Справа №127/28222/20
Провадження №1-во/127/18/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 січня 2021 року м. Вінниця
Слідчий суддяВінницький міськийсуд Вінницькоїобласті ОСОБА_1 ,при секретарі ОСОБА_2 розглянувши увідкритому судовому засіданні заяву слідчого СУ Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 про виправлення описки в ухвалі Вінницького міського суду Вінницької області від 18.12.2020, -
ВСТАНОВИВ:
21.01.2021 слідчий слідчогоуправління Головногоуправління Національноїполіції уВінницькій областікапітан поліції ОСОБА_3 звернувся до суду із заявою про виправлення описки в ухвалі Вінницького міського суду Вінницької області від 18.12.2020, в які просить виправити допущену в ній описку, а саме в резолютивній частині ухвали суду вірно зазначити дату тобто замість 21.06.2020 вказати № 21.06.2021.
В судове засідання учасники, які приймали участь під час розгляду клопотання слідчого про продовження строкудосудового розслідуванняне з`явилися, про час та місце розгляду справи повідомлялись завчасно та належним чином.
Відповідно до ст. 379 ч. 2 КПК України питання провнесення виправленьсуд вирішуєв судовомузасіданні.Учасники судовогопровадження повідомляютьсяпро дату,час імісце засідання.Неприбуття усудове засіданняосіб,які булиналежним чиномповідомлені,не перешкоджаєрозгляду питанняпро внесеннявиправлень. Враховуючи наведене, суд вважає, можливим розглянути справу у відсутність учасників судового провадження.
Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов до наступного висновку.
Судом встановлено, що в провадженні суду знаходилась справа за клопотанням слідчого СУ Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 про продовження строку досудового розслідування по кримінальному провадженні №12019020000000201 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02.05.2019, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.
18.12.2020 ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області продовжено строк досудового розслідування у кримінальному провадженні №12019020000000201 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02.05.2019, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, на 6 місяців, тобто до 21.06.2021 року.
Однак, під час написання ухвали (вступної та резолютивної) та виготовлення повного тексту ухвали, судом булодопущено описку,а саме в резолютивній частині ухвали суду не вірно зазначено дату, до якої було продовжено строк досудового розслідування по кримінальному провадженню замість «21.06.2021» було зазначено «21.06.2020».
Наведене свідчить про те, що зазначена вище описка є очевидною і підлягає виправленню.
Відповідно дост.379ч.1КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
За наведених обставин, суд вважає виправити допущенуописку в ухвалі Вінницького міського суду Вінницької області від 18.12.2020.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 379, 395 КПК України, слідчий суддя,-
УХВАЛИВ:
Заяву слідчого СУ Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 задовольнити.
Виправити описку допущену в ухвалі Вінницького міськогосуду Вінницькоїобластівід 18 грудня 2020 року, а саме в резолютивній частині ухвали суду зазначити дату « до 21.06.2021».
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2021 |
Оприлюднено | 20.03.2023 |
Номер документу | 94334745 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Кримінальне
Вінницький міський суд Вінницької області
Чернюк І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні