Справа № 236/4271/20
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
про заочний розгляд справи
"24" лютого 2021 р. Краснолиманський міський суд Донецької області у складі:
головуючої судді - Сердюк Н.В.,
за участю секретаря - Безорчук А.О. ,
розглянувши у порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Лиман цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування,
В С Т А Н О В И В :
09 грудня 2020 року до Краснолиманського міського суду Донецької області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування (а.с. 1-5).
Розгляд справи призначений на 24 лютого 2021 року.
Позивачка ОСОБА_1 надала письмове клопотання про розгляд справи за її відсутності. На позовних вимогах наполягала, просила їх задовольнити та у разі неявки відповідача не заперечувала проти розгляду справи в заочному порядку (а.с. 66).
Відповідачка ОСОБА_2 , належним чином повідомлена про дату, час та місце розгляду справи (а.с. 79), в судове засідання не прибула, клопотань про розгляд справи без її участі та відзиву на позовну заяву суду не надала.
Відповідно до ч. 1 ст. 280 ЦПК України у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання, від якого не надійшло повідомлення про причини неявки або якщо зазначені ним причини визнані неповажними, а також відповідач не подав відзив, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 280-281 ЦПК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Провести заочний розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -
Суд | Краснолиманський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 24.02.2021 |
Оприлюднено | 01.03.2021 |
Номер документу | 95184973 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Краснолиманський міський суд Донецької області
Сердюк Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні