Ухвала
від 02.02.2021 по справі 921/495/19
КАСАЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВЕРХОВНОГО СУДУ

УХВАЛА

02 лютого 2021 року

м. Київ

Справа № 921/495/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Студенець В.І. - головуючий, судді: Баранець О.М., Мамалуй О.О.

розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Джуриненерго"

про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

у справі № 921/495/19

за позовом Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Джуриненерго"

про визнання недійсним правочину; визнання недійсним рішення загальних зборів учасників ТОВ "Джуриненерго" від 05.08.2016 року (пункт 2 протоколу № 2 від 05.08.2016 року),

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 26.01.2021 відкрито касаційне провадження та призначено до розгляду касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Джуриненерго" на рішення Господарського суду Тернопільської області від 20.01.2020 та постанову Західного апеляційного господарського суду від 17.11.2020 у справі №921/495/19 на 25.02.2021.

До Верховного Суду 02.02.2021 від Товариства з обмеженою відповідальністю "Джуриненерго" надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в приміщенні Господарського суду Тернопільської області.

Відповідно до частини шостої статті 197 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду, визначеному судом.

Згідно з частиною восьмою статті 197 Господарського процесуального кодексу України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Враховуючи викладене, колегія суддів дійшла висновку про можливість задоволення клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Джуриненерго" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні Господарського суду Тернопільської області.

Також колегія суддів звертає увагу, що розгляд справи №921/495/19 буде відбуватися 25 лютого 2021 року о 12:15 у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, в залі судових засідань №328, але в режимі відеоконференції з Господарським судом Тернопільської області, тобто інші представники учасників справи можуть взяти участь у розгляді даної справи як у приміщенні Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, так і у приміщенні Господарського суду Тернопільської області.

Керуючись статтями 121, 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, Суд, -

У Х В А Л И В:

1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Джуриненерго" про участь у судовому засіданні у справі № 921/495/19 в режимі відеоконференції задовольнити.

2. Доручити Господарському суду Тернопільської області забезпечити проведення відеоконференції 25 лютого 2021 року о 12:15 у приміщенні Господарського суду Тернопільської області за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14-а, зал №505, за участю уповноважених представників учасників справи.

3. Копії ухвали надіслати Господарському суду Тернопільської області та учасникам справи.

4. Участь у судовому засіданні для учасників справи не є обов`язковою.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Головуючий В. Студенець

Судді О. Баранець

О. Мамалуй

СудКасаційний господарський суд Верховного Суду
Дата ухвалення рішення02.02.2021
Оприлюднено03.02.2021
Номер документу94552897
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —921/495/19

Судовий наказ від 02.06.2021

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гевко В.Л.

Рішення від 05.04.2021

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гевко В.Л.

Рішення від 05.04.2021

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гевко В.Л.

Ухвала від 24.03.2021

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гевко В.Л.

Ухвала від 25.02.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Студенець В.І.

Ухвала від 09.02.2021

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гевко В.Л.

Ухвала від 02.02.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Студенець В.І.

Ухвала від 26.01.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Студенець В.І.

Ухвала від 22.01.2021

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Гевко В.Л.

Постанова від 17.11.2020

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бонк Тетяна Богданівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні