Справа № 521/17013/20
Провадження № 2/521/1181/21
У Х В А Л А
30 березня 2021 року Малиновський районний суд м. Одеси в складі:
головуючого судді - Мазун І.А.,
при секретарі судового засідання Коваль Т.А.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Одесі клопотання представника ОСОБА_1 адвоката Хоменко Яни Іванівни про проведення судового засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «КОРАЛЛ», треті особи військова частина НОМЕР_1 , Головне управління Держпраці в Одеській області про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням програмного забезпечення EASYCON з використанням електронного цифрового підпису, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Малиновського районного суду м. Одеси перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «КОРАЛЛ», треті особи військова частина НОМЕР_1 , Головне управління Держпраці в Одеській області про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу .
30.03.2021р. до Малиновського районного суду м. Одеси надійшло клопотання представника позивача від 30.03.2021р. про проведення судового засідання, яке призначене на 30.03.2021р. о 12.10, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням програмного забезпечення EASYCON з використанням електронного цифрового підпису.
В підготовче судове засідання представник позивача, який сповіщений належним чином, не з`явився.
Представник відповідача заперечував проти задоволення клопотання, посилаючись на пропуск строку на заявленого вказаного клопотання.
Представники третіх осіб в підготовче судове засідання не з`явилися.
Суд, розглянувши вказане клопотання, дійшов висновку про залишення його без розгляду з наступних підстав.
За приписами ч. 7 ст. 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Згідно ст.212ЦПК Україниучасники справимають правобрати участьу судовомузасіданні врежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судуза умовинаявності усуді відповідноїтехнічної можливості,про якусуд зазначаєв ухваліпро відкриттяпровадження усправі,крім випадків,коли явкацього учасникасправи всудове засіданнявизнана судомобов`язковою. Учасниксправи подаєзаяву проучасть усудовому засіданнів режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду непізніше ніжза п`ятьднів досудового засідання.Копія заявив тойсамий строкнадсилається іншимучасникам справи. Учасникисправи берутьучасть усудовому засіданнів режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду звикористанням власнихтехнічних засобівта електронногоцифрового підписузгідно звимогами Положенняпро Єдинусудову інформаційно-телекомунікаційнусистему. Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "ПроЄдиний державнийдемографічний реєстрта документи,що підтверджуютьгромадянство України,посвідчують особучи їїспеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.
Суд зазначає, що судове засідання у справі було призначено на 30.03.2021р. 12.10.
Клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням програмного забезпечення EASYCON, затвердженого ДСА України надійшло до суду 30.03.2021р., тобто в той же день, на коли призначено підготовче судове засідання.
Відповідно дост.126ЦПК України право навчинення процесуальноїдії втрачаєтьсяіз закінченнямстроку,встановленого закономабо судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Таким чином, оскільки клопотання представника ОСОБА_1 адвоката Хоменко Яни Іванівни про проведення судового засідання, яке призначене на 30.03.2021р. 12.10год., в режимі відеоконференції надійшло до суду першої інстанції в порушення строків, визначених ст.212 ЦПК України, суд прийшов до висновку про його залишення без розгляду.
Керуючись ст.ст.126, 212 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Клопотання представника ОСОБА_1 адвоката Хоменко Яни Іванівни про проведення судового засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «КОРАЛЛ», треті особи військова частина НОМЕР_1 , Головне управління Держпраці в Одеській області про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу в режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду звикористанням програмногозабезпечення EASYCONз використаннямелектронного цифровогопідпису залишити без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.А.Мазун
Суд | Малиновський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 29.03.2021 |
Оприлюднено | 05.09.2022 |
Номер документу | 95883607 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Малиновський районний суд м.Одеси
Мазун І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні