Справа № 308/6921/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 лютого 2021 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Лемак О.В., за участі секретаря судового засідання Сухан Н.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Ужгороді, питання про виправлення описки у рішенні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 24 березня 2020 року по справі за позовною заявою ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Часлівецької сільської ради, про визнання права власності в порядку спадкування,-
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 24 березня 2020 року позовну заяву ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Часлівецької сільської ради, про визнання права власності в порядку спадкування задоволено. Визнано за ОСОБА_2 , РНОКПП - НОМЕР_1 , право власності на Ѕ частину житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 . Визнано за ОСОБА_1 , РНОКПП - НОМЕР_2 , право власності на Ѕ частину житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , в порядку спадкування за заповітом, після смерті ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Від представника позивача ОСОБА_2 - адвоката Дудурича Ігоря Володимировича через канцелярію суду надійшла заява, в якій просить виправити описку в рішенні Ужгородського міськрайонного суду від 24.03.2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Часлівецької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області про визнання права власності в порядку спадкування, а саме в другому та четвертому пунктах резолютивної частини рішення невірне ім`я позивача ОСОБА_4 виправити на вірне ОСОБА_5 .
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно з ч. 2 ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи, що необхідність виправлення носить виключно технічний характер, а їх виправлення є редакційним та не впливає на суть рішення, допущена описка підлягає виправленню.
На підставі наведеного та керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Заяву про виправлення описки - задовольнити.
В другому та четвертому абзаці резолютивної частини рішення Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 24 березня 2020 року по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Часлівецької сільської ради, про визнання права власності в порядку спадкування, виправити описку , а саме вірно зазначити ім`я позивачки ОСОБА_5 замість помилково зазначеного ОСОБА_4 .
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду Лемак О.В.
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 09.02.2021 |
Оприлюднено | 05.03.2021 |
Номер документу | 95323874 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Лемак О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні