Справа № 758/2637/21
У Х В А Л А
про залишення позову без руху
04 березня 2021 року суддя Подільського районного суду м.Києва Рибалка Ю. В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Державного підприємства Науково-Дослідний, Виробничий Агрокомбінат Пуща-Водиця , третя особа: виконуючий обов`язки директора Державного підприємства Науково-Дослідний, Виробничий Агрокомбінат Пуща-Водиця - виконуючий обов`язки директора підприємства Шинкаренко Анатолій Іванович про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, -
В С Т А Н О В И В :
На адресу суду надійшла вищезазначена позовна заява.
Позовна заява за змістом і формою повинна відповідати ст. ст. 95, 175 ЦПК України.
Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них.
Статтею 95 ЦПК України передбачено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
У відповідності з ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Виходячи з наведеного вважаю, що вищезазначену позовну заяву необхідно залишити без руху з наданням позивачу строку для усунення її недоліків, а саме: необхідно подати нову редакцію позовної заяви, в якій уточнити зміст позовних вимог - привести їх у відповідність із встановленими законом способами захисту прав та викласти обставини, якими позивач обґрунтовує такі вимоги та надати належним чином засвідчені копії документів, що додаються до позовної заяви із дотриманням вимог ст. 95 ЦПК України.
Враховуючи наведене, на підставі ст. 95, 175, 177, 185 ЦПК України, суддя -
П О С Т А Н О В И В :
Залишити без руху позовну заяву ОСОБА_1 до Державного підприємства Науково-Дослідний, Виробничий Агрокомбінат Пуща-Водиця , третя особа: виконуючий обов`язки директора Державного підприємства Науково-Дослідний, Виробничий Агрокомбінат Пуща-Водиця - виконуючий обов`язки директора підприємства Шинкаренко Анатолій Іванович про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, надавши позивачу строк для усунення недоліків в 10 (десять) днів з дня отримання копії ухвали, попередивши, що в іншому випадку позов буде визнано неподаним та повернуто позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяЮ. В. Рибалка
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 04.03.2021 |
Оприлюднено | 22.03.2021 |
Номер документу | 95656642 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Подільський районний суд міста Києва
Рибалка Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні