Провадження № 2-во/754/51/21
Справа № 754/13753/19
У Х В А Л А
Іменем України
19 березня 2021 року м.Київ
Деснянський районний суд м.Києва в складі:
головуючого-судді Скрипки О.І.
при секретарі Моторенко К.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Києві заяву представника Приватного акціонерного товариства Страхова компанія УНІКА Сечка Сергія Володимировича про виправлення описки у рішенні суду та виконавчому листі по цивільній справі за позовом Приватного акціонерного товариства Страхова компанія УНІКА до ОСОБА_1 , третя особа: Приватне акціонерне товариство УПСК , про відшкодування шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою,-
ВСТАНОВИВ:
03.12.2020 року Деснянським районним судом м.Києва постановлено рішення у справі за позовом ПрАТ СК УНІКА до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою, яким позовні вимоги задоволено.
Представник позивача Сечко С.В. звернувся до суду з даною заявою, в якій просить виправити описки, допущені в рішенні суду та у виконавчому листі, допущені в назвах страхових компаній, а також адресі та коді ЄДРПОУ.
В судове засідання сторони не з`явились.
Відповідно до ч.2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Згідно ч.3 ст.432 ЦПК України, суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання.
У відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, за відсутності всіх осіб, які беруть участь у справі, суд проводить розгляд цивільної справи без фіксування технічними засобами, за наявними у справі матеріалами.
Враховуючи наведені норми закону, суд вважає можливим розглянути заяву у відсутність сторін.
Дослідивши матеріали цивільної справи № 754/13753/19, судом встановлено наступне.
03.12.2020 року Деснянським районним судом м.Києва постановлено рішення у справі за позовом ПрАТ СК УНІКА до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою, яким позовні вимоги задоволено.
09.01.2021 року Деснянським районним судом м.Києва на виконання зазначеного рішення видано виконавчий лист.
Як вбачається з тексту рішення та виконавчого листа, у них допущено наступні помилки - у рішенні суду в описовій частині замість ПрАТ УПСК зазначено ПрАТ УСГ , в резолютивній частині замість ПрАТ СК УНІКА зазначено ТОВ ДЕКО-СІТІ ; у виконавчому листі замість отримувача коштів ПрАТ СК УНІКА помилково зазначено ТОВ ДЕКО-СІТІ , невірно вказано код ЄДРПОУ 37721474 замість 20033533 , а також невірно вказано адресу стягувача 01032, м.Київ, вул.Саксанського, 70А замість 04112, м.Київ, вул.О.Теліги, 6, літ. В .
Відповідно до ч.1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно до ч.3 ст.431 ЦПК України, виконавчий лист, судовий наказ, а у випадках, встановлених цим Кодексом, - ухвала суду є виконавчими документами. Виконавчий лист, судовий наказ, ухвала мають відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.
Відповідно до ч.1 ст.432 ЦПК України, суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Враховуючи викладене, з метою виконання рішення суду, суд вважає необхідним за заявою позивача внести виправлення у рішення суду та виконавчий лист, виправивши вищевказані описки з урахуванням змісту позовних вимог, а тому задовольняє заяву.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.269, 431, 432 ЦПК України, суд , -
УХВАЛИВ:
Заяву представника Приватного акціонерного товариства Страхова компанія УНІКА Сечка Сергія Володимировича про виправлення описки у рішенні суду та виконавчому листі - задовольнити .
Виправити описки в рішенні Деснянського районного суду м.Києва від 03.12.2020 року у справі № 754/13753/19, а саме:
на сторінці 3 в абзаці 1 описової частини рішення виправити назву ПрАТ УСГ на ПрАТ УПСК , виклавши вказаний абзац наступним чином:
Оскільки цивільно-правова відповідальність відповідача, як водія автомобіля ГАЗ , д.н.з. НОМЕР_1 , була застрахована в ПрАТ УСГ згідно полісу № АЕ/5385878, то позивач звернувся до ПрАТ УСГ з заявою про виплату страхового відшкодування, на підставі якої ПрАТ УСГ здійснило виплату позивачу в розмірі 27 769,63 грн. ;
в абзаці 1 резолютивної частини рішення виправити Товариства з обмеженою відповідальністю ДЕКО-СІТІ на Приватне акціонерне товариство Страхова компанія УНІКА , виклавши вказаний абзац наступним чином:
"Позовні вимоги Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "УНІКА" -задовольнити".
в абзаці 2 резолютивної частини рішення виправити Товариства з обмеженою відповідальністю ДЕКО-СІТІ на Приватне акціонерне товариство Страхова компанія УНІКА ; код ЄДРПОУ з 37721474 на 20033533 , виклавши вказаний абзац наступним чином:
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_2 , на користь Приватного акціонерного товариства Страхова компанія УНІКА (ідентифікаційний код 20033533) суму страхового відшкодування в розмірі 14587,04 коп. та витрати по сплаті судового збору в розмірі 1921 грн. .
Виправити помилку у виконавчому листі по цивільній справі № 754/13753/19, а саме виправити дані відносно стягувача, вказавши стягувачем Приватне акціонерне товариство страхова компанія УНІКА , код ЄДРПОУ 20033533, адреса: 04112, м.Київ, вул.О.Теліги, 6, літ. В .
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
У разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Повний текст ухвали складено 19 березня 2021 року.
Суддя:
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 19.03.2021 |
Оприлюднено | 26.03.2021 |
Номер документу | 95785660 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Деснянський районний суд міста Києва
Скрипка О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні