Справа № 372/3651/19
Провадження № 2-75/21
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 березня 2021 року Обухівський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді Зінченко О.М.
при секретарях Тищенко І.Д., Денисенко Ю.С.,
за участю представників ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ,
розглянувши у приміщенні Обухівського районного суду Київської області у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , Товариство з обмеженою Відповідальністю АВМ БІЛДІНГ ГРУП про поділ спільного майна подружжя, визнання права власності на об`єкт інвестування,
В С Т А Н О В И В:
Враховуючи складність справи, а також те, що для складення повного тексту рішення потрібен значний час, суд вважає за можливе відкласти складення рішення у повному обсязі на десятиденний строк з дня закінчення розгляду справи та на підставі ч. 6 ст. 259, ч. 6 ст. 268 ЦПК України проголосити вступну і резолютивну частину рішення.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 4, 10,13, 76, 81,82,89,259, 264-265, 268, 273 ЦПК України, суд,
В И Р І Ш И В:
В задоволенні позовних вимог ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , Товариства з обмеженою Відповідальністю АВМ БІЛДІНГ ГРУП про поділ спільного майна подружжя, визнання права власності на об`єкт інвестування, відмовити повністю.
Рішення суду може бути оскаржене до Київського апеляційного суду через Обухівський районний суд Київської області шляхом подачі в тридцятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги, а в разі проголошення вступної та резолютивної частини або розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, в той же строк з дня складання повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя О.М.Зінченко
Суд | Обухівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 09.03.2021 |
Оприлюднено | 17.03.2021 |
Номер документу | 95534726 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Обухівський районний суд Київської області
Зінченко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні