Справа № 752/20201/20
Провадження № 2/752/3511/21
У Х В А Л А
15 лютого 2021 року Голосіївський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Плахотнюк К.Г.
за участі секретаря судового засідання Конопацької К.О.,
розглянувши заяву позивача ОСОБА_1 про відвід головуючого судді від розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , адвокатського об`єднання Креденс , третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія 112 ТВ про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, -
встановив:
у провадженні Голосіївського районного суду м. Києва знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , адвокатського об`єднання Креденс , третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія 112 ТВ про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди.
Ухвалою Голосіївського районного суду міста Києва від 11.01.2021 року відкрито провадження у защначеній вище справі, з призначенням підготовчого засідання.
11.02.2021 року через засоби поштового зв"язку надійшла заява позивачки ОСОБА_1 про відвід судді Плахотнюк К.Г. головуючому за заявленими ОСОБА_1 позовними вимогами до ОСОБА_2 , адвокатського об`єднання Креденс , третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія 112 ТВ про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди.
Перевіривши заяву позивачки ОСОБА_1 про відвід судді, суд приходить до висновку, що вказана заява підлягає поверненню заявнику без розгляду, виходячи з наступного.
Так, відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 182 ЦПК України при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.
Згідно з ч. 2 ст. 183 ЦПК України письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.
Як убачається з заяви ОСОБА_1 про відвід головуючого судді у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , АО Креденс , третя особа: ТОВ Телерадіокомпанія 112 ТВ про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, вона не містить підпису заявника цієї ж заяви.
Відповідно до ч. 4 ст. 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
З огляду на недотримання заявником положень процесуального законодавства, якими встановлено порядок подання до суду процесуальних документів, а саме заяву про відвід головуючого у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , АО Креденс , третя особа: ТОВ Телерадіокомпанія 112 ТВ про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, суд приходить до висновку, що заява про відвід підлягає поверненню заявнику без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 43, 182, 183 ЦПК України, суд -
ухвалив:
заяву позивача ОСОБА_1 про відвід головуючого судді від розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , адвокатського об`єднання Креденс , третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія 112 ТВ про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, повернути заявнику без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду через Голосіївський районний суд м. Києва шляхом подачі апеляційної скарги (зважаючи на п. 15.5 перехідних положень ЦПК України щодо порядку подання апеляційних скарг на судові рішення).
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя К.Г. Плахотнюк
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 15.02.2021 |
Оприлюднено | 17.02.2021 |
Номер документу | 94924768 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Плахотнюк К. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні