій Київ до Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення форми Н .

2. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Медичний Центр Асклепій Київ на Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 жовтня 2020 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Медичний Центр Асклепій Київ до Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення форми Н .

3. Надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

4. Встановити Відповідачу для подачі письмового відзиву на апеляційну скаргу п`ятиденний строк з дня вручення Ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Бабенко К.А.

Судді: Беспалов О.О.

Парінов А.Б.

Дата ухвалення рішення 23.12.2020
Зареєстровано 25.12.2020
Оприлюднено 28.12.2020

Судовий реєстр по справі 640/21407/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 05.02.2021 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 05.02.2021 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.12.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 27.11.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 20.11.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 05.10.2020 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 07.11.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 640/21407/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону