Ухвала
від 31.03.2021 по справі 480/635/19
МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Справа № 480/635/19

УХВАЛА

31 березня 2021 року Миколаївський районний суд Миколаївської області в складі головуючого судді Войнарівського М.М., за участю секретаря судового засідання Куртія О.Ф., розглянувши у судовому засіданні в м. Миколаєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до СТ Імпульс про визнання дій незаконними, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди,

В С Т А Н О В И В:

09.04.2019 року позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з даним позовом до СТ Імпульс про визнання дій незаконними, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди.

10.04.2019 року ухвалою Миколаївського районного суду Миколаївської області відкрито провадження у справі та призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою Миколаївського районного суду Миколаївської області від 17.10.2019 року у справі закрито підготовче провадження та призначено до судового розгляду.

Представник позивача в судове засідання не з`явився,заяв про розгляд справи без його участі до суду не подавав.

Представник відповідача в судове засідання не з`явився,при цьому подав заяву в якій просив закрити провадження у справі у зв`язку зі смертю позивача.

Згідно повного витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про смерть № 00028738267 від 01.12.2020 року ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 помер ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Відповідно дост. 25 ЦК України , цивільна правоздатність фізичної особи припиняється у момент її смерті

Як передбачено п. 7 ч. 1ст. 255 ЦПК України , суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо настала смерть фізичної особи або оголошено її померлою чи припинено юридичну особу, які були однією із сторін у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.

Смерть фізичної особи як підстава для процесуального правонаступництва має універсальний характер. У тих випадках, коли матеріальні правовідносини тісно повязані з особою субєкта, правонаступництва матеріального, а відтак, і процесуального не може бути. Зокрема, згідно ст. 1219 ЦК України не входять до складу спадщини права та обовязки, що нерозривно повязані з особою спадкодавця.

Тобто вимоги, які випливають з даної категорії правовідносин, процесуального правонаступництва не допускають.

Враховуючи той факт, що спірні правовідносини не допускають правонаступництва, суд вважає за необхідне закрити провадження у справі.

Керуючись ст.ст. 255 ЦПК України , суд, -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до СТ Імпульс про визнання дій незаконними, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди - закрити.

Відповідно до ст. 261 ЦПК України ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Згідно з ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: 1) на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду; 2) на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.

Згідно з положеннями ст. 355 ЦПК України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Суддя М.М.Войнарівський

31.03.2021

СудМиколаївський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення31.03.2021
Оприлюднено05.04.2021
Номер документу95991236
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —480/635/19

Ухвала від 31.03.2021

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Войнарівський М. М.

Ухвала від 17.10.2019

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Войнарівський М. М.

Ухвала від 10.04.2019

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Войнарівський М. М.

Рішення від 26.03.2019

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

М.М. Шаповал

Ухвала від 13.03.2019

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

М.М. Шаповал

Ухвала від 25.02.2019

Адміністративне

Сумський окружний адміністративний суд

М.М. Шаповал

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні