Провадження № 2/734/382/21 Справа № 734/497/21
У Х В А Л А
про відкриття провадження
19 лютого 2021 рокусмт. Козелець
Суддя Козелецького районного суду Чернігівської області Іванюк Т.І., ознайомившись з цивільною справою за позовом Заступника керівника чернігівської обласної прокуратури в інтересах держави в особі органу уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах: Кабінету Міністрів України, Державне підприємство Остерське лісове господарство до Чернігівської обласної державної адміністрації, ОСОБА_1 , треті особи: Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державне підприємство Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою про визнання незаконним розпорядження, скасування рішення про державну реєстрацію земельної ділянки, повернення земельної ділянки , -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до Чернігівської обласної державної адміністрації, ОСОБА_1 , треті особи: Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державне підприємство Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою`про визнання незаконним розпорядження, скасування рішення про державну реєстрацію земельної ділянки, повернення земельної ділянки .
Згідно з ч. 1 ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.
За положеннями ч. 1 ст. 11 ЦПК України, суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання цивільного судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов`язаних із відповідними процесуальними діями, тощо.
Частиною 4 ст. 19 ЦПК України для розгляду справ, які через складність або інші обставини не доцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні призначене загальне позовне провадження.
Керуючись ч. 7 ст. 7, ст. 11, ч. 8 ст. 43, ст. ст. 44, 49, 53,71, 83, 84, 85, 86, 91, 93, 95, 183, 185, 187, 189, 190-193, 196, 199, 257, ч. 2 ст. 261, ст. ст. 272, 353-355 ЦПК України, п. 8 ч. 11, 15.5 розділуХІІІ перехідних положень ЦПК України, суддя
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти позовну заяву до розгляду.
Відкрити провадження у цивільній справі № 734/497/21 за позовом Заступника керівника чернігівської обласної прокуратури в інтересах держави в особі органу уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах: Кабінету Міністрів України, Державне підприємство Остерське лісове господарство до Чернігівської обласної державної адміністрації, ОСОБА_1 , треті особи: Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державне підприємство Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою`про визнання незаконним розпорядження, скасування рішення про державну реєстрацію земельної ділянки, повернення земельної ділянки.
Розгляд цивільної справи проводити в порядку загального позовного провадження.
По справі призначити підготовче засідання на 12 березня 2021 року на 11:00 год. в приміщенні Козелецького районного суду Чернігівської області, розташованому за адресою: 17000, смт. Козелець, вул. Свято-Преображенська 7.
Про дату, час та місце проведення підготовчого засідання повідомити сторони.
Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі (в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення) протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч. 5 ст. 272 ЦПК України.
Відповідачу та третім особам разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Встановити строк відповідачу для надіслання (надання) до суду відзиву на позовну заяву і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову - протягом 15 днів з дня одержання копії цієї ухвали.
Зобов`язати відповідача одночасно із надісланням (наданням) відзиву до суду надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачу, а також третім особам.
Попередити учасників справи, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я(прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); найменування суду, до якого вона подається; номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів); зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; підстави заяви (клопотання, заперечення); перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення); інші відомості, що вимагаються цим Кодексом. Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. Учасник справи має право додати до письмової заяви, клопотання проект ухвали, постановити яку він просить суд. Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Забезпечення доказів судом проводиться за правилами, встановленими ст.ст. 116-119 ЦПК України.
Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами, шляхом подання завідомобезпідставного позову, позову за відсутності предмета спору або у спорі, якиймає очевидно штучний характер; умисного неповідомлення про осіб, які мають бути залучені до участі у справі, тощо.
Учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами.
Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою на порталі судової влади України в мережі Інтернет - https://kz.cn.court.gov.ua
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Козелецький районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2021 |
Оприлюднено | 22.02.2021 |
Номер документу | 95022846 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Козелецький районний суд Чернігівської області
Іванюк Т. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні