Герб України

Ухвала від 25.01.2021 по справі 904/4173/20

Центральний апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

У Х В А Л А

25.01.2021 м.Дніпро Справа № 904/4173/20

Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді: Широбокової Л.П. - доповідач,

суддів : Орєшкіна Е.В., Кузнецова І.Л,

секретар судового засідання Грачов А.С.

за участю представників сторін:

від позивача: Опанасик В.В., довіреність №16 від 01.07.2020, адвокат;

від відповідача-1: Німак Є.Ю., довіреність №б/н від 01.06.2019, адвокат;

від відповідаіча-2: представник не з`явився;

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "ПриватОфис" на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 15.10.2020 у справі №904/4173/20 (суддя Ніколенко М.О., повне рішення складено 19.10.2020)

за позовом Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк", м. Київ

до Відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Імме", м. Дніпро

Відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю "ПриватОфис", м. Дніпро

про визнання недійсним договору про відступлення права вимоги від 30.06.2020 та одностороннього правочину відповідача-1 від 30.06.2020 про зарахування зустрічних однорідних вимог

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 15.10.2020 у справі №904/4173/20 (суддя Ніколенко М.О.) позов задоволено.

Визнано недійсним договір про відступлення права вимоги від 30.06.2020, укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю «ПриватОфис» та Товариством з обмеженою відповідальністю "Імме".

Визнано недійсним односторонній правочин у формі заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Імме" від 30.06.2020 про зарахування зустрічних однорідних (грошових) вимог (припинення зобов`язання зарахуванням).

Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Імме" на користь Акціонерного товариство комерційний банк "ПриватБанк" витрати зі сплати судового збору у розмірі 2 102,00 грн.

Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю «ПриватОфис» на користь Акціонерного товариство комерційний банк "ПриватБанк" витрати зі сплати судового збору у розмірі 2 102,00 грн.

Не погодившись із зазначеним рішенням, до Центрального апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою звернувся Відповідач-2, в якій, посилаючись на незаконність та необґрунтованість судового рішення, просив його скасувати повністю, ухвалити нове рішення про відмову у задоволенні позову.

Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 14.12.2020 (колегія суддів у складі головуючого судді Широбокової Л.П., суддів Кузнецової І.Л., Орєшкіної Е.В.) поновлено строк на апеляційне оскарження. Відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ПриватОфис" на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 15.10.2020 у справі №904/4173/20. Розгляд справи №904/4173/20 призначено в судовому засіданні на 25.01.2021 на 09.30 год. в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду за адресою: м.Дніпро, пр.Дмитра Яворницького,65, зал засідань №511. Зупинено дію оскаржуваного рішення.

У судовому засіданні 25.01.2021 повноважний представник Позивача проти апеляційної скарги заперечив, просив рішення суду залишити без змін, а апеляційну скаргу - без задоволення.

Повноважний представник Відповідача -1 апеляційну скаргу підтримав, просив рішення суду скасувати, прийняти нове рішення про відмову у задоволенні позову.

У зв`язку з неявкою апелянта, з метою необхідності забезпечення принципу рівності та змагальності сторін в судовому процесі, повного з`ясування обставин справи, апеляційний суд вирішив у судовому засіданні по справі оголосити перерву.

Керуючись ст. ст. 216, 234, 235, 270 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

У судовому засіданні по справі №904/4173/20 оголосити перерву до 15.02.2021 - 14:30 год. 00 хв. Судове засідання відбудеться у приміщенні Центрального апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65, зал засідань 511.

Зобов`язати Позивача та Відповідача-1 повідомити апелянта про час та місце наступного судового засідання, докази чого надати суду. Для цього копію цієї ухвали надати представникам Позивача та Відповідача-1 для вручення Відповідачу-2.

Рекомендувати учасникам справи утриматись від безпосередньої присутності в залі суду, прийняти участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, у тому числі, відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 №196, надати клопотання про розгляд справи за їх відсутності.

У випадку безпосередньої участі учасників справи в судовому засіданні обов`язковою є наявність засобів особистого захисту (масок, рукавичок, тощо).

На час дії карантину заборонити доступ до приміщення суду осіб, які не є представниками учасників справи (вільних слухачів).

Надіслати цю ухвалу на електронні адреси сторін.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Л.П. Широбокова

Суддя Е.В. Орєшкіна

Суддя І.Л. Кузнецова

СудЦентральний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення25.01.2021
Оприлюднено27.01.2021
Номер документу94358293
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/4173/20

Судовий наказ від 13.06.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Судовий наказ від 13.06.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Ухвала від 12.06.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Постанова від 15.02.2021

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Широбокова Людмила Петрівна

Ухвала від 25.01.2021

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Широбокова Людмила Петрівна

Ухвала від 14.12.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Широбокова Людмила Петрівна

Ухвала від 30.11.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Широбокова Людмила Петрівна

Судовий наказ від 11.11.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Рішення від 15.10.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Ухвала від 23.09.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні