ЗАСТАВНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СУДОВИЙ НАКАЗ
26.03.2021 Справа № 716/577/21 м. Заставна
Суддя Заставнівського районного суду Чернівецької області Стрілець Я.С., розглянув заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення із Сектору культури Заставнівської районної державної адміністрації Чернівецької області в особі ліквідаційної комісії нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати в розмірі 47788,72 грн., відповідно до ст.ст. 160-172 ЦПК України.
Стягувач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживає в АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт серія НОМЕР_2 виданий Заставнівським РВ УМВС України в Чернівецькій області 03.04.1997, засіб номеру зв`язку НОМЕР_3.
Боржник: Сектор культури Заставнівської районної державної адміністрації Чернівецької області , ЄДРПОУ 02231590, Україна, 59400, Чернівецька область Заставнівський район м.Заставна, вул.Незалежності, 94. Керівник Барабащук Василь Васильович.
Згідно ст.43 Конституції України, кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, реалізовує програми професійно-технічного навчання, підготовки і перепідготовки кадрів відповідно до суспільних потреб. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.
У відповідності до ст. 116 КЗпП України, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред`явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум. В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану ним суму.
Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 161 ЦПК України, судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку.
На підставі ст. ст. 526, 530 ЦК України, керуючись ст. ст. 160-173 ЦПК України,-
НАКАЗУЮ:
1.Стягнути із Сектору культури Заставнівської районної державної адміністрації Чернівецької області на користь ОСОБА_1 нараховану, але не виплачену працівникові суму заробітної плати в розмірі 47788,72 (сорок сім тисяч сімсот вісімдесят вісім) гривень.
2.Стягнути із Сектору культури Заставнівської районної державної адміністрації Чернівецької області на користь держави судовий збір в сумі 227,00 грн.
3.Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
4.Копію судового наказу одночасно з копією заяви стягувача і копіями доданих до неї документів невідкладно надіслати рекомендованим листом із повідомленням боржнику.
Суддя
підпис Місце печатки суду ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ
Згідно зі ст.168 ч.1 п.7 ЦПК України, під час розгляду вимог у порядку наказового провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обгрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Як вбачається з ч.1 ст.170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.
Відповідно до ч.1 ст.171 ЦПК України, заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 170 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.
Частиною 1 ст. 172 ЦПК України встановлено, що у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Судовий наказ набрав законної сили
Строк пред`явлення судового наказу до виконання в частині стягнення боргу - протягом трьох років з наступного дня після набрання судовим наказом законної сили
Строк пред`явлення судового наказу до виконання в частині стягнення судового збору - протягом трьох років з наступного дня після набрання судовим наказом законної сили
Дата видачі судового наказу стягувачеві
Суддя
підпис Місце печатки суду ( ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ)
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надход- ження судо- вого наказу на вико нання Повне найменування установи, підприємтсва, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанняЗагальна сума, відрахо- вана за судовим наказомДата поверне- ння судо- го наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприє- мства, організа- ції (з при- кладанням печатки ) Примітки
Інші відмітки
Суд | Заставнівський районний суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 26.03.2021 |
Оприлюднено | 29.03.2021 |
Номер документу | 95835160 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Заставнівський районний суд Чернівецької області
Стрілець Я. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні