Святошинський районний суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2/759/2969/21
ун. № 759/865/21
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 січня 2021 року м. Київ
Суддя Святошинського районного суду м. Києва Войтенко Ю.В., перевіривши виконання вимог ст. 187 ЦПК України за позовом ОСОБА_1 до Першої київської державної нотаріальної контори, Міністерства юстиції України, Національної поліції України про захист права власності,
ВСТАНОВИВ:
У січні 2021 року до суду надійшов вказаний позов.
Вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про необхідність залишення позовної заяви без руху за наступних підстав.
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати вимогам, викладеним у ст. 175 ЦПК України, а також вимогам ст. 177 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст. 30 ЦПК України, позови, що виникають із приводу нерухомого майна, пред`являються за місцезнаходженням майна або основної його частини. Якщо пов`язані між собою позовні вимоги пред`явлені одночасно щодо декількох об`єктів нерухомого майна, спір розглядається за місцезнаходженням об`єкта, вартість якого є найвищою.
В позові позивач просить в порядку захисту свого права власності скасувати арешт, накладений на все його майно. При цьому. Відповідно до Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, позивач є власником двох земельних ділянок які знаходяться в Святошинському районі м. Києва та квартири, яка знаходиться у м.Суми.
При цьому, в позові жодним чином не обґрунтовано підсудність справи саме Святошинському районному суду м. Києва, оскільки не зазначено відомості, щодо вартості об`єктів, яких стосуються позовні вимоги.
Окрім того, згідно з ч.1 ст. 177 ЦПК України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Статтею 95 ЦПК України передбачено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
З матеріалів справи вбачається, що позивачем надані докази, які не завірені належним чином.
Відповідно до ч.1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Згідно з ч. 2 ст. 185 ЦПК України, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху та надати позивачу строк протягом десяти днів з дня вручення позивачу копії даної ухвали суду, для усунення недоліків.
Керуючись ст.185 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Позов ОСОБА_1 до Першої київської державної нотаріальної контори, Міністерства юстиції України, Національної поліції України про захист права власності залишити без руху, надавши позивачу строк у десять днів з дня отримання ним ухвали, для усунення зазначених недоліків.
Роз`яснити позивачу, що у випадку не виконання вимог даної ухвали в строк, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ю.В. Войтенко
| Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
| Дата ухвалення рішення | 27.01.2021 |
| Оприлюднено | 27.01.2021 |
| Номер документу | 94413505 |
| Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Войтенко Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні