Рішення
від 23.02.2021 по справі 317/2638/20
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ

Дата документу 23.02.2021

Справа № 317/2638/20

Провадження № 2/334/967/21

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 лютого 2021 року Ленінський районний суд м. Запоріжжя у складі головуючого судді Фетісова М.В., за участі секретаря судового засідання Боднар А.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у спрощеному позовному провадженні цивільну справу за позовом Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Запоріжгаз до ОСОБА_1 про стягнення вартості донарахованого (необлікованого) об`єму природного газу, -

встановив:

Представник позивача ОСОБА_2 звернулася до Запорізького районного суду Запорізької області з позовною заявою до ОСОБА_1 , в якому просить стягнути з відповідачки на користь позивача вартість донарахованого (необлікованого) об`єму природного газу у сумі 50706,98 гривень.

В обґрунтування позову зазначила, що 14.12.2018 при виконанні службових обов`язків працівники АТ Оператора газорозподільних систем Запоріжгаз здійснили вихід за адресою: АДРЕСА_1 , де мешкає споживач ОСОБА_1 , де виявили несанкціонований газопровід проведений шляхом прихованих заходів про що складений акт про порушення №0600230861 з додатками, який було підписано за участі працівників АТ Запоріжгаз та братом споживачки без зауважень. З урахуванням вищевикладеного, того ж дня газопостачання об`єкту відповідачки припинено шляхом механічного від`єднання. 20.12.2018 на адресу Споживача було направлено повідомлення про дату та час проведення комісії та акт про порушення від 14.12.2018 №0600230861. У зв`язку з виявленням факту несанкціонованого втручання у роботу ГРМ, шляхом фізичного приєднання до ГРМ несанкціонованого газопроводу, витрата (споживання) природного газу через який не обліковується комерційним вузлом обліку (лічильником газу), комісією АТ Запоріжгаз з розгляду актів про порушення, було прийнято рішення про повне задоволення акту про порушення №0600230861 від 14.12.2018 року, що відображено у - протоколі №3029 від 28.12.2018. В подальшому, відповідачці було здійснено перерахунок (донарахування) об`ємів природного газу за граничними об`ємами споживання природного газу населенням (додаток 15 Кодексу) з 25.05.2017 по 30.11.2018 з урахуванням усіх газових приладів (газова плита - 2 шт., газовий конвектор -1 шт.), зареєстрованих осіб та опалювальної площі 31,5 м2. Розрахунок здійснено за цінами закупівлі природного газу протягом періоду не облікованого природного газу, а тому вартість донарахованого об`єму природного газу склала 50706,98 гривень. 19.12.2018 АТ Запоріжгаз на адресу відповідачки рекомендованим листом з повідомленням направлено Акт розрахунок на оплату необлікованого (донарахованого) об`єму (обсягу) природного газу та його вартості та рахунок на його оплату, який на день звернення з вказаним позовом до суду залишився без виконання, у зв`язку з чим представник позивача просить стягнути з ОСОБА_1 суму донарахованого (необлікованого) об`єму природного газу, а також судовий збір, сплачений при звернені з позовом до суду.

Відповідач відзив на позов не надала.

Ухвалою суду від 23.10.2020 матеріали вказаної справи було передано за підсудністю до Ленінського районного суду м. Запоріжжя. Ухвалою від 16.11.2020 позовна заява була залишена без руху. Ухвалою від 11.12.2020 відкрито провадження по справі.

Представник позивача у судове засідання не з`явилася, надала заяву про розгляд справи за її відсутності, позов підтримала, проти ухвалення заочного рішення у справі не заперечувала.

Відповідно до ч.8 ст.178 ЦПК України , у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений законом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Відповідачка, будучи належним чином повідомленою, в судове засідання не з`явилася, причини неявки суду не повідомила, у визначений строк не надала суду відзив на позовну заяву тому у відповідності до ст. 280 ЦПК України , суд ухвалив провести заочний розгляд справи.

Оскільки особи, які беруть участь у справі в судове засідання не з`явились, відповідно до вимог ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, дослідивши письмові документи, оцінивши їх у сукупності, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до ч. ст.4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Відповідно до ч.1, 2 ст.5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

У випадку, якщо закон або договір не визначають ефективного способу захисту порушеного, невизнаного або оспореного права, свободи чи інтересу особи, яка звернулася до суду, суд відповідно до викладеної в позові вимоги такої особи може визначити у своєму рішенні такий спосіб захисту, який не суперечить закону.

Відповідно до ст.15 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства.

Статтею 16 ЦК України встановлено, що кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Способи захисту цивільних прав та інтересів визначені в ч.2 ст.16 ЦК України, відповідно до п.8 якої, способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди.

Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом чи судом у визначених законом випадках.

Відповідно до частини першої статті 22 Цивільного кодексу України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування.

Частиною першою ст.714 ЦК України визначено, що за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов`язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов`язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання.

Функціонування ринку природного газу в Україні урегульовано положеннями Закону України Про ринок природного газу , Кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 вересня 2015 року № 2494.

За правилами ч.2,3 ст.18 Закону України Про ринок природного газу приладовий облік природного газу здійснюється з метою визначення за допомогою вузла обліку природного газу обсягів його споживання та/або реалізації, на підставі яких проводяться взаєморозрахунки суб`єктів ринку природного газу. Постачання природного газу споживачам здійснюється за умови наявності вузла обліку природного газу.

Статтею 13 Закону України Про ринок природного газу визначено, що споживач зобов`язаний не допускати несанкціонованого відбору природного газу. У разі порушення або невиконання своїх обов`язків споживач несе відповідальність згідно із законом.

Відповідно до ч.1 ст.59 Закону України Про ринок природного газу , суб`єкти ринку природного газу, які порушили законодавство, що регулює функціонування ринку природного газу, несуть відповідальність згідно із законом.

Відповідно до п.17, 23, 33, 35, 37, 39 ч.1 ст.1 Закону України Про ринок природного газу , оператор газорозподільної системи це суб`єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із розподілу природного газу газорозподільною системою на користь третіх осіб (замовників); побутовий споживач це фізична особа, яка придбаває природний газ з метою використання для власних побутових потреб, у тому числі для приготування їжі, підігріву води та опалення своїх жилих приміщень, що не включає професійну та комерційну діяльність; ринок природного газу це сукупність правовідносин, що виникають у процесі купівлі-продажу, постачання природного газу, а також надання послуг з його транспортування, розподілу, зберігання (закачування, відбору), послуг установки LNG; розподіл природного газу це господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і пов`язана з переміщенням природного газу газорозподільною системою з метою його фізичної доставки споживачам, але що не включає постачання природного газу; споживач - фізична особа, фізична особа - підприємець або юридична особа, яка отримує природний газ на підставі договору постачання природного газу з метою використання для власних потреб, а не для перепродажу, або використання в якості сировини; суб`єкт ринку природного газу це оператор газотранспортної системи, оператор газорозподільної системи, оператор газосховища, оператор установки LNG, замовник, оптовий продавець, оптовий покупець, постачальник, споживач.

Відповідно до п.2 ч.2 ст.59 Закону України Про ринок природного газу правопорушеннями на ринку природного газу зокрема є: несанкціонований відбір природного газу.

Кодекс газорозподільних систем, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30 вересня 2015 року № 2494, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за N 1379/27824 (далі - Кодекс газорозподільних систем) розроблений відповідно до Закону України Про ринок природного газу . Цей Кодекс визначає взаємовідносини оператора газорозподільних систем із суб`єктами ринку природного газу, а також визначає правові, технічні, організаційні та економічні засади функціонування газорозподільних систем.

Відповідно до п.3 гл.1 розділу І Кодексу газорозподільних систем, дія цього Кодексу поширюється на операторів газорозподільних систем, замовників доступу та приєднання до газорозподільної системи, споживачів (у тому числі побутових споживачів), об`єкти яких підключені до газорозподільних систем, та на їх постачальників. Крім того, цим Кодексом регулюються взаємовідносини: між оператором газорозподільної системи та несанкціонованими споживачами, які втручаються в роботу газорозподільної системи, у тому числі шляхом самовільного під`єднання несанкціонованого газопроводу.

Відповідно до п.1 гл.2 розділу ХІ Кодексу газорозподільних систем, до порушень споживача та несанкціонованого споживача, які кваліфікуються як несанкціонований відбір природного газу з ГРМ (крадіжка газу) та внаслідок яких щодо них здійснюється нарахування не облікованих об`ємів (обсягів) природного газу належать: 1) наявність несанкціонованого газопроводу; 2) несанкціоноване відновлення газоспоживання; 3) несанкціоноване втручання в роботу ЗВТ (комерційного ВОГ, зокрема лічильника газу); 4) несанкціоноване підключення газових приладів на об`єкті споживача, який обліковується за нормами споживання; 5) несанкціоноване підключення газових приладів, внаслідок якого перевищується діапазон обчислення вузла обліку (сумарна номінальна потужність газових приладів і пристроїв перевищує діапазон обчислення вузла обліку); 6) використання природного газу споживачем за відсутності чи після розірвання договору розподілу природного газу.

Відповідно до ч.2 ст.13 Закону України Про ринок природного газу , споживач зобов`язаний, зокрема: укласти договір про постачання природного газу; забезпечувати своєчасну та повну оплату вартості природного газу згідно з умовами договорів; не допускати несанкціонованого відбору природного газу; забезпечувати безперешкодний доступ уповноважених представників оператора газотранспортної системи, оператора газорозподільної системи до вузлів обліку природного газу та з метою встановлення вузлів обліку газу; припиняти (обмежувати) споживання природного газу відповідно до вимог законодавства та умов договорів.

У разі порушення або невиконання своїх обов`язків споживач несе відповідальність згідно із законом (ч.3 ст.13 Закону України Про ринок природного газу ).

Судом встановлено, що згідно Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав № 235300745 від 03.12.2020, ОСОБА_1 є власницею земельної ділянки № НОМЕР_1 , кадастровий номер 2322187201:06:002:0005, площею 0,1092 га, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідно до вказаної довідки, ОСОБА_1 на праві спільної часткової власності належить 3/4 частин житлового будинку АДРЕСА_1 , загальною площею 59,2 кв.м, житловою площею 28,7 кв.м. Інша 1/4 частина вказаного житлового будинку належить ОСОБА_3 .

За вказаною вище адресою АТ Оператор газорозподільної системи Запоріжгаз надає послуги з постачання природного газу, у зв`язку з чим на ім`я ОСОБА_1 відкрито особовий рахунок № НОМЕР_2 .

14.12.2018 представниками оператора ГРМ за адресою: будинок АДРЕСА_1 було виявлено порушення пп. 1 п. 1 гл. 2 розділу ХІ Кодексу газорозподільних систем, а саме: несанкціонований відбір природного газу споживача з ГРМ шляхом несанкціонованого підключення до мережі газопостачання через несанкціонований газопровід, проведений шляхом прихованих заходів, а саме: при огляді розподільного надземного газопроводу було виявлено, що стійка , яка тримає розподільний надземний провід, який проходить по ділянці №86 по вул. Центральна в с. Миколай-Поле прихована. При детальному обстеженні був виявлений несанкціонований газопровід dy 15мм здійснений шляхом прихованих заходів, який був прокладений у стійки, яка тримає розподільний надземний газопровід, та прокладений в напрямку будинку АДРЕСА_1 . За допомогою несанкціонованого газопроводу здійснений шляхом прихованих заходів , здійснювався несанкціонований відбір газу.

Факт порушення зафіксовано в акті про порушення № 0600230861 від 14.12.2018 у відповідності до вимог положень ч. 1 гл. 5 розділу ХІ Кодексу газорозподільних систем, за формою згідно додатку № 16 до Кодексу ГРМ.

Огляд домоволодіння та складання акту проводилися в присутності представника власника ОСОБА_4 . Акт підписано учасниками. Заперечень та претензій щодо дій працівників оператора ГРМ, акт не містить. За змістом Акту про порушення, визначено час розгляду фактів, ним встановлених, комісією Оператора ГРМ.

У відповідності до пунктів 1, 2 глави 5 розділу XI Кодексу газорозподільних систем у разі виявлення у споживача або несанкціонованого споживача порушень, визначених у главі 2 цього розділу, на місці їх виявлення представником Оператора ГРМ складається акт про порушення за формою, наведеною в додатку 16 до цього Кодексу.

Акт про порушення після пред`явлення представником Оператора ГРМ службового посвідчення складається в присутності споживача/несанкціонованого споживача та/або незаінтересованої особи (представника власника/користувача, на території чи об`єкті якого сталося порушення, або органу місцевого самоврядування) за умови посвідчення його особи та засвідчується їх особистими підписами. У разі якщо комерційний вузол обліку, на якому сталося порушення, знаходиться на території (в приміщенні) Оператора ГРМ, останній повинен завчасно попередити споживача про час і місце складання акта про порушення.

Дії працівників АТ Запоріжгаз відповідають вимогам Кодексу газорозподільних систем.

Відповідно до п.10 глави 5 розділу ХІ Кодексу споживач (несанкціонований споживач) зобов`язаний бути присутнім на засіданні комісії з розгляду актів про порушення, на якому буде розглядатися складений на нього акт про порушення.

За неможливості бути присутнім на засіданні особисто споживач (несанкціонований споживач) має право дати письмову згоду у довільній формі на проведення засідання без його присутності або у присутності його уповноваженої особи.

У разі неприбуття споживача (несанкціонованого споживача) та/або уповноваженої ним особи на засідання комісії остання розглядає складений акт про порушення без його (її) участі.

Листом № 14216-1218 від 20.12.2018 ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 було надіслано Акт про порушення, а також повідомлено, що засідання комісії з розгляду актів про порушення відбудеться 28.12.2018.

Комісією Оператора ГРМ, було розглянуто обставини порушення, та задоволено Акт про порушення повністю, та оформлено Протоколом № 3029 від 28.12.2018.

При задоволенні комісією акту про порушення складається розрахунок не облікованого (донарахованого) об`єму та обсягу природного газу і його вартості, у зв`язку з чим у відповідності до п.11 гл.5 Розділу ХІ Кодексу ГРМ, на підставі акту про порушення № 0600230861 від 14.12.2018 фахівцем Відділу комерційного балансування АТ Запоріжгаз ОСОБА_5 було складено розрахунок не облікованого (донарахованого) об`єму природного газу і його вартості, що складає 50706,884 гривень.

Пунктом 1 глави 3 розділу XI Кодексу газорозподільних систем передбачено, що у разі виявлення Оператором ГРМ несанкціонованого газопроводу або несанкціонованого втручання в роботу лічильника газу розрахунок об`єму необлікованого природного газу здійснюється за граничними об`ємами споживання природного газу населенням з урахуванням усіх газових приладів і пристроїв споживача (фізичної особи) за період з дня останнього контрольного зняття показань лічильника (контрольного огляду вузла обліку або його перевірки) до дня виявлення порушення (але не більше ніж за 6 місяців) та з урахуванням строку на його усунення. Якщо несанкціонований газопровід проведений шляхом прихованих заходів або фізичною особою, яка є несанкціонованим споживачем, початок періоду, за який визначається об`єм необлікованого природного газу, визначається з дня набуття споживачем (фізичною особою) права власності/користування на житлові (підсобні) приміщення, але не більше двох років, що передували дню виявлення порушення.

Згідно положень п. 11 гл. 5 Розділу ХІ Кодексу ГРМ, вартість природного газу, визначено за цінами закупівлі природного газу Оператором ГРМ, протягом періоду не облікованого природного газу.

Відповідно до п. 12 ч. 5 Розділу ХІ Кодексу ГРМ, вартість не облікованого (донарахованого) об`єму природного газу, яка пред`являється до сплати споживачу (несанкціонованому споживачу) в результаті задоволення акта про порушення, зазначається в окремому платіжному рахунку Оператора ГРМ, який надається під особистий підпис споживача (несанкціонованого споживача) або надсилається йому рекомендованим поштовим відправленням разом із супровідним листом, що оформлюється у довільній формі.

17.12.2019 на адресу ОСОБА_1 - АДРЕСА_1 , рекомендованим поштовим відправленням із супровідним листом було направлено Акт-розрахунок необлікованого (донарахованого) об`єму (обсягу) природного газу та окремий платіжний рахунок ПАТ Запоріжгаз на оплату вартості необлікованого (донарахованого) об`єму природного газу.

Статтею 59 Закону України Про ринок природного газу передбачено, що суб`єкти ринку природного газу, які порушили законодавство, що регулює функціонування ринку природного газу, несуть відповідальність згідно із законом.

Згідно ч.1 ст.526 ЦК України зобов`язання мають виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог Кодексу, інших актів цивільного законодавства.

Статтею 610 ЦК України визначено, що порушення зобов`язання - це його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання.

Відповідно до ч.5 п.7.4 розділу VII Договору розподілу природного газу споживач зобов`язується не допускати несанкціонованого відбору природного газу.

Згідно п. 4 гл.1 розділу І Кодексу ГРМ несанкціонованим відбором природного газу є відбір (споживання) природного газу з газорозподільної системи з порушенням вимог чинного законодавства.

Відповідно до пункту 4 глави 1 розділу І Кодексу газорозподільних систем несанкціонований газопровід - самовільно під`єднаний газопровід (газовий відвід, штуцер, патрубок), у тому числі без наявного підключеного газового обладнання, фізично з`єднаний, зокрема вварений, врізаний, з газорозподільною системою або газовою мережею внутрішнього газопостачання, витрата (споживання) природного газу через який не обліковується комерційним вузлом обліку (лічильником газу).

Термін, вказаний в Кодексі ГРМ - приховані заходи - означає несанкціоновані заходи, здійснені споживачем чи іншою особою, внаслідок яких здійснюється необліковане (обліковане частково чи з порушенням законодавства) використання природного газу, які неможливо виявити без використання спеціальних технічних засобів, проведення земельних робіт, демонтажу будівельних конструкцій чи оздоблювальних матеріалів, часткового чи повного демонтажу засобу вимірювальної техніки або дактилоскопічної експертизи чи перевірки метрологічних характеристик засобу вимірювальної техніки.

Відповідно до п.п. 3.2, 3.3 Правил безпеки систем газопостачання , затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, саме власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України; власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

Враховуючи наведене, дії AT Запоріжгаз щодо нарахування вартості необлікованого об`єму природного газу у сумі 50706,98 гривень, у зв`язку з виявленням несанкціонованого підключення до мережі газопостачання через несанкціонований газопровід, проведений шляхом прихованих заходів відповідають вимогам Закону Про ринок природного газу та здійснені відповідно до положень Кодексу газопровідних систем, оскільки у належному відповідачці житловому будинку, а саме по території належній відповідачці земельної ділянки, здійснювався несанкціонований відбір природного газу безобліково (до вузла обліку).

Таким чином, суд приходить до висновку, що позовні вимоги є законними, обґрунтованими, доведеними та вказують на наявність підстав для задоволення позовної заяви Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Запоріжгаз до ОСОБА_1 про стягнення вартості донарахованого (необлікованого) об`єму природного газу.

Відповідно до ч. 1 ст.141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог, а тому з відповідачки на користь позивача підлягає стягненню судовий збір у сумі 2102,00 гривні.

Керуючись ст.12, 13, 81, 89, 141, 263-265, 268, 280-282 ЦПК України, суд,-

ухвалив:

Позов Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Запоріжгаз до ОСОБА_1 про стягнення вартості донарахованого (необлікованого) об`єму природного газу - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Запоріжгаз вартість донарахованого (необлікованого) об`єму природного газу у сумі 50706 (пятдесят тисяч сімсот шість) гривень 98 копійок.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Акціонерного товариства Оператор газорозподільної системи Запоріжгаз судовий збір у сумі 2102 (дві тисячі сто дві) гривні 00 копійок.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Запорізького апеляційного суду через Ленінський районний суд м. Запоріжжя. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду;

Реквізити сторін:

Позивач - Акціонерне товариство Оператор газорозподільної системи Запоріжгаз , ЄДРПОУ - 03345716, (п/р № НОМЕР_3 в ПАТ АБ Кліринговий Дім м. Київ, МФО 300647 ЄДРПОУ 03345716, місце знаходження: м. Запоріжжя, вул. Заводська, буд.7,

Відповідач - ОСОБА_1 , дата народження та РНОКПП не встановлені, місце проживання (зареєстроване): АДРЕСА_2 .

Суддя:

СудЛенінський районний суд м. Запоріжжя
Дата ухвалення рішення23.02.2021
Оприлюднено02.03.2021
Номер документу95221154
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —317/2638/20

Рішення від 23.02.2021

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Фетісов М. В.

Ухвала від 11.12.2020

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Фетісов М. В.

Ухвала від 16.11.2020

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Фетісов М. В.

Ухвала від 23.10.2020

Цивільне

Запорізький районний суд Запорізької області

Сакоян Д. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні