Ухвала
від 27.01.2021 по справі 2-а-1217/10/0270
ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

У Х В А Л А

про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

"27" січня 2021 р. Справа № 2-а-1217/10/0270

Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:

Головуючого судді Маціщук А.В.

судді Петухов М.Г.

судді Гудак А.В.

розглянувши заяву представника Фермерського господарства "Нова Україна" про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції

у справі № 2-а-1217/10/0270

за позовом Пiвнiчного офiсу Держаудитслужби в особi Управлiння Пiвнiчного офiсу Держаудитслyжби у Вiнницькiй областi

до Фермерського господарства "Нова Україна"

за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача:

1. Вінницького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств

2. Вінницької місцевої прокуратури

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Державного підприємства "Виробничий південний біотехнологічний центр"

про стягнення коштів, отриманих з порушенням вимог законодавства, в сумі 250 000,00 грн.

В С Т А Н О В И В :

Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 04.01.2021 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Фермерського господарства "Нова Україна" на рішення Господарського суду Вінницької області 29.10.2020 р., справу № 2-а-1217/10/0270 призначено до розгляду.

26.01.2021 р. на адресу Північно-західного апеляційного господарського суду надійшло клопотання представника Фермерського господарства "Нова Україна" про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 2-а-1217/10/0270

Відповідно до ч. ч.1, 7 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Представник Фермерського господарства "Нова Україна" у клопотанні просить доручити проведення відеоконференції у Господарському суді Вінницької області.

Судом за даними із Інтернет - порталу "Бронювання систем відеоконференцзв`язку" встановлено, що у Господарському суді Вінницької області 16.02.2021 об 11:30 а також у інший час 16.02.2021 р. призначені судові засідання в режимі відеоконференції з іншими судами і майданчик у вказаному суді вже заброньований на час звернення та розгляду клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у даній справі.

За вказаних обставин клопотання представника Фермерського господарства "Нова Україна" про проведення судового засідання в режимі відеоконференції не може бути задоволене у зв`язку із відсутністю технічної можливості провести відеоконференцію у Господарському суді Вінницької області.

Керуючись ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В :

1. Відмовити у задоволенні клопотання представника Фермерського господарства "Нова Україна" про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 2-а-1217/10/0270

2. Копію ухвали направити учаснику справи.

Головуючий суддя Маціщук А.В.

Суддя Петухов М.Г.

Суддя Гудак А.В.

СудПівнічно-західний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення27.01.2021
Оприлюднено29.01.2021
Номер документу94450615
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —2-а-1217/10/0270

Ухвала від 09.07.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Банасько О.О.

Ухвала від 26.04.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Банасько О.О.

Судовий наказ від 22.03.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Міліціанов Р.В.

Судовий наказ від 22.03.2021

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Міліціанов Р.В.

Постанова від 02.03.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Маціщук А.В.

Ухвала від 16.02.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Маціщук А.В.

Ухвала від 27.01.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Маціщук А.В.

Ухвала від 04.01.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Маціщук А.В.

Рішення від 29.10.2020

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Міліціанов Р.В.

Ухвала від 07.10.2020

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Міліціанов Р.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні